Skocz do zawartości

Zegary


_Kamaz_

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Manor napisał:

Sprawiłem sobie jakiś czasu temu Zeppelina, bo musiałem wykorzystać bony do swissa, głównie przez fenomenalny, oldschoolowy design. Co ciekawe, jest wskazówkowy, a ma stoper i prędkościomierz (!), ja byłem lekko w szoku.

 

https://www.swiss.com.pl/pl/zegarek-meski/7614-5

 

shopping?q=tbn:ANd9GcRq3_720wCvY5gL73iws

 

Ale podziałkę tachymetru to zegarki za 250 zł mają... I chronograf... I co ciekawe, ten chronograf to nawet działa... Nie wiem co tutaj jest takiego szokującego...

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

To ten typ co podoba sie/ nie podoba sie. Nie ma tu nic na czym idzie oko zawiesić. 
Negatyw spoko, zobaczymy jak w słoneczny dzień to sie sprawdzi. 
Jak juz wcześniej pisałem, klasyk z 83.
 

LB1HPPm.jpg
 

 

 

Idac za ciosem, to wrzucę Tissota kupionego tuż przed świetami.

 

C2vVXj7_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

 

Edytowane przez iluck85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

20200103-125455.jpg

 

Casio G-Shock z baterią słoneczną, zakupiony w 2013 roku i wciąż jest ze mną. Przetrwał wszystkie podróże, różne przygody i nigdy nie zawiódł. zdejmowałem go jedynie do regularnego czyszczenia oraz przez pewien okres gdy pracowałem w miejscu gdzie wszystko "branded" było niezalecane do noszenia. Wygląda nadal niemal jak nówka, jedynie literka G nieco się wytarła. No i ten panel solarny, podczas jazdy autem czy podczas wędrówek z odsloniętą ręką sam się szybko ładuje. A jeślli to nie możliwe to leżakowanie na parapecie za dnia też załatwia sprawę :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To akurat prawda, mi co prawda matka natura nie dała postury drwala więc musiałem nad tym ciut popracować ale ja nie o tym.

  Od kiedy pamiętam to zawsze podobały mi się zegarki funkcjonalne, z jakimiś resistami a niekoniecznie dobrze wyglądające. Stąd wybór padł na taki model. Za to jeden mój znajomy (jeszcze większy ektomorfik) uwielbia wszelakie awangardowe czasomierze i sprawił sobie Diesla, którego średnica tarczy jest szersza od jego nadgarstka! Ale paraduje z nim dumnie na ręku jak Czerwonoarmista ze skradzionym budzikiem przywiązanym do przedramienia (widziałem kiedyś na jakimś starym filmie). I co takiemu powiedzieć aby się nie obraził?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.12.2019 o 08:18, krupek napisał:

Nie krępuj się.

Raczej nikt nie chciałby czytać o tym jak w kamienicy wpierdalałem hot doga przy odciętym wisielcu, a baby krzyczały nad uchem o zbezczeszczeniu zwłok. Nawet słowa „dlaczego mam nie jeść, on mi już i tego nie zabierze” ich nie uspokoiły :dunno: albo o typie śpiewającego psalm i apokalipsę przez cały czas z pamięci. Nic szczególnego.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.01.2020 o 18:17, krupek napisał:

Piękny Zeppelin, klasyczny i wyważony. Jak działa ten prędkościomierz?

 

Jak kolega wspomniał, chodzi o tachymetr, działanie w zasadzie proste, np. tutaj na filmiku https://zegarownia.pl/wiadomosci/tachymetr-w-zegarkach

 

W dniu 2.01.2020 o 16:12, Kris77 napisał:

 

Ale podziałkę tachymetru to zegarki za 250 zł mają... I chronograf... I co ciekawe, ten chronograf to nawet działa... Nie wiem co tutaj jest takiego szokującego...

 

Ja już dawno nie miałem zegarka ze wskazówkami. Kupując go nawet nie wiedziałem, że ma takie coś działającego, myślałem że to tylko ozdoby.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.01.2020 o 10:28, Starh napisał:

Raczej nikt nie chciałby czytać o tym jak w kamienicy wpierdalałem hot doga przy odciętym wisielcu, a baby krzyczały nad uchem o zbezczeszczeniu zwłok. Nawet słowa „dlaczego mam nie jeść, on mi już i tego nie zabierze” ich nie uspokoiły :dunno: albo o typie śpiewającego psalm i apokalipsę przez cały czas z pamięci. Nic szczególnego.

jesteś wiedźminem? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
W dniu 27.12.2019 o 16:55, Kris77 napisał:

Nowa piątka od Seiko, model SRPD79K1. Czarne PVD, czarny pasek nato, dziś wjechał na magazyn. Jeden z niewielu zegarków, które mi się naprawdę podobają. 

 

IMG-20191227-165033.jpg


 

bedzie kiedyś dostępny? szukam, niby jest a tam czarny, ale niebieskie indeksy. Zielony itd. Tego ze zdj nigdzie nie ma.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, iluck85 napisał:


 

bedzie kiedyś dostępny? szukam, niby jest a tam czarny, ale niebieskie indeksy. Zielony itd. Tego ze zdj nigdzie nie ma.

 

Był, ale się sprzedał. To zdjęcie zegarka to na mojej ręce jest przecież. Z tego co się orientuję to u importera też się skończył. Ale czy jeszcze się pojawią, to chyba tylko wróżbita Maciej może powiedzieć...

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, iluck85 napisał:

Wiem, dlatego pytam. 
Na chrono24 jest 310 dolarów z wysyłka.

Na zegarowni z rabatem wychodzi 1100 z groszami, ale ten

zegarek-meski-seiko-5-sports-street-styl

 

U nas w sklepie aktualnie jest 6 różnych modeli nowej piątki:

https://www.demus-zegarki.pl/search.php?text=srpd&filter_instock=y&filter_node[1]=585&filter_traits[1177425983]=&filter_traits[1171637038]=&filter_traits[1177429279]=&filter_traits[1177426097]=&filter_traits[1177426233]=&filter_traits[1177429181]=&filter_traits[1177426145]=&filter_price=0-1599&text=srpd

Czarne PDV jest fajne, do momentu kiedy nie zarysujesz zegarka, wtedy widać błyszczącą srebrną krechę na czarnej kopercie. Taka mała wskazówka eksploatacyjna. 

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.03.2020 o 14:09, Kris77 napisał:

 

U nas w sklepie aktualnie jest 6 różnych modeli nowej piątki:

https://www.demus-zegarki.pl/search.php?text=srpd&filter_instock=y&filter_node[1]=585&filter_traits[1177425983]=&filter_traits[1171637038]=&filter_traits[1177429279]=&filter_traits[1177426097]=&filter_traits[1177426233]=&filter_traits[1177429181]=&filter_traits[1177426145]=&filter_price=0-1599&text=srpd

Czarne PDV jest fajne, do momentu kiedy nie zarysujesz zegarka, wtedy widać błyszczącą srebrną krechę na czarnej kopercie. Taka mała wskazówka eksploatacyjna. 

Z tych co zapodałeś to jedynie ten widziałbym na swojej ręce:

 

https://www.demus-zegarki.pl/product-pol-55730-Zegarek-Meski-Seiko-Automatic-5-Sports-SRPD69K1.html

 

Zdecydowanie najciekawszy, najoryginalniejszy wariant kolorystyczny i najfajniejsza bransoleta...

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Używam od prawie roku Garmina 935, biegałem z nim, jeździłem na rowerze, pływałem, ukończyłem kilka biegów i triathlon. Zegarek fajny, dużo opcji, bateria długo działa, ale z wykonania nie jestem zadowolony, biorąc pod uwagę, że kosztował 1700 zł. Polar M400, który był 4 razy tańszy, wydawał się być solidniejszy. Szkiełko ochronne to absolutna konieczność.

Odnośnik do komentarza

To tak jak ja, miałem poprzednio przez 4 lata 910xt i tez jest trwaly, mozna nim przydzwonic i wytrzyma. Ale to kobyła. 

Wybierając 935 liczyłem się z delikatniejsza obudową, ale chciałem też go nosić na codzień i do tego się super nadaje.

Ewentualnie Fenix 5, trochę droższy i tak popularny że nawet nie chciało mi się go początkowo polecać.

Odnośnik do komentarza

Garmin instinct. Chodzi mi po głowie jego kupno, ale bardziej jako zegarek na co dzień niż do sportu. Do sportu mam wspaniałego 920xt. 

 

Instinct nie wygląda jak typowy zegarek do sportu, bardziej wyglądem przypomina zegarki wyprawowe czy g-shocki. Bez przypału założysz go do każdego stroju. 

Większość zegarków np. biegowych wygląda jak plastikowe zabaweczki dla dzieci. Tutaj jest solidny męski zegarek, będzie Ci pasować Wojtas. Ty taki facio jesteś.

Duży wachlarz kolorów. Cena w eazymut 1100 zł. Jest też droższa wersja Tactical z funkcją skoków ze spadochronem. Nieźle co? 

 

 

instincttacticalhero.jpg 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...