Skocz do zawartości

Najprostsze komplety - lista


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

nie dodaliście, że trzeba być na świeżo w serii tekken (czyli zanim sie zabierzemy za TTT trzeba przypomnieć sobie T5 lub T6) albo być po prostu madafakerem tekkenowym; wczoraj akurat wpadła mi w łapy ta gra, bo miałem kumplowi kupić więc "przy okazji" odpaliłem ;) i rzeczywiście większość trofików to banał, którego nie chciało mi się robić, ale już takie rzeczy jak przejść grę w 9 i 6 minut, to nie przelewki i wymaga sporego skilla w tekkenie (i nie mówcie, że nie... pamiętajcie, że nie każdy specjalizuje się w tej grze); gdyby nie te zadania, żeby przejść grę na ultra hard (co akurat nigdy nie było ogromnym problemem w żadnej z części), zaliczyć time attack i te ogólnie związane z przejściem jakiejś ilości walk na określonych warunkach, to nawet bym się za to nie brał...

 

tak więc imoho dla osoby, która nie siedzi cały czas w bijatykach i ostatni raz grała w tekkena (jak ja) jakieś pół roku temu, czy też dalej, to realny czas złapania platyny to około 5-6h, co i tak jest żadnym wyczynem, ale w szeregu najłatwiejszych platyn mimo wszystko bym tego nie ujmował ;)

Odnośnik do komentarza

czy moze ktos mi, debilowi kompletnemu, rozrysowac jak ma przejsc ten "banalny" time attack?

 

wybaczcie, ale tym, ktorzy pisza, ze ten trofik to banal, powinni pojsc chyba na odwyk od konsoli, albo poprawic mature z polskiego, z naciskiem na prace ze slownikiem i zanajomieniem sie z definicja slowa banal. jakich ja juz konfiguracji nie probowalem, to glowa mala... juz nawet ogrami probowalem. pare godzin walilem paulem i henkiem, opierajac sie na probie wlozenia paulem chargowanego ataku piescia (burning fist: tyl + lp+pp) lub henrykiem (lightning fist: d + lp+rk). i nic. gdyby byl stuprocentowy sposobna walniecia w kazdej rundzie burning fista, to mozna by przejsc gre w dwie minuty. ale poki co wyglada to umnie tak, ze jedna runda trwa 10 sekund, a inna 40 (przypominam ze po usrednieniu 40 sekund to mamy na przejscie danego duetu, czyli w max 20 sekund trzeba sie uwijac na runde)

 

panie premierze, jak bic?!

Odnośnik do komentarza

No ja zrobiłem za pierwszym razem 2:54min, z całą masą błędów. Bierzesz Paula, na początku rundy robisz P+4 i od razu po tym unblocka, postać łyka unblocka i leci daleko do tyłu, ty od razu biegniesz za nią i z biegu robisz panterkę, która dobija i zabija typa. Dosłownie kilka sekund na walkę. Zdarzy się że postać ucieknie, albo ze 2 razy przerwie ci zanim łyknie unblocka po p+4, ale masz na to 6 minut, więc ja naprawdę nie rozumiem jak można tego nie umieć zrobić znając najlepszy sposób świata.

 

Poćwicz.

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza

czyli unblock to burning fist z listy, tak jak pisałem. no nic... wrócę ze świat to będę musiał podjąć jeszcze jedną próbę.

 

ja mam problem, bo w bijatykach nigdy nie lubiłem i nie potrafiłem ładować jednego i tego samego ciosu. poza tym unblock ma niestety to do siebie, że albo ktoś go przerwie butem, albo się cofnie... dzięki niemu udawało mi się dwie rundy z jednym duetem zakończyć zwycięstwem w 11 sekund, ale potem...

Odnośnik do komentarza

Możecie nie spamować w tym temacie? To nie do tego miejsce.

 

eot.

 

NFS Undercover - gra nawet po utrudniającym (2x trudniej moim zdaniem względem wersji aktualizacją) patchu jest banalnie prosta do splatynowania. Mogli pokusić się chociaż o trofeum typu zdominuj wszystkie wyścigi, a tutaj wystarczy dominacja raptem kilku eventów. Czas do skompletowania też jakoś nie powala, bo łącznie z multi zajmuje około 50h grania. Jedna z łatwiejszych gier jakie platynowałem (choć nie powiem, bo grało mi się całkiem przyjemnie, podobnie jak kiedyś dawno na klocku), takie 4/10.

Odnośnik do komentarza

Saint's Row: The Third tez latwy niestety... Trza tylko miec w pamieci, zeby zrobic wszystkie challenge zanim staniemy sie niesmiertelni oraz opanujemy wszystkie terytoria, bo potem praktycznie nie da sie kilku wykonac (tauntowac przeciwnikow, czy zaliczyc car torpedo na przyklad). Ja niestety o tym nie wiedzialem i musialem wszystkie robic od nowa, gdy mialem juz 3, czy 4 do konca.

 

Infamous 2 to samo - jedyny jako taki problem moze sprawic przejscie gry na hardzie, ale tylko pare misji, a tak poza tym poziom trofeow dosc zenujacy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

TTT dla osób, które mają jako takie pojęcie w Tekken będzie całkiem szybkim kompletem. Mnie wpadła platyna w ok 4 godzin, a byłby to czas krótszy, jednak kilkanaście walk pomiędzy binarnymi żniwami rozegrałem.

Czasówkę zrobiłem poniżej trzech minut (Paweł+Joszek). Jedyne co wymaga nieco większego skupienia to kręgle. Ale tu, po raz kolejny, najlepszym wyborem jest Feniks.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zrobiłem platyne do multi w Killzone 3. Za 27 zł jest to chyba najfajniejszy i jeden z najprostszych kompletów do wpakowania. Bez żadnych ustawek zajęło mi to jakieś 10h. Trofki za kille / xp wpadają po pierwszym meczu o ile nabiliśmy odpowiednie wartości w podstawce na płycie. Jest jednak jeden szkopuł - trofeów na chwilę obecną nie można zsynchronizować z serwerem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...