Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.06.2019 o 09:36, krupek napisał:

A ja polecam gdzieś obczaić twór zwany jako Beyond Burger, cenowo trochę słabo wypada, składem też, no ale jednak ciekawy i warto sprawdzić. Sporo szumu wokół niego i dużo znanych ludzi, albo przedsiębiorców inwestuje w jego rozwój.

 

Ja również polecam. W Gdańsku np można dostać go w House of Seitan. I z całego serduszka polecam odwiedzić to miejsce. Lokal znajduje się na ulicy Wajdeloty, max 10 min od dworca w Gdańsku Wrzeszczu. Ja tam jadłem właśnie wyżej wspomnianego burgera i nie tylko było to najlepsze wege żarcie jakie jadłem ever ale jeden z najlepszych posiłków w ogóle! Menu się czasem zmienia ale zawsze mają coś dobrego, teraz np jest sezon na chłodnik i pierogi.

Kiedyś brałem udział w konkursie na fb zorganizowanym przez nich i wygrałem 1kg seitana i też był kozak. Odwiedźcie chociaż profil dziewczyn na fejsie bo to kopalnia memów, sucharów  i  w ogóle fanpage bijący pozytywną energią. 

 

przykładowe jedzonko:

63201808_2398679507020588_92048969730380

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

wybieram się do Gdańska jest jakiś lokal, który absolutnie trzeba odwiedzić będąc tam? Flądrę ze starego oleju zjem gdzieś przy plaży, więc rybek nie polecajcie. Chyba największą ochotę miałbym na zaje,bistą pizze. Może jakiś burger, chinol, lody? Przez Sopot i Gdynię też się przewinę to i tam pewnie jedzone będzie.  

 

@krupek też możesz coś polecić 

Odnośnik do komentarza

Musiałbyś przewertować temat, albo mnie wyszukać, bo już polecałem, co polecam z każdej kuchni.

 

Jak zaje.bista pizza to ostatnio był ranking: https://kulinaria.trojmiasto.pl/Ranking-Najlepsze-pizzerie-w-Trojmiescie-n135739.html

 

Zgadzam się, że Francesco w Gdyni bardzo dobra. W Gdyni jeszcze Gdynianka i Ogniem i Piecem. Polecam też lokal Pobite Gary w Gdańsku, tam mi pizza bardzo smakuje, taka amerykańska bardziej, do tego mnóstwo innych potraw. Generalnie, mają każdą kuchnię praktycznie, a wszystkie jest bardzo dobre i od serca.

 

Dobre azjatyckie żarcie to Kuchnia Wietnamska przy Al. Zwycięstwa w Sopocie, lokal ubogi i ciasny, mało zachęca, ale jedzenie chyba najbardziej zbliżone do prawdziwej azjatyckiej kuchni, jaką miałem okazję jeść w Azji.

 

Burger to mnie tam prawie wszędzie smakuje, Burger Stacja, Surf Burger, dla mnie jeden ch.uj.

 

Tak z ciekawych rzeczy to niedawno otworzyli Food Hall w galerii Metropolia i galerii Batory w Gdyni. Masz mnóstwo żarcia w jednym miejscu, sam nie byłem jeszcze, ale znajomi chwalili.

 

Jak wege to polecam Fallę w Gdańsku i w Gdyni, mają teraz w menu deskę BBQ i to jest niesamowite, obczaj sobie u nich na FB

 

Lody to sam nie wiem, mało jadam ostatnio. W Sopocie masz dobre naturalne przy tunelu pod Monciakiem, tak to nie kojarzę. Na Trójmiasto.pl też był ranking, chyba w zeszłym roku.

 

No i Meso Ramen polecam na Przymorzu :kaz:

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Gdańsk Pierogarnia Mandu. Warto było poczekać te 10 min na stolik(podobno i tak mało, a był środek tyg.) Pierogi rewelacyjne i przystępne cenowo, porcje zadowalające. Na zdjęciu pierogi z jagodami oraz szpinak z fetą.

8788e510c3c81b6bmed.jpg

 

 Gdańsk Pizza Napoli. To dopiero sztos. Opalana drewnem. Nawet przez myśl mi nie przeszło żeby ją zalać sosem czosnkowym czy zostawić brzegi. Najlepsza pizza jaką jadłem. Również nie drogo. Ta na zdjęciu chyba 26 zł, a były i tańsze w tym rozmiarze.

7507931312ced781med.jpg

Odnośnik do komentarza

No Jelitkowo to akurat słaba miejscówka gastronomiczna, drogo i raczej nic ciekawego nie ma. Ja za to w Mandu nigdy nie byłem, a dużo znajomych chwaliło. Jedna tam pracowała, mają ogromny przemiał klientów. Opowiadała, że zdarzał się, że ludzie spi.erdalali bez płacenia, albo próbowali i im się nie udawało, taki ruch i gwar tam potrafi być.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...