Skocz do zawartości

Ksiegarnie internetowe?


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.10.2019 o 07:47, chris85 napisał:

Najlepiej napisz maila do wydawnictwa MAG czy będzie kolejne wydanie. 

 

 

A nie chciało mi się do nich pisać, zamówiłem Rewolucje Poklatkową. Z tego co widzę Ślepowidzenie też już jest za 100zł, dobrze, że już mam, teraz tylko Echopraksje kupić póki trzyma te śmieszne 30zł.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Ja mam tak, że od lat wszystko czytam na kindle'u, a moja pani książki papierowe / że farba drukarska pięknie pachnie ;) sam tak miałem / ale że czytamy praktycznie te same tytuły, wszystkie kupuję podwójnie, w formie ebooka i fizycznej. Jest jakaś / zna ktoś / księgarnia dająca profit w postaci zniżki na zakup np ebooka przy zakupie knigi?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wie ktoś może dlaczego od dłuższego czasu nie można dostać książek z serii Hyperion w formie ebooka? Nabrałem w końcu ochoty, by dokończyć serię (przeczytałem tylko pierwszą część), a tu przykra niespodzianka :(  MAG stracił prawa czy co? 

 

Oczywiście wcześniej były do dostania cały czas, no ale zapragnąłem i puf :beksa:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Promka na książki z serii obcy w świecie książki. Co prawda pierwsza część jest bardzo rozczarowująca według mnie. Film przedstawia wszystko lepiej to jednak jak się kupiło pierwszą część, to do kolekcji wpadają kolejne. Mam nadzieję, że jednak będą lepsze niż jedynka. Czwarta część ma wlecieć na początku nowego roku. A tym  czasem w czytaniu Call of Chtulu i kolejne części LitRPG Droga Szamana 4 i 5 część.

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Panowie, jest taka sytuacja, że chcę kupić ebook na iPadzie przez aplikację Empik, ale któregokolwiek nie wybiorę mam informację "niedostępne w aplikacji empik". Czy idzie to jakoś obejść, bez korzystania z desktopowej strony?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

"Bonito" - często korzystam z ofert tego multibranżowego sklepu internetowego; polecam fajną opcję: jeśli interesuje was np. literatura popularnonaukowa i chcecie być w tym gatunku (to może być cokolwiek w czym czytelniczo gustujecie, zwykła beletrystyka, lit.piękna, obca etc.) na bieżąco, zawsze najlepiej wybierać ten segment i sortowanie produktu podczas wyszukiwania: ,,od najnowszych". W ten sposób wie się ,,co, kiedy i za ile"; można kliknąć też w jakąś wybraną książkę z takiego zestawienia, a po przewinięciu na dół strony algorytmy same dopasują nam podobne do oglądanej pozycje. Tak zapełniam sobie (chociaż to tylko jeden ze sposobów zdobywania i kupowania określonych tytułów książek, filmów, komiksów, jakichś gadżetów etc.) swoje geekowskie kolekcje... Tak wypatrzyłem, np. na Bonito, coś cholernie dobrego, jak na mój gust rzecz jasna:

 

Beztytuu.thumb.jpg.7ec82d51c4905c7b9f521caffc1f317d.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...