Skocz do zawartości

Ninja Gaiden Sigma 2


raVen20

Rekomendowane odpowiedzi

hmm obejzalem to u gory i dopiero teraz zrozumialem ile gra traci wizualnie bez tej krwi... to jak teraz wyglada efekt zrzucenia z broni krwi po walce to jakis zal. no ale w pierwszych trzech ninja gaidenach nie bylo krwi i sie przyjemnie gralo wiec jakos to bedzie. szczerze jestem zdziwiony ze w dzisiejszych czasach gdzie nawet wii ma takiego mad world ludzie sie martwia o gore w grach...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy Batman zaniża poziom, czy Sigma. Wiem natomiast, że żeby porównywać dwie zupełnie inne gry do siebie, to trzeba mieć nieźle zaniżoną inteligencję.

 

drogi estelku o moja inteligencje nie musisz sie martwic, nie porownuje tych gier a moje slowa mialy na celu podkreslenie jak bardzo waznym elementem w tej grze jest gore....mowiac o batmanie chodzilo mi jedynie o sam system walki (vide challenege) - i nie bierz doslownie system walki...bo w obydwu sa inne chodzi mi o to ze ng2s bez gore jest niczym nie wyrozniajaca sie gra....

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy Batman zaniża poziom, czy Sigma. Wiem natomiast, że żeby porównywać dwie zupełnie inne gry do siebie, to trzeba mieć nieźle zaniżoną inteligencję.

 

drogi estelku o moja inteligencje nie musisz sie martwic, nie porownuje tych gier a moje slowa mialy na celu podkreslenie jak bardzo waznym elementem w tej grze jest gore....mowiac o batmanie chodzilo mi jedynie o sam system walki (vide challenege) - i nie bierz doslownie system walki...bo w obydwu sa inne chodzi mi o to ze ng2s bez gore jest niczym nie wyrozniajaca sie gra....

 

Pisałem w sposób bardzo pośredni i częściowy do Ciebie drogi danielskusiu ;)

 

Edit: Sak, co to jest panty shot?

 

 

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Imo masakra i lekki szacun dla tego kolesia że miał taką podzelność uwagi oglądać "to" i masakrować ledwo widocznych wrogów (może to go motywowało ?, a nie wnikam ;)).

Jak ludzie w to tak grają to się nie dziwię że na kamerę narzekają :P.

Odnośnik do komentarza

A to coś to nie jest czasami to sixaxisowe ruszanie piersiami?

 

To raczej powiedziałby "If you're a DOA fan...";) zresztą o tym ficzerze już wszyscy wiedzą, więc to żadne zaskoczenie. W NG gram od czasu wersji na NES'a i nie wiem co może być aż taką niespodzianką dla fana serii, chyba faktycznie najbardziej prawdopodobna opcja, to trailer NG3 - w końcu ponoć już dłubią od jakiegoś czasu przy "trójce".

Odnośnik do komentarza

Jezeli to co krazy po necie jest prawdziwe to ta "niespodzianka" jest teaser DoA5.

A co to ma do NG tak w ogole? Niby Ryu jest flagowa postacia DOA ,to i tak liczylem na cos zwiazanego z NG3...

 

http://i33.tinypic.com/14cvd3m.jpg

<Nowe wdzianka>

 

No i przy okazji http://ps3.ign.com/articles/102/1027436p2.html recka IGNu

 

8.4

czyli bardzo dobrze :)

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...