Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Jak to jest z MW2 i MW3 w trybach online? To były niesamowicie popularne gry swego czasu, ale czy jeszcze ktoś w nie dzisiaj gra? Nie jara mnie Ghosts za 450 zł z Season Passem, a chętnie bym zobaczył czym miliony się zachwycają w kwestii online za mniejsze pieniądze (a więc inwestując w starsze części). Czy nadal można na luzie wejść do meczu? Czy grają już tylko sami prosi i jedyne co mnie czeka to headshoty co pięć sekund? Czy gra może została zhackowana czy coś takiego?

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
  • 3 lata później...
13 minut temu, Czezare napisał:

Tym spodziewanym remasterem jestem umiarkowanie zainteresowany, ale tylko i wyłącznie jeśli będzie udostępnione multi. Chętnie chwilę znów  bym pobiegał po ulubionych Afghan, Terminal czy Favela...

Podobno tylko kampania. Tym lepiej, bo w MW2 balans leżał i kwiczał.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, McDrive napisał:

Podobno tylko kampania. Tym lepiej, bo w MW2 balans leżał i kwiczał.

Wylane mam na kampanię. Co do multi to największym problemem była atomówka. Ci co wiedzieli jak i gdzie się skampić odpalali ją już w połowie meczu. Może to poprawią i będzie git.

Odnośnik do komentarza

Remember Makarov. Enemy of my enemy is my friend :cool2:

@suteq muszę przyznać że jesteś pierwszą osobą która pisze że kampania w ostatnim MW była słaba. Każdy z kim rozmawiałem mówił że była zayebista a tematu na forumku nie śledziłem zbytnio więc może takich opinii jak Twoja było więcej. Dzisiaj zawinąłem pudełko MW to się zaraz sam przekonam : ) 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Próbowałem dwa razy, na dwóch różnych platformach i nie mogę się zmusić do skończenia kampanii w ostatniej części. Konflikt jest zaprezentowany chaotycznie, postaci poza Price'm bez charyzmy, misje poza jedną nudne i bez polotu. Strasznie się zawiodłem. 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, suteq napisał:

Próbowałem dwa razy, na dwóch różnych platformach i nie mogę się zmusić do skończenia kampanii w ostatniej części. Konflikt jest zaprezentowany chaotycznie, postaci poza Price'm bez charyzmy, misje poza jedną nudne i bez polotu. Strasznie się zawiodłem. 

No to zupełnie jak w MW2

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

co xD

 

Historię, postaci i misje pamiętam do dzisiaj. Świetnie bawiłem się na premierę, świetnie się bawiłem kilka lat po premierze i przy remasterze będzie tak samo. MW2 jedna z lepszych części serii, tuż obok pierwszego MW. <3 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...