Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Oprócz ogólnego rozpyerdolu, majkelbayizmów, budki z hamburgerami i zniszczonego Capitolu to nic nie kojarzę z tej odsłony (ok, chyba jeszcze kosmos był) - fabularnie był chaos, skakanie po lokacjach, byle było efekciarsko, a jak ktoś mi wymienia jakieś nazwiska to mam bekę, bo bardziej zapadają mi w pamięci uczestnicy Azja Express niż to co w CoDach spotykamy.
Ale ogólnie fajna gierka była, spoko się strzelało :notbad:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, suteq napisał:

Nie, sama kampania. Trochę słabo biorąc pod uwagę, że remaster poprzedniczki też kosztował podobną cenę, a miał kampanię i multika. 

A remaster MW nie kosztował czasem 169 zł na premierę? Tutaj "tylko" 99 zł co jak na Activision jest dla mnie mega zaskoczeniem.

 

Ogólnie mam od dawna ochotę wrócić do remastera pierwszego MW ale czekałem na MW2. I mam, cholera. Moje ulubione części CoDów (razem z pierwszym Black Ops) są do odświeżenia. Pamiętam jak dzisiaj jedna z największych dla mnie premier tamtej generacji - MW2 właśnie. Jakie wtedy było zamieszanie z dostępnością gry na premierę w sklepach. Ło matko, wspomnienia :banderas:

 

Chciałoby się kupić, ale dawać Acti w premierę pełną cenę i to jeszcze w cyfrze? Ciężka decyzja :D

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Popi napisał:

Co wy chłopaki nie pamiętacie "Remember no russian" i mordowanie cywili na lotnisku?


A no tak, było coś takiego, ale samo mi nie zaświtało - dopiero Twój wpis mi przypomniał :lapka:
 

8 minut temu, SlimShady napisał:

Pomijając oficjalne nazewnictwo, to jest remake, czy remaster?


Remaster

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To jest właśnie dziwne. Remaster to np. God of War 3, kolekcja Uncharted, The Last of Us. Tutaj jest zupełnie nowa jakoś wizualiów. Zarówno w "remasterze" MW jak i teraz MW2.

 

To prawda, że w MW2 był chaos między misjami, ale nigdy nie zapomnę jednych z większych pereł moim zdaniem w historii FPSów akcji - zimowa misja Cliffhanger, ta na platformie wiertniczej, Ghost & Shepard, Gułag. Oj to dobry singiel jest :)

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem z tą "nową jakością"? Obejrzałem kawałek gameplayu na PlayStation Access (swoją drogą szkoda, że nie na żywo, bo podczas godzinnego streama randomowo rzucali kod na czacie) i wygląda to jak oryginał tylko z podbitą rozdziałką.
Ale może się mylę i jest jak z remasterem pierwszego MW :notbad:

Odnośnik do komentarza

To MW2 nie jest na nowym silniku jak MW. To coś pomiędzy starym a nowym silnikiem. Gdzieś czytałem że oni to już skończyli w 2018. Zapewne czekali z wydaniem aż seria MW zacznie drugie życie po premierze ostatniego CoDa. MW3 Remaster podobno też niedługo wjedzie na salony.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Wredny napisał:

Czy ja wiem z tą "nową jakością"? Obejrzałem kawałek gameplayu na PlayStation Access (swoją drogą szkoda, że nie na żywo, bo podczas godzinnego streama randomowo rzucali kod na czacie) i wygląda to jak oryginał tylko z podbitą rozdziałką.
Ale może się mylę i jest jak z remasterem pierwszego MW :notbad:

Obejrzałem jedno porównanie na YT i misja Cliffhanger od razu przypomniała mi poziom pierwszego remastera. Zupełnie nowe modele postaci.

 

Możliwe, że nie mam racji, bo jako że remaster MW był fajny (mówię o porównaniach, nie grałem w niego jeszcze) to patrząc na Price'a też rzucał się w oczy nowy model.

 

Czekamy na Digital Foundry :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Ah mw2 remastered. Skończone. Przykro mi ludzi, którzy kupili to za 100zł i kilka miesięcy później dowiedzieli się, że będzie za darmo.

Przypomniało mi się jak zyebana była ta część. "Bieganie" po świecie, masa ludzików atakujących ze wszystkich stron, chaos w fabule i nie zapadające w pamięci misje. Do tego bronie bez odrzutu tylko brzmiące i wyglądające inaczej. Dobrze, że multi nie dodali, bo to już w ogóle było zyebane.

Dobre na nudny wieczór kiedy ma się ochotę na jakiś bezmózgi akcyjniak. Wtedy ustawiasz easy i tylko idziesz przed siebie większość przeciwników załatwiają kompanii.

Ta część moim zdaniem gorzej się zestarzała niż mw remaster.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja spróbowałem, bo pamiętam ze fajne były poziomy wojny w usa i ogólnie druga połowa gry.

Odbiłem się totalnie na tej zrąbanej faweli. Bosze co za durna gra. Sto tysięcy wrogów wyskakujących z doopy i śmierć co 15 sekund.

No i ten nieszczęsny no russian. Taaa może te x lat temu to był szoker i kontrowersja. Teraz tylko drewniana animacja i żenua.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Skończony. Remaster jest łatwiejszy niż oryginał bo na hardzie przeleciałem jak na easy. A pamiętam że ogrywając na x360 było trudno. 

Glos Price to jest nowy co? Mogę się mylic ale nie miałem gęsiej skórki gdy się odzywał. 

Mam słabość do tej części i absolutnie genialnej muzyki. Wczoraj wbilem tor przeszkód poniżej 20 sekund więc może i nawet o platyne się pokuszę. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...