Skocz do zawartości

Red Dead Redemption X360


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałem kompletną Limited Edition i wpisałem ten kod na DLC. PO chwili w górnym rogu po kolei pojawiały mi sie informacje ze dostałem golden Guns, war horse i deadly assassins outfit. Golden Guns mam ale ubranie jest niedostpene ( trzeba znaleźć wszystkie jego kawałki ) no i po wpisaniu kodu gdzie pojawia sie war horse?

Odnośnik do komentarza

 

Oprawa - wschody/zachody słońca, rozpalona pustynia i wszelkie widoki na okolicę to rewelacja, sam Nathan Drake się chowa, bardzo ostra grafika, bez tego bluru jak w gta4. Naprawdę R pozytywnie mnie zaskoczył bo ten element zachwyca i niestety na tym koniec.

Em, no całkiem ładnie wygląda RDR, jak na sandboxa to rzeczywiście świetnie. Ale U2 to poziom co najmniej o klasę wyższy jeśli chodzi o oprawę, co zresztą jest zrozumiałe(zamknięta mechanika gry).

Odnośnik do komentarza

Żeby zdobyć assassin outfit musze wygrać pojedynek, problem w tym ze ten pojedynek wygrałem zanim wpisałem kod na DLC. jest jeszcze szasna zeby to wykonać czy zacząć od nowa gre?

 

Jak do tej pory napotkałem na dwa pojedynki w samym Armadillo. Później pewnie jest ich więcej.

Odnośnik do komentarza

Po krótkiej sesji czyt. całodziennej ok. 9 h tym razem jestem po to aby jednak posłodzić.

Rewelacyjne smaczki .... warunków atmosferycznych,wschodów i zachodów słońca, wiernie odzwierciedlony rewelacyjnie wygląd koni i te mięśnie podczas galopu bardziej widoczne u lepszej i zarazem szybszej rasy. Po prostu masakra ! Oświetlenie w pomieszczeniach padające przez różne szczeliny okna itp można tak bez końca jest ich co nie miara i tak upatrzyłem sobie powiewającą flagę na wietrze (Euphoria :wub: ) odzwierciedlanie i to jak się zachowuje, bezcenne.Każdego dnia powiewa w inną stronę zdarzają się też dni bezwietrzne wtedy nawet ani nie drgnie, dalej zmiennych pór dnia i ich długość.Wspomnę tylko że wizualnie rozpieszcza jest ostro, wyraźnie i pięknie.

RDR to istny symulator "westernowego życia" i to chol@ernie dobrego. Z każdą kolejną czynnością robi się coraz ciekawiej ja już wsiąkłem po uszy a co będzie gdy odpalę multi...? :shout:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Niestety zasmucę Cię co do multi, jest to samo co w przypadku GTA4, czyli lagi i totalne bzdury.Wszystko jest fajnie zrobione ale niestety laguje co u mnie dyskwalifikuje strzelaninę multi.Grałem z Polakami więc teoretycznie nie powinno lagować ale niestety lagowało.Jeśli chodzi o singla to wypowiem się innym razem bo musiałbym zebrać wszystkie plusy gry do kupy a jest ich po prostu MASA!!!Ta gra jest po prostu epicka, R* są mistrzami.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...