Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, grzybiarz napisał:

@Rudiok No przyznam nieco mi głupio znowu pytać, ale masz coś w swoich mapach kulinarnych, wartego odwiedzenia w Kołobrzegu? Rybę bym zjadł klasycznie jak to nad polskim morzem:)

 

Sorki ziom, ale północny zachód mam pusty na mapie :(

 

Byłem za to teraz w Pozku i oyebauem pysznego schaboszczaka z kością w Schabowym u Dziadka przy rynku :banderas:

 

I w ogóle to w Pozku jest teraz festiwal smaku przez weekend - dużo żarcia z całego świata. Nawet ośmiornica z grilla (pyszna). Do tego dobry chińczyk i bałkańskie burki. 

Odnośnik do komentarza

Jutro idę do thai orchid, kuchni tajskiej, chociaż laska chce iść do namaste (k. indyjska, ale to raczej odpada bo to sieciówka i już tam się jadło, polecam). A jeszcze znalazła ze tu gesslerowa była w jakimś lokalu, Ryba z ikrą (kuchnia polska). Po(pipi)ane jest to że jak się jest na wyjeździe to od razu szukamy jakiegoś fajnego żarcia:)

ps. Mowa o Kołobrzegu

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

mam tak samo, nowe miejsce = koniecznie jakiś lokal z dobrym żarciem do spróbowania. Zazwyczaj już wcześniej robię rozeznanie gdzie pójdę. 

Nie ma opcji na jakiegoś MC czy KFC. Na dobre jedzonko pieniążków nigdy nie szkoda. 

 

 

@grzybiarz jakie to atrakcje? ku.rwy z roksy oglądałeś jakie w danym mieście stacjonują? To chyba lepiej teraz za żarciem się oglądać?  

Odnośnik do komentarza

No a automaty? Wiem, ze teraz wiecej jest mechanicznych ale cos sie zawsze znajdzie.

 

To szukanie knajp z geslerowa i sprawdzanie czy dobrze daja jesc to w sumie tez jakas rozrywka. No i wiadac, ze oplaca sie kanjpom w to wchodzic bo ludzie jednak lgna na jej nazwisko (czego kompletnie nie rozumiem bo ta baba dla mnie to troche taki Ziemba kulinariow).

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, grzybiarz napisał:

Pisałem, coś zarezerwowalem (ale nie Klarę:/) przelałem hajs paypalem, typ odpisał w mailu żebym zadzwonił, dzwonię i pijany albo Ukrainiec (albo to i to), mówi ze jakaś pomyłka i jednak nie maja wolnych pokoi. Czekałem pare dni na zwrot siana, ładnie się w(pipi)iajac.

W sumie ciężko znaleźć coś przed długim weekendem,  no i padło na Kołobrzeg. 

Zjadłem właśnie Rybę „U Rybickiego”, polecam bo dobra, ale kurła 95 złotych za dwie porcje z frytkami i surówka to trochę sporo :cebula:

4d9c9a85a1260bb33c28f21b0ff752ee.jpg

 

 

Kawalerze piekny, wyhaczylem barek lokalny z zestawem rybka+frytki+surowka i do tego krupnik naladowany miesem i warzywami za uwaga uwaga, 21 zlotych polskich. 

 

wzGfVvK.jpg

 

Da sie jednak nie byc januszem gastronomii tylko wlascicielem poczciwego barku.

Odnośnik do komentarza

Ryba z polskiego morza? Odważnie.

 

Za to pyszny sandaczyk z pieca na Mazurach? Hmmm :banderas: W ogóle mam wrażenie, że pomimo takiego ogromu ryb słodkowodnych w naszych akwenach, te na nasze talerze ładują nader rzadko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najlepsze sa bary które maja tabliczki w stylu TILAPIA Z NOCNEGO POŁOWU. Prawdziwe złoto. Obecnie jest szansa żeby zjeść świeżą fladre i okonia, oczywiście zależy od wybranego baru. Red jak jesteś w jastrzębiej to dostań sie do Władysławowa do restauracji klipper u golli, tam serwują rybę która sami łowią.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Mejm napisał:

No a automaty? Wiem, ze teraz wiecej jest mechanicznych ale cos sie zawsze znajdzie.

Zero gier arcade typu Metal slug, czy Caddilaci. Zero automatów hazardowych, ale w zamian pełno automatów dla dzieciaków typu „wrzuć kasę a wyleci zabawka”, albo automaty typu „wrzuć złotówkę i popchnij inne złotówki - może wypadną”. Tutaj nie radzę grać, bo widziałem jak typ serwisuje i monety są poprzyklejane - wyciągał takie „bloki” złotówek. Reszta, kilkanaście złotych może realna kasa.

Te automaty co wypadają zabawki, czy helikoptery gdzie się wrzuca dzieciaki, tego jest full. Widać ze dziś na tym idzie zarobić, a nie ja bijatykach 2D ://

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...