Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

ja się zgadzam z Adim - nowe killstreaki mogą położyć tą grę oraz perki.Oby nie przegięli chcąc zbytnio przybajerować ten tytuł.

 

Ogółem się nie napalam na CoDa i czekam spokojnie czy będzie gra miała te funkcje na które liczę - wsparcie klanowe,wyszukiwarkę serwerów(mus!! i najlepiej na zasadzie tego co teraz jest w K2),możliwość tworzenia własnych lobby na własnych zasadach

Odnośnik do komentarza
ale w MW2 tez zapowiada sie pare nieciekawych motywow. Np perk ktory pozwala uzywac 2 dodatkow do broni moze byc jednym z najwiekszych gowien tej gry. M16+silecer+red dot/granatnik = mega przegiecie.

Skąd info o takim Perku??

 

PS: A mnie ciekakawi ta tarcza ... mam nadzieję, że nie będzie jej we wszystkich trybach. Może jak masz tarczę to nie masz broni?? Taki bajer do działań drużynowych - wtedy bym zrozumiał.

 

EDIT: Właśnie zauważyłem, że gość z tarczą ma broń na plecach.

EDIT 2: Po 4 killach wyskakuje chyba AIRDROP jeśli dobrze widzę. Po pięciu Predator Missile ??? Ale co dziwne potem długo nic.... 6,7,8,9,10.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

bo te nagrody za kille bedzie mozna sobie ustawiac jak sie chce. Wiec jeden sobie ustawi za 3,4 i 5 killi a inny za 10 np. Tak mi sie wysdaje : )

 

@incognitos

 

hmm np ostatni fragmment nowego gameplayu - mamy red dota z silencerem

 

co do podwojnych broni. Ton nie musi byc perk, mozliwe ze to bedzie jak snajperka z tlumikiem z cod4 czyli w singlu bedzie a w multi juz nie.

niestety narazie tylko takie screeny sa dostepne http://forum.consolegaming.eu/showthread.php?t=21342

wiem ze sa tragicznej jakosci ale mozna zobaczyc 2 pistolety.

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Sam przestalem grac po skonczeniu polskiej ligi, glownie przez to co zrobili z tej gry.

Od patcha zmieniajacego sterowanie KZ2 byl gorszy z kazdym nastepnym patchem i tak z dobrego (wg mnie) multi zrobil (pipi) -.-

Ja także dałem sobie spokój z KZ2 po lidze, ze względu na patche które odbierały mi przyjemność grania, na 100% już do niej nie wrócę, a co do COD MW2 to czekam na nią cały zaśliniony z wywalonym jęzorem :D ale kupię ją na XO ze względu na klimat XBL i pada.

Odnośnik do komentarza

Z tymi killstreak'ami pewno będzie tak, że te lepsze, jak AC130 będzie można sobie dopiero ustawić przy 10 i wyżej, a takie jak UVA po trzech itp. Fajnie że będzie można mieć dwa dopalacze do broni, niech tylko zrobią to z głową:)

 

Co do pisania, że to wygląda jaki mission pack, tego określenia można zastosować do większości kontynuacji znanych gier.

Odnośnik do komentarza

Yeti get real , w COD masz normalnych ludzi a nie super bohaterów z pancerzem..........

Normalnych ludzi to ja mam teraz za oknem, a ci w MW to zlepek trójkącików, zupełnie jak opancerzony MC. Jeżeli system w H3 jest niemal idealny, to czemu go nie użyć w MW2? IMO za szybko padają na tym filmiku. Jeżeli ktoś zacznie strzelać mi w plecy, to wątpię abym zdążył się odwrócić. Ale poczekajmy do premiery.

Odnośnik do komentarza

Stary nie łap mnie za słówka, wiesz o co chodzi nie udawaj głupiego.... to jest COD a nie kosmiczne strzelanie, wiesz dziwnie by to wyglądało, jak by marine dostawał cztery serie w głowę i dopiero po tym się przewracał. COD to zupełnie inna bajka niż Halo, więc nie wymagaj tego o tej gry w MW1 tak było i w MW2 też tak jest widzę.

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czas teraźniejszy (MW) czy przyszłość (H3), a jakie to ma znaczenie? To jest gra wideo i jeżeli wpakowanie 4 serii w zwykłego żołnierza wypada lepiej od krótkiej serii, to czemu nie? A niech to dziwnie wygląda, najważniejsze aby świetnie się grało. EOT z mojej strony, wyjdzie MW2, pogra się, ocena zapadnie.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Czas teraźniejszy (MW) czy przyszłość (H3), a jakie to ma znaczenie? To jest gra wideo i jeżeli wpakowanie 4 serii w zwykłego żołnierza wypada lepiej od krótkiej serii, to czemu nie? A niech to dziwnie wygląda, najważniejsze aby świetnie się grało. EOT z mojej strony, wyjdzie MW2, pogra się, ocena zapadnie.

Nie zgadzam się w ogóle. Stary co to by był za COD jakby trzeba było cały magazynek wpakować żeby kogoś zabić. Chcesz zmieniać w tej grze element, który moim zdaniem jest podstawą tak świetnie opracowanej rozgrywki. Może Ci się to nie podobać ale jest wiele innych gier i nie musisz przecież kupowac akurat tej. Ludzie kochają tę grę za sposób prowadzenia starć, to esencja CODa, po prostu Twój pomysł dla mnie to czysta herezja, chyba nie grałeś w COD:MW co? Bo aż nie chce mi się wierzyć że wolałbyś aby Marines padali po całym magazynku z AK47 ... no szok.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cos szybko padali na tych filmikach... "prawie" jak hardcore z HUDem :)

Perk Counter UAV , Wreszcie bedzie mozna utrudnic zycie "radarowym graczom" :)

Riot Shield...z tym moze byc nie fajnie (szczegolnie w HC S&D)

Death Streaks hehehe taki handicap dla "wymiatajacych inaczej" :)

Najwazniejsze dla mnie to mozliwosc zakladania tlumika na snajperki i wybor secondary weapon ,ktory juz nie bedzie ograniczony do pistoletu.Teraz mozna wybrac pistolety maszynowe, shotguny albo RPG :))) W koncu nie bede musial uciekac snajperem przed gosciem z AK :)

Odnośnik do komentarza

Cos szybko padali na tych filmikach... "prawie" jak hardcore z HUDem :)

 

Też mi się to nie podoba, wspominałem o tym kilka postów wcześniej, to usłyszałem odpowiedz, że to najmocniejsza strona CoD. :mellow:

 

Wszystko fajnie ekstra i wypas. Ale zastanawia mnie dlaczego na wszystkich prezentacjach (filmiki itp.) pokazują wersję gry na xbox 360?

Bo obecnie wersja na X360 wygląda lepiej? Bo najwięcej graczy będzie grało w MW2 właśnie na X360?

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

też mam wrażenie,że coś dziwnie szybko upadają ci przeciwnicy-zupełnie jakby wystarczył tylko jeden,dwa pociski w obojętnie jaką cześć ciała wroga...dawno nie rgałem w CoD4 więc może mi się tylko wydaje,że jest inaczej niż w tamtej grze :P

 

Mimo wszystko już po filmikach widać,że gra będzie kozak.Oby tylko ją nie przebajerowali(np po przez miliony killstreaków i peerków) i pomimo tego,że będzie mega widowiskowo i efektownie to potyczki online stracą magię starszej części

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Bardzo nie podobają mi sie mapy... takie nijakie, bezolotu, walneli kartony i kontenery byle gdzie i mampa jest, dodatkowo małe jakieś a miały być większe niż w COD4.

 

Najlepszy killstrek po którym dostaniesz zrzut z nowym innym killstreakiem... ja piernicze już się zaczyna, same killstreaki i to jeszcze maksymalny killstreak to tylko 11 killi... za mało!! ta gra to same naloty, rakiety i wybuchy - co raz gorzej to widze.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...