Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.01.2019 o 17:38, D.B. Cooper napisał:

Bombaj masala w Warszawie. Kuchnia indyjska. Cena trochę wyższa niż za śniadanie, ale za jakość się płaci. Duży lokal, dużo miejsc, miła obsługa, krótki czas oczekiwania. No i bardzo smacznie. Jagnięcinka prima sort:sir: polecam

 

a8288c76db1b88d9med.jpg

Lepsza niż Kashmir?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wrocław, LeSer to fajna opcja. Była jedzona pepperoni - placek w 1 rozmiarze 32 cm typowy Włoch. Ciasto świetne,  chrupiące o idealnej grubości - trójkąt po wzięciu do ręki zachowuje ksztalt, nie przelewa się przez palce. Pyszny sos - czuć pomidory i oliwę, doskonale chrupiące a brzegi nie spalone i wysoce zjadliwe. Salami nie jakości biedronka czy lidl - jestem oczarowany. Na koniec wierzch czyli pysznie ciągnący ser... Trochę popłynąłem ale dla mnie rewelka. Ścisła czołówka pizzerii we Wro. No i miła obsługa - byłem z dzieciakiem i nie było problemu z krzesłem dla smyka a kelnerka zagadywała małego. :)

 

jj4u9k.jpg

Edytowane przez Krystyna JJanda
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Krystyna JJanda napisał:

Wrocław, LeSer to fajna opcja. Była jedzona pepperoni - placek w 1 rozmiarze 32 cm typowy Włoch. Ciasto świetne,  chrupiące o idealnej grubości - trójkąt po wzięciu do ręki zachowuje ksztalt, nie przelewa się przez palce. Pyszny sos - czuć pomidory i oliwę, doskonale chrupiące a brzegi nie spalone i wysoce zjadliwe. Salami nie jakości biedronka czy lidl - jestem oczarowany. Na koniec wierzch czyli pysznie ciągnący ser... Trochę popłynąłem ale dla mnie rewelka. Ścisła czołówka pizzerii we Wro. No i miła obsługa - byłem z dzieciakiem i nie było problemu z krzesłem dla smyka a kelnerka zagadywała małego. :)

 

jj4u9k.jpg

Obczaj Per Pan Placek ze Stablowickiej, co tam sie odwala to glowa mala :obama: dawno tak dobrej nie jadlem pizzy. 

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz zjadłem pizze serwowaną bez dodatkowego sosu, ba nawet jakbym miał coś do posmarowania to bym nie użył. Nie wiedziałem, że pizza może być tak dobra bez jakiegoś smarowidła. Tylko ja pizze jadałem zawsze raczej w sieciówkach, więc nie miałem obycia z czymś lepszym. 

Lokal to "Pinsa" w Warszawie na francuskiej. Pyszne puszyste i chrupiące ciasto. Lokal bardzo mały i duży minus za brak łazienki. 

51df76640643045fmed.jpg

 

Nie pojadłem tą jedną małą pizzą, więc

Na dobitkę wleciał król kebabów w Polsce Efes. Lokale praktycznie na przeciwko. Na francuskiej to jest co jeść.

704decf34d178af9med.jpg

 

Pizza, kebab, 2x pączek, redbull, teraz pringlesy lecą. No nie za zdrowo dziś:obama:

 

 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, milan napisał:

Nie jest wymóg, mnostwo kebabowni i burgerowni ma najwyzej umywalkę

Czyli to jedynie wymóg godności właściciela, bo jak można toalety w lokalu mieć. Gorzej jak w lesie. Chyba, że to jakiś marny punkt z kebsem.

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MichAelis napisał:

Obczaj Per Pan Placek ze Stablowickiej, co tam sie odwala to glowa mala :obama: dawno tak dobrej nie jadlem pizzy. 

 

Ja tą budkę dobrze znam akurat ale ciasto i ser w leser mnie oczarowały. Zawitam jeszcze kilka razy i sprawdzę czy to nie przypadek.

 

36 minut temu, Mejm napisał:

Bo jej za to placa.

 

2019 a u marudy dalej wszystko czarno białe. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj byłem w galerii i zgłodniałem, więc poszliśmy na pizzę do sieciówki CoolPizza http://cool-pizza.pl/

Nie ma tu żadnego dobrego lokalu z żarciem. I w sumie pizza średnia - dawno nie jadłem pizzy podanej na papierowym "talerzu", z plastikowymi sztućcami. Czytam na ich stronie, czy opinie w necie, to całkiem smaczne, ale może tutaj w galerii, ten lokal jest takim "fastfoodem" odstającym od reszty (nawet na stronie nie napisali o lokalizacji u mnie na wsi). Na plus to menu - 30 pizz, całkiem sporo i dość zróżnicowane. Tak średnio bym polecał.
 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.03.2019 o 21:30, Mejm napisał:

Bo jej za to placa.

Chyba w napiwkach :usmiech:

W dniu 9.03.2019 o 21:35, krupek napisał:

To tak można? To nie jest wymóg sanitarny, że w lokalu gastro musi być toaleta?

Nie trzeba, jest wiele lokali 'takeaway' które radzą sobie bez toalety

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...