Skocz do zawartości

Red Dead Redemption X360


Rekomendowane odpowiedzi

czyż byśmy mieli doczynienia z najlepiej ocenianą grą na x360 ?

http://www.gamerankings.com/xbox360/957922-red-dead-redemption/index.html

 

http://www.gamerankings.com/browse.html?site=xbox360&cat=0&year=0&numrev=0&sort=0&letter=&search=

 

Premiery jeszcze nie było a RDR ma średnią ocenę 96.04 a najlepiej ocenian gra na x360 The Orange box ma ocenę 96.26% :)

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Przeczytałem o dobrym motywie związanym z bójkami w barach.

 

 

Jeżeli wyjdziemy z łapami do kogoś, to nie wyciągnie broni i będzie się z nami honorowo lał. Reszta osób w barze będzie dopingować. Walka nie musi trwać aż do śmierci, przeciwnik może stwierdzić, że wygrałeś. Może się też zdarzyć, że po przegranej walc ebędzie na ciebie czekał przed barem i dopiero jak wyjdziesz, to nie zawaha się użyć broni.

 

 

:)

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

HMV w Dublinie. Zastanwaim się właśnie czy soundtrack jest na osobnej płycie ( czy moze gdzieś na płycie z grą) i czy te trzy dodatki sa juz w grze czy jako DLC na necie do których potrzeba kodów. W Irlandii mają zwyczaj trzymania pudełek na sklepie a płyty zafoliowane za ladą więc zastaniwam się czy nie dali mi zawartosci do zwykłej wersji, jesli tka to i tak to nawet do zwykłej wersji dodawali kod na konia ;/ Tak czy inaczej ide jutro to załątwić bo raczej mi dale zwykłą wersje.

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

dobra :) dziś byłem obadać RDR ok. 1h z czego 30minut pograłem, resztę ciekawszych momentów/miejsc kumpel pokazywał i...znowu powtórka z gta4, wielki hype i kosmiczne oceny które są z dupy wzięte.

 

To BDB gra, najlepsza w klimatach westernu (chyba) ale za dużo tu niedopracowań.

 

Oprawa - wschody/zachody słońca, rozpalona pustynia i wszelkie widoki na okolicę to rewelacja, sam Nathan Drake się chowa, bardzo ostra grafika, bez tego bluru jak w gta4. Naprawdę R pozytywnie mnie zaskoczył bo ten element zachwyca i niestety na tym koniec.

Budynki i ich wnętrza wyglądają słabo, noc tak samo, niektóre tekstury biją po oczach, postacie wyglądają raz lepiej raz gorzej, drażni sztywna animacja postaci.

Często coś lubi się doczytać (cienie, roślinność tekstury) mnie to dosyć drażniło, lubię dopracowane gry, płynność gry też nie zachwyca są miejsca gdzie mamy powtórkę z gta4...ale całościowa jest lepiej.

 

Dźwięk - po R spodziewałem się wypasu i niestety przez 1h jakieś smutne nuty przygrywały (oglądam westerny i R mógł zdecydowanie lepsze kawałki dać), spać się chciało od słuchania tego...głosy postaci dobrze dopasowane, ciekawe dialogi.

 

Grywalność - całkiem niezła, lasso to fajna sprawa, jazda na koniu wypada ok. Misje w stylu GTA - eskortuj, podwieź kogoś, jedź tam i powystrzelaj ich. Dużo bugów, typu - zawołałem konia i wpadł przez ścianę do mojej chaty :D

 

Dla mnie po 1h. 8,8+

 

Dla fanów gta4 i westernów tytuł obowiązkowy, dla mnie bez szału, dobra gra i tyle.

 

ps. w RDR są Indianie ?

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...