Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Z tym że mój wujek to weteran, w CoD1 już grał :P

 

To mimo wszystko i tak chore podejście do developingu nowych gier spod tak znanej i sprzedającej się marki jaką jest CoD.

 

Ja to się w sumie ciesze - może przez takie podejście ta marka upadnie, jak Tony Hawk i Guitar Hero?

 

I co tak naprawdę jest takiego fajnego w mulit? Ok, można pograć bo jest szybko i dynamicznie ale technicznie to jakiś kiepski żart.

 

Masz rację, mnie już to się strasznie przejadło, ale widocznie dla sporej ilości osób w multi nic poza CoD nie istnieje. Jest szybki, dynamiczny, płynny, łatwy, ma sporo unlocków i rang - dla większości to wystarcza. Najgorsze, że ta gra wychodzi co roku - i co roku w multi to jest kopiuj-wklej z coraz mniejszymi zmianami.

Odnośnik do komentarza

Słupek, ja Black Ops kupiłem ze względu na bardzo pochlebne opinie dotyczące kampanii. Fakt, nie zawiodłem się bo to jeden z najlepszych singlów w FPS'ach tego typu. Jednak strona techniczna jest naprawdę daleko w tyle za takimi produkcjami jak KZ3, Bad Company 2 czy Crysis 2. Żyjemy w 2011 roku, chce prawdziwe FPS nowej generacji a tutaj dostałem chyba jakąś betę za 200 zł. Niestety, ale drugi raz raczej nie dam się nabrać. Black Ops warto jednak kupić dla samej kampanii bo jest naprawdę za(pipi)ista.

 

MaZ, mój braciak też non stop ciora w Black Ops i dobił już chyba do 50.levelu. Kurde, że tez ludziom nie szkoda tego czasu, jest tyle innych lepszych FPSów. Gram obecnie w KZ2 na Elicie (jutro wreszcie będę miał trójeczkę). Po czym odpaliłem CoD. Czułem się jakbym odpalił grę z poprzedniej generacji, serio.

 

Cena dodatkowych mapek do każdego CoD'a to także materiał na osobny artykuł. Activision to strasznie pazerna i pewna siebie firma z grubasem na czele.

Odnośnik do komentarza

Ale ja się zgadzam z Tobą w 100%.

 

Mi też BO się podoba ale nie ukrywam, że grając w niego czuję się jakbym grał w hmmm mission pack czy półprodukt. Ja nawet tego nie neguję zresztą pamiętam, że byłem jedną z pierwszych osób które pisały, że BO chyba wygląda gorzej niż mw2. Że grafika jest mocno średnia itd. to pamiętam, że leciały riposty, że to niemożliwe, że przesadzam itd. ;].

 

Szkoda, szkoda serii tak jak Tony Hawka. Bo dla mnie np. taki CoD 1 i 2 (nie mówię już o czwórce i o WaW-ie) to jedne z lepszych fps-ów o II wojnie. Lepsze w swoim czasie niż MoH-y a teraz każdy ma wizerunek Tonego czy CoD-a przez to co się teraz dzieje. I zgadzam się to co piszesz o silniku przecież z tym sianem co zarobił Acti mogliby stworzyć taki silnik, takiego CoD-a, że ... urywałby pupę. No ale...

 

W ogóle jakie gry mogliby robić, nowe IP tak jak EA.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Zapewne ci cwani krawaciarze wychodzą z pustego założenia, że nie ma co zmieniać czegoś co tak się sprzedaje i przynosi na konta firmy ogromne profity. Dziwi mnie w tym wszystkim jeszcze jedna rzecz. Mianowicie, ci z Acti przecież widzą jakie silniki szykuje ich największy obecnie konkurent na rynku, czyli EA. Jako korporacja z takimi markami na koncie powinni dbać o techniczny rozwój każdej nowej odsłony CoD. Przecież ten engine już jest od czasów CoD 2.

 

W takim razie firma grubasa traktuje swoich klientów jak ciemną masę bo i tak kupi od nich to samo w nowym opakowaniu. Brawa za marketing, Acti. :good:

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wiecie co jest gorsze w MW2 od nadlatującej co chwilę Cobry, czy Pavelow'a? Gdy koleś z drużyny "uprawia" team kill, żeby przejąć kratę kolegi. Ostatnio nic mnie nigdzie bardziej nie wkur... w grach. Już nie chodzi o to, co jest w środku, ale o sam fakt, co ludzie dla niej zrobią. Oczywiście trafiają się też przyzwoici gracze, ale to rzadko.

Może w MW3 coś się zmieni w tej kwestii. Może jakiś skrypt na anty TK w pobliżu czerwonego dymu?

 

A jeszcze odnośnie możliwych zmian w kolejnym Modern Warfare, to mogli by wymyślić jakiś podgląd wybranych wyzwań w menu w trakcie gry. Bo tak trzeba wręcz uczyć się na pamięć, które się wykonuje i w jakiej kolejności. Może głupie, ale mam jakieś takie swoje idee. turned.gif

Edytowane przez R4VEN
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie: czy po naprawie zhackowanych serwerów usunęli te durne kolory i poziomy exp wrócily do stanu przed hackami?

Miałem 34 i dzięki piratom dostałem full. Da się wrócić do tego? Nie mam MW2 a może bym wrócił i byłbym wdzięczny za odp.

 

Ja z niczym takim się nie spotkałem ani przed updatem, ani po. :) Teraz jest wszystko w normie raczej.

 

 

 

Odnośnie multi w MW3. Słyszeliście news, że zajmie się nim Raven Software? Czyli ekipa min. od Soldier of Fortune. Może być ciekawie. smile.gif

Odnośnik do komentarza

Jakieś kilka dni temu była mowa, że za 2 tygodnie poznamy MW3. Czyli wychodzi na to, że albo nie dotrzymali obietnicy, albo jeszcze ten czas nie minął.

Myślę, że pierwsze info, a nawet trailer lada moment będą.

 

Kogo k*&a obchodzi MW3!?

 

Podobno w Infinity Ward (oraz Treyrach) nie wyrzuca sie smieci, bo robi sie z nich kolejne CoD. Niewiarygodne, ze mozna "gwalcic" ten sam engine od ponad 6 lat, i robic na tym kokosy. Nie badz frajerem, nie daj sie zdoic, nie kupuj "potrojnie" przeterminowanego" hamburgera!

Odnośnik do komentarza

A jest coś ciekawszego na rynku? Ja mam sentyment do COD'a. Jest klimat, dopracowane szczegóły, chociażby to, że bohater prawidłowo przeładowuje broń, czy nie trzyma palca na spuście jak w innych grach. Ale to jak pisałem drobiazgi. Fajne mapy, wyzwania, dodatki do wyposażenia... Tak jak kolega wyżej napisał, ja się przyzwyczaiłem do tej gry.

Odnośnik do komentarza

W Killzone nie grałem, to się nie wypowiadam. W Crysis jest jak najbadziej ok. thumbsup.gif Ale Bad Company... Nie ważne, czy przeładowujemy po zużytym całym magazynku, czy połowie, to animacja wygląda tak samo. Jak w CS'ie. A co do palcan a spuście, to czepiam się wyłącznie filmików, czy obrazków. Pamiętam, że było coś jeszcze, o mi pasowało w BC2, dlatego tak ubóstwiam COD'a. Co jak co, ale właśnie na takie rzeczy zwracam uwagę. smile.gif

Edytowane przez R4VEN
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

A jest coś ciekawszego na rynku? Ja mam sentyment do COD'a. Jest klimat, dopracowane szczegóły, chociażby to, że bohater prawidłowo przeładowuje broń, czy nie trzyma palca na spuście jak w innych grach. Ale to jak pisałem drobiazgi. Fajne mapy, wyzwania, dodatki do wyposażenia... Tak jak kolega wyżej napisał, ja się przyzwyczaiłem do tej gry.

 

No,no dopracowanie jest.Brak widoku nóg,a jak jest ze wspinaniem po drabinkach,dali już widok rąk?

Odnośnik do komentarza

może ktoś to jeszcze potwierdzić, że już da się grać bezproblemowo bez zhakowanych serwerów? Gra dalej się komfortowo czy już z racji BO i zbliżającego się MW3 gra laguje na potęgę?

ładna desperacja... :)

obecnie gram na live i lagow nie ma...

jak masz chcice to bierz...obecnie trudno o dobrze dzialajace multi

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Szczerze, to dziwią mnie te płacze o niestały framerate. W MW2 w multi nie miałem do tej pory najmniejszego problemu ze spadkiem FPS, w BO natomiast może dwa razy? I to nie był jakiś drastyczny spadek, a już na pewno nie taki, który by przeszkadzał. Możliwe, że poprawili coś patchami - i w jedną i w drugą grę nie grałem od razu po premierze, więc nie wiem jak wyglądała sytuacja na początku.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...