Skocz do zawartości

Zegary


_Kamaz_

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde przyszedł ten Zeppelin i wygląda świetnie, ale nie pomyślałem o jednej rzeczy.

Mam dużą łapę.

I niestety muszę zapinać się na ostatnią dziurkę, co średnio komfortowe jest.

Znacie i polecacie jakieś sklepy, gdzie można by dłuższe paski zakupić (najlepiej albo podobne, albo po prostu Zeppelina)?

Bo jak na szybko patrzę, to średnio widzę.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Basior napisał:

Kurde przyszedł ten Zeppelin i wygląda świetnie, ale nie pomyślałem o jednej rzeczy.

Mam dużą łapę.

I niestety muszę zapinać się na ostatnią dziurkę, co średnio komfortowe jest.

Znacie i polecacie jakieś sklepy, gdzie można by dłuższe paski zakupić (najlepiej albo podobne, albo po prostu Zeppelina)?

Bo jak na szybko patrzę, to średnio widzę.

 

Diloy ma przedłużane paski (mają dopisek EL - cena około 50 zł) i Hirsch ma wersje XL pasków (cena od 100 zł w górę). Póki co, to pasek masz świeży, trochę ponosisz i przepocisz to skóra zmięknie i powinieneś na kolejną dziurkę zapiąć. Daj sobie kilka dni i powinno być lepiej.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.12.2018 o 14:04, messer88 napisał:

niecałe 4 stówki, gorzej że wpadł mi w oko jeszcze taki w beżowej wersji :dunno:

 

mam taki beżowy, kupiony kilka lat temu za 70 dolarów, nosze na skórzanym pasku. Był okres, że leżał w pudełku, przestał mi się podobać ale od jakiegoś czasu non stop na ręku.

GDBvieB.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

U mnie po wielu fascynacjach i defascynacjach faworytem do zakupu na placu boju pozostał ten model:

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-automatic-snzh53k1?utm_source=criteo&utm_medium=retargeting&utm_campaign=criteo_lowerfunnel

Miałem go nawet na łapie i prezentuje się nań bajerancko.

Jeśli się nic nie zmieni to sprawię go sobie za kilka miechów na urodziny.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Czarek, a często chodzisz w koszulach? Zegarek świetny ale zdecydowanie nie pod casual.

Wydaje mi się, że jest to sikor bardzo uniwersalny. Sprawdzi się zarówno pod gajerem (zdarza mi się bywać) jak i zgrzebnym sweterku w robocie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...