Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Po ograniu Killzone 2 i bety Uncharte2 musze przyznac ze Graficznie to jest to porazka straszliwa

 

Mam nadzieje ze gameplay nadrobi reszte

Na twoim miejscu nie liczylbym na nic wiecej niz CoD MW - wiec to kwestia tego, jak podobala ci sie ta czesc.

 

@Michał102 - a co cie obchodzi dzieki czemu ta gra tak wyglada? Wazny jest efekt, a nie to czym jest osiagany, kogo obchodzi to, jak gra by wygladala bez efektow, skoro te efekty ma?

Kiedy kupilem CoD WaW to doznalem szoku - tak slabej grafiki sie nie spodziewalem. Wali po oczach..mocno. Co prawda da rade sie ja przebolec, ale mimo wszystko.

Co do 60fps'ow - i na co mi one? 30 oznacza juz calkiem wolna rozgrywke, ok. Ale nie moga pojsc na kompromis i podciagnac grafike i dac 40-45fps? Pod wzgledem graficznym ta gra odstaje od dzisiejszych standardow.

 

A juz wogole tragedia jest grafika w split screenie - przeciez to wyglada niczym PS2 ! Okropna widocznosc, tragiczne tekstury. Powinni sie uczyc od Capcomu - RE5 wyglada rownie dobrze ze split-screenem, co bez niego.

Odnośnik do komentarza
Po ograniu Killzone 2 i bety Uncharte2 musze przyznac ze Graficznie to jest to porazka straszliwa

 

Mam nadzieje ze gameplay nadrobi reszte

 

 

Jak marzysz to zamykaj oczy, grafika daje radę, po za tym takiej interakcji (rozwałki) i tak dynamicznej rozgrywki(60fosów) w KZ2 nie uświadczysz, ja wole to niż super grafikę. I na szczęście większość ludzi uważa podobnie, gameplayowo gra na pewno da radę, każde Call of Duty od IW masakrowało.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

No ja nie wiem w KZ2 poza grafika i muzyka nie ma nic co by przyciagnelo mnie do gry. w MW gram do dzis i to nie multi. Muzyka, fabula cala fimowa otoczka.... takze o kontynuacje bym sie nie martwil kompletnie. Poza tym jesli mam byc szczery po tym filmiku wcale nie uwazam zeby gra byla duzo gorsza graficznie od KZ2 w ktorej duzo zrobila gra swiatel i filtrow ale to tylko moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
@Michał102 - a co cie obchodzi dzieki czemu ta gra tak wyglada? Wazny jest efekt, a nie to czym jest osiagany, kogo obchodzi to, jak gra by wygladala bez efektow, skoro te efekty ma?

Kiedy kupilem CoD WaW to doznalem szoku - tak slabej grafiki sie nie spodziewalem. Wali po oczach..mocno. Co prawda da rade sie ja przebolec, ale mimo wszystko.

Co do 60fps'ow - i na co mi one? 30 oznacza juz calkiem wolna rozgrywke, ok. Ale nie moga pojsc na kompromis i podciagnac grafike i dac 40-45fps? Pod wzgledem graficznym ta gra odstaje od dzisiejszych standardow.

 

A juz wogole tragedia jest grafika w split screenie - przeciez to wyglada niczym PS2 ! Okropna widocznosc, tragiczne tekstury. Powinni sie uczyc od Capcomu - RE5 wyglada rownie dobrze ze split-screenem, co bez niego.

 

Trochę zle mnie zrozumiałeś.

Chodziło mi o to, że jeden jak i drugi styl graficzny ma prawo się podobać.

Mi również "wisi" jak dana gra została zrobiona. Ważne jest to czy się podoba.

Wiele osób jedzie po grafice CoD:WaW i ja zupełnie tego nie pojmuje. Splita nie próbowałem więc się na jego temat nie wypowiem.

Prawdziwa kaszana graficzna to Haze i Turok, ale to tylko moje zdanie.

 

Odnośnik do komentarza

Ludzie sie przesiadają na nowe gry co jest całkiem normalne,co do reklamy to byłą słaba,a ci co o niej wiedzieli(Fora) to ja kupili,stąd te prawie 2 miliony sprzedanych gier.W którym COD jest interakcja?COD WoW ma dobrą dekapitacje,ale poza skrzynkami,beczkami nie ma tam interakcji.COD MW2 wygląda dobrze,ale żeby dawać znak równości między nią a K2,to już zalatuje brakiem szkieł :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

W pierwszego MW nie grałem, jedyne z czym mogę porównać rzeczony fragment MP to MP w KZ2. Choć przyznam, że grafika jest trochę gorsza, za to sam multiplayer chodzi znacznie szybciej i wydaje się bardziej dynamiczny (nie znam systemu punktacji, czy tam rang online w MW). W każdym bądź razie mam zamiar kupić tę grę, bo prezentuje się bardzo obiecująco.

Odnośnik do komentarza
Jak to wygląda (tempo akcji). Nawet takie szczegóły jak radar cieszą :)

A o co chodzi z tymi bonusami za kill streak ? Będzie można je odblokować i ustawiać jak się chce np.: za 4 kill streak będzie radar albo coś innego?

 

0:32 Radar nie dziala (mapa).

Sporo informacji można wyciągnąć z tego filmu, będą bonusy za serie zabójstw tak jak w jedynce, ale dojdą też nowe między innymi zagłuszarka radaru, kierowanie nalotem

Pierwszej części pozbyłem się dosyć szybko bo mnie uzależniła, na pewno w dniu premiery będę od rana ćwiczył temat. Co do grafiki zgadzam się z tym że nie każdemu styl graficzny danej gry podejdzie, mnie ten podszedł.

Odnośnik do komentarza

no. oglądnąłem wszystko co było i powiem tak: będzie super. Napewno łyknę jak najszybciej - dynamika walki i gameplay to super poziom. Szkoda tylko, że gra nie wygląda "fenomenalnie" jak to określił ShtaS - wygląda średnio, ale czy ktoś w multi zwraca na to uwagę? Pewnie nie. Ja przynajmniej nie zwracam uwagi - będę grę katować za miodność którą na 100% za sobą przyniesie, ale widoczkami to ja się nie zachwycę

Odnośnik do komentarza
Średnio to wygląda gta 4.

 

ps skąd ta pewność?

 

pewności nie mam - raczej doświadczenie. Pokazali filmiki HD w gameplayem. NIGDY jeszcze nie zdarzyło mi się, aby gra wyglądała lepiej na żywca niż na filmikach - najczęściej jest na odwrót zachwycamy się, a na żywca jest "takie se". Więc skoro graficznie na filmikach jest "takie se" to podejrzewam, że nagle na żywo przez TV mnie nie olśni.

 

Z resztą nie nastawiałem się na olśnienie - ja tu chcę naj naj naj naj gameplayu!!! A graficznie i tak nie powalczą - sorki nie tal liga troszkę

Odnośnik do komentarza

Ja się cieszę, ze IW daje "600p", ale za to dobija do 60fpów. Taka płynność i dynamika znacznie bardziej przemawia do mnie, niż jakiś killer graficzny, bo i tak, gra wygląda naprawdę zacnie. Nie może też być jak ktoś wyżej napisał 40 czy 45 fps, bo jak to zsynchronizować z odświeżaniem TV (60Hz).

Odnośnik do komentarza
Szału nie ma, jest przyzwoicie ,takie se to za mocne słowo. IMO

 

super to było przy premierze

przyzwoicie to było później

teraz jest "takie se" - ale jeszcze raz podkreślam - to nie jest dla mnie wada (przy "takim se" BF:BC spędziłem wiele nocy i chciałem więcej). Pozycję od razu nabędę i zacznę bez zwłoki katować ile wlezie - zapowiada się świetnie. Ale graficznie to proszę - nie oceniajcie tego tytułu, bo to naprawdę nie liga dzisiejszych premier

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...