Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

sporo gralem w poprzednie wakacje w MW na pc [online] i potwierdzam.... baaardzo trudo zdobyc 15ks, a co dopiero 25. oczywiscie jest to do zrobienia ale raczej nie na pr0 serwerach[na takich gralem]. przy czym duzo zalezy od mapy ;]

 

mam nadzieje, ze ostatecznie w grze zostanie dodana opcja ograniczajaca ks'y przed meczem.

Odnośnik do komentarza

mimo,że z rzędu kill streak w CoD4 jaki rekordowo osiągnąłem wynosił 21 killsów to i tak uważam,że debilizmem jest ten tactical nuke.Co z tego,że mało kto z nas tego doświadczy.Sam pomysł idealnego killstreaka kończącego rundę i zabijających wszystkich to totalny debilizm.

 

Dalej nie wierzę,że tak to będzie funkcjonowało w MW2 i zrobią coś na wzór bombki w K2 przed którą da się spieprzyć

 

No i wieżyczki wartownicze-znowu wg mnie bez sensu pomysł

Nie wiedziałem że masz już kopię tej gry. Zazdroszczę <_< A jakie będą numer totka w środę?

Odnośnik do komentarza

Widać na powyższym screenie że tactical nuke nie ma na iście wyboru co może oznaczać że jest dla każdego po 25killach... co raz gorzej...

Powtarzam raz jeszcze ... ile osób w ogóle miało w żytciu 25 killi z rzędu?! Stary będziesz musiał mieć sporo szczęscia żeby zobaczyć to na własne oczy. Zwykły bajer nic więcej

Wejdź na forum ligi, tam co drugi Ci powie że takiego streak'a ma co 3 mecz, tacy są pro, a co! :lol: Aha i żeby nie było, absolutnie się z Tobą zgadzam :)

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Nawet tutaj ?

Hahahaha :D

 

I tak hardcore jest lepszy (jak dla mnie).

 

Co do nuke to lipa straszna. Mogli dac jakies 100 killi i byloby po problemie. A i tak 25 nie zdarza sie czesto, chyba ze ktos czesc killi wykampi.

Ktos wie ile jest dostepnych prestiży i czy coś daje zdobycie ostatniego ? W WaW przy zdobyciu ostatniego mozna bylo ustawic sobie dodatkowe 5 klas, moze tutaj tez o tym pomysla ( pytanie do osob, ktore maja klocka i gre z torrentow czy od innego zlodzieja ) ?

Odnośnik do komentarza

Nawet tutaj ?

Hahahaha :D

 

I tak hardcore jest lepszy (jak dla mnie).

 

Co do nuke to lipa straszna. Mogli dac jakies 100 killi i byloby po problemie. A i tak 25 nie zdarza sie czesto, chyba ze ktos czesc killi wykampi.

Ktos wie ile jest dostepnych prestiży i czy coś daje zdobycie ostatniego ? W WaW przy zdobyciu ostatniego mozna bylo ustawic sobie dodatkowe 5 klas, moze tutaj tez o tym pomysla ( pytanie do osob, ktore maja klocka i gre z torrentow czy od innego zlodzieja ) ?

 

 

A to przypadkiem MS nie banuje za grę na XBL przed premierą?

Odnośnik do komentarza

 

Wejdź na forum ligi, tam co drugi Ci powie że takiego streak'a ma co 3 mecz, tacy są pro, a co! :lol: Aha i żeby nie było, absolutnie się z Tobą zgadzam :)

Wooyek jakbyś grał tylko Normal to nie byłby dla Ciebie problem zdobyć KillStrek'a powyżej 25 :P :P

Ja jestem taki pro że wymiatam na Normalu i na Hardcore, nie tak jak wy nooby tylko Normal :P

Odnośnik do komentarza

Wg konkurencyjnego pisma o grach, MW2 pęka na hard w 6:40 godziny. Ciut maławo jak dla mnie, wychodzi że ma to być gra na jeden wieczór. Mam do Tesco 5 minut i miałem się wybrać 10.11 po grę, ale dam sobie spokój.

Single na pewno będzie syty, a jeśli chodzi o multi, to wolę BF: Bad Company. Trochę mi szkoda nawet 169,99 zł za ten tytuł.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Odnośnie debaty na temat bomby atomowej:

 

- Ubić 25 - ciu typa bez straty życia w MW łatwo mi nigdy nie było, a mówiąc nieskromnie, w MW grałem nie najgorzej, i grałem długo.

Jednakże, gdy sztuka ta mi się udawała kończyłem najczęściej mecz z 30 - oma, 40 - oma killsami, i nie było razu by drużyna przeciwna takiemu meczu wygrała.

 

Mówiąc pokrótce były to najczęściej wyniki osiągane na noobach. A nabom, w momencie gdy się zorientują, że grają z kimś lepszym, większej różnicy nie zrobi, czy będą non stop dostawać kulkę w łeb przez cały mecz, czy też zginą raz a dobrze od Nuke'a.

 

 

Ba - przynajmniej nie będą wychodzić w czasie partii.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...