Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

Bety możesz na dworcu zdeponowac i warto przejsc się (parę minut drogi) na rynek. Tam tego jest pelno, ale zalezy jakiego klimatu szukasz:

 

Stejki: Moo Moo steak albo Ed Red

Przasna kuchnia: Morskie Oko

Szybki lanczyk i piwo: Beer House na Florianskiej

Burger: Moa Burger

Restauracja Wlascicieli Comarchu: Wierzynek xD

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

No nie bardzo bo początki Moa w Krakowie to okolice 2011 roku i wtedy to faktycznie było coś. IMO przez lata się pogorszyło (albo zwyczajnie przejadło?), a wrocławskie burgerownie pokazały, że można to zrobić lepiej - w tym kontekście dziwi mnie, że w Krakowie czas stoi w miejscu, ale z drugiej strony potwierdza moje zdanie, że to miasto to (pipi) i (pipi), gdzie nic się nie dzieje :/

Odnośnik do komentarza

Z burgerowniami mam ten problem, ze jak mi postawisz przed nosem burgera z Pasibusa, Ltd., i 5 innych wsrod ktorych bedzie Moa to Moa zawsze rozpoznam. Reszta to po prostu ten sam, dobrze (nie dotyczy czasem Pasibusa) zrobiony burger. Smaczny, sycacy ale wciaz taki sam w kazdej knajpie. Oprocz Moa.

 

Dawno nie bylem w sumie wiec chetnie sprawdze, moze sie cos jednak zyebao. A a propos bao to chce odwiedzic Woosabi i sprobowac ich buleczek bao + frytki z batatow.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Lucek napisał:

No nie bardzo bo początki Moa w Krakowie to okolice 2011 roku i wtedy to faktycznie było coś. IMO przez lata się pogorszyło (albo zwyczajnie przejadło?), a wrocławskie burgerownie pokazały, że można to zrobić lepiej - w tym kontekście dziwi mnie, że w Krakowie czas stoi w miejscu, ale z drugiej strony potwierdza moje zdanie, że to miasto to (pipi) i (pipi), gdzie nic się nie dzieje :/

 

Może kwestia taka, że Red nie jest zbyt na bieżąco i ocenia nadal najlepiej Moa. 

Odnośnik do komentarza

No i od lat jest to powtarzalny produkt na... lekko niższym poziomie niż u innych. O to mi chodzi, kiedy w okolicach 2011 roku w Krakowie było Moa i długo długo nic, też się nimi jarałem. No ale czas nie stoi w miejscu i w takim Wrocławiu choćby pojawiła się konkurencja, która robi to lepiej. No ale to dyskusja bez sensu, bo tyczy się gustu i ani ja nie przekonam Was, że chociażby Ltd > Moa > Pasibus, ani wy mnie, że jest odwrotnie :lapka: 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Mejm napisał:

Z burgerowniami mam ten problem, ze jak mi postawisz przed nosem burgera z Pasibusa, Ltd., i 5 innych wsrod ktorych bedzie Moa to Moa zawsze rozpoznam. Reszta to po prostu ten sam, dobrze (nie dotyczy czasem Pasibusa) zrobiony burger. Smaczny, sycacy ale wciaz taki sam w kazdej knajpie. Oprocz Moa.

 

Dawno nie bylem w sumie wiec chetnie sprawdze, moze sie cos jednak zyebao. A a propos bao to chce odwiedzic Woosabi i sprobowac ich buleczek bao + frytki z batatow.


Woosabi jest super, bardzo polecam to miejsce. Szczególnie wieczorami jest przyjemnie, spróbuj bułeczki z tuńczykiem, była pyszna. Frytki z batatów też świetne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale o kij chodzi luckom i bulberom. Wyraziłem swoja opinie, probowalem burgerow w wielu burgerowniach w Kraku i Moa dla mnie jest nadal najlepsze. No ale "ktos w internecie nie ma racji, zaneguję jego gust i powiem, ze sie nie zna".

 

Nawet jesli pojawilo sie cos lepszego, to ja polecilem swoj wybor. Co innego jakbym np. z calego serca rekomendowal bobbiego albo mcd xd

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.06.2019 o 17:29, milan napisał:

Jarałeś się nim że jest dobry, czy dlatego że jest najlepszy?

wyraźnie wyjaśniłem wyżej dlaczego się jarałem

 

W dniu 3.06.2019 o 19:09, _Red_ napisał:

Ale o kij chodzi luckom i bulberom. Wyraziłem swoja opinie, probowalem burgerow w wielu burgerowniach w Kraku i Moa dla mnie jest nadal najlepsze. No ale "ktos w internecie nie ma racji, zaneguję jego gust i powiem, ze sie nie zna".

a ja wyraziłem swoje zdziwienie, że Moa nadal jest najlepsze w Krakowie, mimo że konkurencja w innych miastach jest na zdecydowanie wyższym poziomie. Więc znajdź mi Redziu posta, w którym napisałem, że ktokolwiek się nie zna, albo jest niedobre. Chyba za dużo z Mejmem i Tatuśkiem się zadajesz ;*

 

W dniu 3.06.2019 o 20:28, Mejm napisał:

Chyba o to, ze mamy 2019 wiec knajpa z 2011 jest juz passe.

tak, dokładnie o to chodzi. Stary, a głupi ¯\_(ツ)_/¯

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...