Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

takie gogle akurat mnie nie podniecaja. pare razy je zaloze, a potem i tak wyladuja na polce ;)

 

co jakis czas wlaczam sobie na YouTube demo z E3 i na telewizorze ogladam to z przyjemnoscia. zapowiada sie kapitalnie! po prostu maestro ;) niedlugo moze zloze pre-order ;)

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza
http://www.gametrailers.com/user-movie/mod...aylist=featured

 

Chyba jeszcze nikt nie wrzucał tego trailera, jeżeli ktoś nie chce widzieć lokacji przed premierą gry, niech nie ogląda. Singel nieźle się prezentuje, zresztą inaczej być nie mogło :)

mysle, ze kazdy kto czytal materialy o MW2 w PE wie, ze jedna z lokacji zaprezentowana redaktorom jest

Rio de Janeiro. tutaj mozemy zobaczyc je w "akcji".

to o czym pisali koso z myszaq.

Odnośnik do komentarza
przecież to wygląda jak CoD4 z większą liczbą wybuchów :D

 

Swoją drogą ten tryb co jest przez 90% filmiku to jest multiplayer w kooperacji na boty czy po prostu podstawili debili którzy nabiegali na grającego by nakręcić fajnie wyglądające video?

Przeciez widac, ze to wyrezyserowane jest - w szczegolnosci, kiedy koles wyjmuje pistolet w idealnym momencie, zanim wybiegnie przeciwnik, po czym go zabija.

Odnośnik do komentarza

Zabija się tak samo jak W MW, więc nie widzę problemu.Yeti'ego boli chyba i to strasznie, że zbliża się gra, która zdetronizuje tą jakże fantastyczną i mega grywalną grę jaką jest K2 :lol: bez większych problemów i na każdym kroku stara się byle czego czepiać :lol:

 

przecież to wygląda jak CoD4 z większą liczbą wybuchów :D

 

Swoją drogą ten tryb co jest przez 90% filmiku to jest multiplayer w kooperacji na boty czy po prostu podstawili debili którzy nabiegali na grającego by nakręcić fajnie wyglądające video?

Przeciez widac, ze to wyrezyserowane jest - w szczegolnosci, kiedy koles wyjmuje pistolet w idealnym momencie, zanim wybiegnie przeciwnik, po czym go zabija.

 

Może grał na słuchawkach i słyszał że ten gość stamtąd wyjdzie :P

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
Zabija się tak samo jak W MW, więc nie widzę problemu.Yeti'ego boli chyba i to strasznie, że zbliża się gra, która zdetronizuje tą jakże fantastyczną i mega grywalną grę jaką jest K2 :lol: bez większych problemów i na każdym kroku stara się byle czego czepiać :lol:

 

przecież to wygląda jak CoD4 z większą liczbą wybuchów :D

 

Swoją drogą ten tryb co jest przez 90% filmiku to jest multiplayer w kooperacji na boty czy po prostu podstawili debili którzy nabiegali na grającego by nakręcić fajnie wyglądające video?

Przeciez widac, ze to wyrezyserowane jest - w szczegolnosci, kiedy koles wyjmuje pistolet w idealnym momencie, zanim wybiegnie przeciwnik, po czym go zabija.

 

Może grał na słuchawkach i słyszał że ten gość stamtąd wyjdzie :P

No ja nie raz w S&D jak już zginę i oglądam jak ktoś gra to wiem, że np. przeciwnik nadchodzi z prawej bo słyszę, a ten co gra dupa - brak kina domowego boli :)

PS: Nie wydaje mi się żeby to było wyreżyserowane. Zwyczajnie gość miał dobrą sekwencję.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Niby dlaczego mialoby zdetronizowac? Przeciez ta gra, to map pack i mission pack do CoD MW. Multi sie wogole nie rozni od tego ktory byl w poprzednich czesciach, wiec wtf? Kto gral w CoD 4, ten gra i przerzuci sie na MW2. Kto zrezygnowal z CoD 4 na rzecz KZ2 - watpie, zeby teraz z niego zrezygnowal na rzecz MW2.

Pozatym ciezko mowic o detronizacji, kiedy nie mozna wylonic bezposredniego zwyciezcy - co kto lubi. Jedni wola CoD a inni Killzone, te gry poprostu koegzystuja. Stoja razem na 1 miejscu.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
przecież to wygląda jak CoD4 z większą liczbą wybuchów :D

 

Swoją drogą ten tryb co jest przez 90% filmiku to jest multiplayer w kooperacji na boty czy po prostu podstawili debili którzy nabiegali na grającego by nakręcić fajnie wyglądające video?

Przeciez widac, ze to wyrezyserowane jest - w szczegolnosci, kiedy koles wyjmuje pistolet w idealnym momencie, zanim wybiegnie przeciwnik, po czym go zabija.

przeciez widac go jak przebiega w oknie :P

Odnośnik do komentarza
przecież to wygląda jak CoD4 z większą liczbą wybuchów :D

 

Swoją drogą ten tryb co jest przez 90% filmiku to jest multiplayer w kooperacji na boty czy po prostu podstawili debili którzy nabiegali na grającego by nakręcić fajnie wyglądające video?

Przeciez widac, ze to wyrezyserowane jest - w szczegolnosci, kiedy koles wyjmuje pistolet w idealnym momencie, zanim wybiegnie przeciwnik, po czym go zabija.

 

Człowieku proszę Cię, zmienia na pistola bo brak naboi w MP5(?), poza tym widać typa prze okienko, swoje robi też ogranie na mapie i kumacja. Kolo grał z noobami i tyle ;)

 

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Nie da się porównać K2 do COD4,za dużo różnic,sterowanie podoba mi sie w K2,tryby hardocre z COD4.Może kiedyś wyjdzie połączenie obu,może Battlefield 2?Odkąd zaczełem grać w B1943 nei chce mi sie wracać ani do K2 ani do COD4,po prostu kula mnie niszczące sie otoczenie na skale jakiej dotąd nei było,nawet w BBC.Typ kampi za ścianą?Leci granat i zgon.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Niby dlaczego mialoby zdetronizowac? Przeciez ta gra, to map pack i mission pack do CoD MW. Multi sie wogole nie rozni od tego ktory byl w poprzednich czesciach, wiec wtf? Kto gral w CoD 4, ten gra i przerzuci sie na MW2. Kto zrezygnowal z CoD 4 na rzecz KZ2 - watpie, zeby teraz z niego zrezygnowal na rzecz MW2.

ja jednak mysle ze wielu odstawi KZ2. Ludzie sa juz znudzeni. Sam przestalem grac po skonczeniu polskiej ligi, glownie przez to co zrobili z tej gry. Od patcha zmieniajacego sterowanie KZ2 byl gorszy z kazdym nastepnym patchem i tak z dobrego (wg mnie) multi zrobil (pipi) -.-

 

ale w MW2 tez zapowiada sie pare nieciekawych motywow. Np perk ktory pozwala uzywac 2 dodatkow do broni moze byc jednym z najwiekszych gowien tej gry. M16+silecer+red dot/granatnik = mega przegiecie. A co do perkow to zobacczcie jak dziala UAV jammer teraz, popatrzcie na radar na koncu tego nowego filmiku : ) im blizej snajpera tym mniej widac.

 

nastepna sprawa to dual-wieldy czyli podwojne bronie. Napewno bedzie mozna miec 2 pistolety i chyba 2 smg wiec wyobrazcie sobie 2x p90 O_O na szczescie nikt jeszcze nie potwierdzil ze bedziemy mieli okazje spotkac to online.

 

martwia mnie tez te nowe nagrody za streaki (w nowym filmiku mozemy zobaczyc ze jest cos nie tylko za 3 i 5 killi ale tez za 4) czuje ze IW przekombinuje.

 

na + napewno jest sprawdzony system (niektorzy powiedza ze oni odgrzewaja kotleta, jesli tak to oni go odgrzewaja od czasow CoD2 zmieniajac tylko lekko jego konsystencje ^^) i wreszcie rozwiazany problem z wychodzeniem hosta.

Niech wkoncu pokaza jakas snajperke : <

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...