Skocz do zawartości

Zegary


_Kamaz_

Rekomendowane odpowiedzi

Smalec ale weź się (pipi)a ogarnij chłopie - z boku wygląda to tak: 

S: macie tu G-skocka Kinga - patrzcie jaki wypas

opd:

- brzydki, (pipi)owy, nieładny etc.

 

S: napisaliście tak bo was (pipi)a nie stać biedaki (pipi)one

 

No chłopie, ile ty masz lat? Weź ogarnij że komuś się coś może nie podobać a że jesteśmy gdzie jesteśmy to chłopaki wyrażają to na swój sposób a ty od razu z obelgami. Bo co? Bo ci zegareczek obrazili xD

 

Sam mam kilka G ale nigdy nikogo nie przekonywałem że są ładne (bo nie są). Za(pipi)iście imo wyglądają na ręce takie G na MTB w rękawiczkach, stroju narciarskim, jakimś moro do paintballa albo (pipi)a stroju do nurkowania z butlą a nie z kwiatkami na parapet xD Na co dzień na sportowo w sumie też są ok. Lubie mieć zegarek na ręce którym wiem że jak za(pipi)e o futrynę albo wywalę się na rowerze to się mu nic nie stanie.  Ale to tylko zegarek więc weź wyluzuj.

Odnośnik do komentarza
Smalec ale weź się (pipi)a ogarnij chłopie - z boku wygląda to tak: 
S: macie tu G-skocka Kinga - patrzcie jaki wypas
opd:
- brzydki, (pipi)owy, nieładny etc.
 
S: napisaliście tak bo was (pipi)a nie stać biedaki (pipi)one
 
No chłopie, ile ty masz lat? Weź ogarnij że komuś się coś może nie podobać a że jesteśmy gdzie jesteśmy to chłopaki wyrażają to na swój sposób a ty od razu z obelgami. Bo co? Bo ci zegareczek obrazili xD
 
Sam mam kilka G ale nigdy nikogo nie przekonywałem że są ładne (bo nie są). Za(pipi)iście imo wyglądają na ręce taki G na MTB w rękawiczkach, stroju narciarskim, jakimś moro do paintballa albo (pipi)a stroju do nurkowania z butlą a nie z kwiatkami na parapet xD Na co dzień na sportowo w sumie też są ok. Lubie mieć zegarek na ręce którym wiem że jak za(pipi)e o futrynę albo wywalę się na rowerze to się mu nic nie stanie.  Ale to tylko zegarek więc weź wyluzuj.
Nie napisalem PATRZCIE JAKI WYPAS MAM ZEGAREK, wrzuciłem zdjecie i napisalem ze nowy nabytek, poprzednie jak wrzucałem to był taki sam ból dupy upośledzonych dorobkiewiczów odciągnietych dopiero co od pługa.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Lorus spoko :) Mimo niszowego brandu czy faktu, że w piramidzie prestiżu zegarków jest na samym dole, to spoko. W środku i tak Seiko siedzi :) Lepsze niz Diesel czy inny Emporio :) 

Fajnie że sa dwa warianty zapięcia, ale wątpię czy będzie Ci się chciało to zmieniać. Łażenie do zegarmistrza odpada. Przy tym budżecie warto kupić drugiego. Jak to nie jest automat- tym bardziej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...