Skocz do zawartości

Zegary


_Kamaz_

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś zobaczyłem na instagramie no i został w pamięci, ale to sfera marzeń. 

 

Zawsze jak się zastanawiam nad kupnem zegarka to ląduję z kolejnym tatuażem, więc póki co mam 1 Zeppelina i 1 Timexa ;p

Następny zegarek to będzie coś na codzień do noszenia, tylko jeszcze nie wiem co.

 

A niedługo pochwalę się kolaboracja z pewną marką, ale nie mogę nic więcej napisać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A mi odwaliło kilkanaście dni temu. Smartwatcha nie przetrawie, więc AppleWatch odpadał na początku jako nieliczny produkt Apple którego nie nabędę. 

Miałem kiedyś monitor pracy serca, ale Polara. Oni stanęli w miejscu kilka lat temu. 

Więc sprawiłem sobie Garmina Fenix 6 Pro.

 

pr_2019_8_29_14_13_36_11_05.jpg

 

 

Gdybym biegał, to bym lepiej skorzystał z dobrodziejstw zegarka.

Ekran spoko, bo w ciągu dnia wszystko widać bez podświetlenia. W normalnym trybie 14 dni pociągnie. Jak wyłącze tętno to 51 dni będzie chodzić. Spoko wyniki. 

Na treningu z GPS to kilka godzina. 

Najwięcej zjada włączony pomiar tlenu, dobra rzecz do chodzenia po górach. Pokazuje poziom aklimatyzacji.

Spoko gadżet, trochę cena odstrasza- nowość. Ale i tak nie ma tego klimatu klasycznego zegarka. Wymieniać nie będę na nowy model. Ten albo padnie albo go zajadę śmiercią naturalną. 

W zasadzie noszę go 24h, ściagam podczas kąpieli i go wtedy też myje. 

 

Gshocka sprzedałem, został mi do opchnięcia Citizen, bo leży..

 

Kolejny na celowniku, to Certina:

 

Certina-DS-8-Chrono-Moon-Phase-C03345016

 

Jeszcze jest w wersji Gold Rose. Na zdjęciu bije po oczach, na żywo zapewne znacznie lepiej wygląda. Zaharoff ma takiego. Cenowo też tragicznie nie jest, bo okolica 3k. Co i tak jest dużo jak na zegarek zasilany bateryjką. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Wojtas1986 napisał:

yebać kupuje się emocjami :)

 

 

Carpie Diem!

 

Dla mnie mało czytelny. Wskazówki powinny mieć inny kolor. Z innej beczki i pomijając mineralne szkiełko w tej cenie, to widziałem szerokość koperty? To ma prawie 50mm, to już kawał sikora. Jak ktoś ma cienką witkę, to będzie wyglądał jak król cyganów. 

 

Odnośnik do komentarza

Apropos szafirowego szkiełka. Najtańszymi znanymi mi zegakami które je posiada jest Swiss Military Hanowa:

https://www.swiss.com.pl/pl/zegarki?sort=price&sort_type=asc&attribshow=;producer:swiss-military-hanowa;

Już od 590 zeta już można się cieszyć tą niewątpliwą zaletą. Może kiedyś zanabędę któryś z modeli tej marki, bo niektóre z nich są nawet nawet.

Od ćwierćwiecza posiadam Tissota z szafirem i w dniu dzisiejszym mam widoczną tylko jedną jedyną ryskę. Nawet kojarzę jak ją sobie zrobiłem. Z całej siły zayebałem nadgarstkiem w futrynę, z której wystawał zardzewiały gwóźdź. A tak to pisda aniołka.

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Czezare napisał:

Apropos szafirowego szkiełka. Najtańszymi znanymi mi zegakami które je posiada jest Swiss Military Hanowa:

https://www.swiss.com.pl/pl/zegarki?sort=price&sort_type=asc&attribshow=;producer:swiss-military-hanowa;

Już od 590 zeta już można się cieszyć tą niewątpliwą zaletą. Może kiedyś zanabędę któryś z modeli tej marki, bo niektóre z nich są nawet nawet.

Od ćwierćwiecza posiadam Tissota z szafirem i w dniu dzisiejszym mam widoczną tylko jedną jedyną ryskę. Nawet kojarzę jak ją sobie zrobiłem. Z całej siły zayebałem nadgarstkiem w futrynę, z której wystawał zardzewiały gwóźdź. A tak to pisda aniołka.

 

 

A FujiTime za 300 zł? A Pierre Ricaud za 250 zł? A Casio MTP-1200A za 270 zł?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, iluck85 napisał:

Ile za ten automacik? Ale na gumowym pasku.

 

EDIT

ok, już widzę cenę. No na rower by mi styknął, bo Gshocki już mi się odwidziały. A myślę o nurku na drugi zegarek.

No też nie mam przekonania do tego paska :D 

 

 

 

Oryginalny silikonowy pasek Seiko to pewnie chore pieniądze kosztuje. Można kupić zamiennik za 30zł i też będzie dobrze wyglądał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...