Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Ciekawe jak to będzie z tym trybem niby zombie - coś jak w CoD5 tylko w odpowiednich realiach, jeżeli nie skopią nic w temacie to na prawdę będzie co robić :D

 

Zamiast zombiaków będą roboty - coś na wzór terminatora :D

Żart oczywiście. Choć kto wie...

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza
Po ograniu Killzone 2 i bety Uncharte2 musze przyznac ze Graficznie to jest to porazka straszliwa

 

Mam nadzieje ze gameplay nadrobi reszte

 

Nie przesadzajmy, MW 2 porażką od strony technicznej na pewno nie jest ;)

Pytanie tylko czy można go stawiać na równi z takimi killer`ami graficznymi jak. Killzone 2 czy Uncharted 2, IMO wydaję mi się, że tak ;)

Odnośnik do komentarza
Pytanie tylko czy można go stawiać na równi z takimi killer`ami graficznymi jak. Killzone 2 czy Uncharted 2, IMO wydaję mi się, że tak ;)

 

Ty tak na serio czy to przez wade wzroku ? To dalej jest ten sam silnik i gra wyglada podobnie do poprzedniczki. Czyli nawet nie startuje do gier o ktorych piszesz.

Odnośnik do komentarza

MW2 jest killerem w swojej klasie - graficznie, "prosto" ale czytelnie, 60 fpsow co jest zadkoscia w grach, intensywny multi jak i single + filmowy klimat. Czy wy wszystko musicie porownywac do KZ2 ktory mial byc killerem ale nie osiagnal tego slaba sprzedaza? Nie wspominajac juz ze mimo slabej oprawy patrzac na KZ2 to MW2 sprzeda sie znacznie lepiej na 1 konsole od Killa

Odnośnik do komentarza

KZ2 wygląda tak pięknie dzięki różnym filtrom, blurom i innym tego typu sztuszkom. Natomiast tekstury nie są już jakimś szczytowym popisem, o AA nie wspomne. W dodatku w większości miejsc jest tam ciemno i nie wszystko widać.

CoD to czyste rzemiosło które może sie podobać i tyle.

 

Edit:

Scorp1on dobrze prawi.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Scorpion źle prawi bo sie pisze "r"zadkością :P i to dzieki czemu uzyskali taką grafike w K2 to mnie podczas gry nie interesuje,ważne że obcuje z pięknem :D Co nie zmienia fakty że MW2 wciągnie mnie tak 1,plus możliwość zestrzelenia C130 robi na mnie wrażenie,oby nie przesadzili z mocą tego automatycznego shotguna.

Odnośnik do komentarza

Im wiecej graczy tym dluzsze zycie gry w sieci. W Red Faction G gra troszke ludzi, zapewnie za polroku tam bedzie grala grupa ludzi jak w wiekszosci gier z nawet przyjemnym multi, po pewnym czasie oni przepadana na rzecz innej "lepszej" gry. Mialem na mysli ze posiadacze PS3 sami te gre zachwalali, sami pisali ze bedzie killerem ktory pomoze PS3, itp (nie chce mi sie powtarzac tego samego ;)). Zganiacie ze gra miala slaba reklame ale na forach to to wszelki temat z KZ2 byl nonstop oblegany, kazdy posiadac PS3 o tej grze sluszal tak samo jak rowniez ludzie ktory graja na 360 - najglosniejszy tytul za sprawa rendera z przed paru lat. Ta gra byla sama w sobie zareklamowana. Pojawila sie w sklepach (bundle packi,itp) i malo kto ja kupowal - widocznie gra nie byla taka dobra na jaka ludzie ja oceniali (pamietne burze jak Edge dalo tej grze 7 :P). Nie wiem, nie gralem wypowiadam sie na ten temat ale sam z chcecia bym zagral bo klimaty w KZ2 bardziej mi odpowiadaja niz Halowe :) i ten dizajn Helghastow :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...