Skocz do zawartości

Ninja Gaiden Sigma 2


raVen20

Rekomendowane odpowiedzi

Kogos to chyba ostro czerep je.bie z tecmo dajac 3 bossow na raz http://i31.tinypic.com/zslboy.jpg ... chociaz w sumie , tu jest 2 playerow , w NGS w MM walczylo sie na raz z Marbusem , Doku i Alma co dopiero bylo niezlym wyzwaniem.

Wizytówka NG - jesteś twardy albo spierdzielaj :) Generalnie z tymi bossami nie jest źle jeśli wie się jakiej broni używać. Długo czekałem na takie wyzwania...będzie co robić.
Odnośnik do komentarza

Kogos to chyba ostro czerep je.bie z tecmo dajac 3 bossow na raz http://i31.tinypic.com/zslboy.jpg ... chociaz w sumie , tu jest 2 playerow , w NGS w MM walczylo sie na raz z Marbusem , Doku i Alma co dopiero bylo niezlym wyzwaniem.

Wizytówka NG - jesteś twardy albo spierdzielaj :) Generalnie z tymi bossami nie jest źle jeśli wie się jakiej broni używać. Długo czekałem na takie wyzwania...będzie co robić.

 

Zresztą w misjach co-op jak jeden padnie to druga postać może przywrócić go do życia. Nie powinno byc tak żle ;p

Odnośnik do komentarza

Zresztą w misjach co-op jak jeden padnie to druga postać może przywrócić go do życia.

IMO w tym miejscu mozna stwierdzic ,ze poziom trudnosci drastycznie spada bo ilosc uleczen jest nieskonczona wiec kupa.Pewnie jedyna karą za uleczenia bedzie ocena koncowa - karma - pod koniec misji.

Odnośnik do komentarza

trophiesa.jpg

 

Original thread at http://www.gamefaqs.com/boards/genmessage.php?board=958890&topic=51293183

 

- Platinum-

Master Of The Secret Arts

 

-Gold-

All Missions Successfully Completed

 

-Bronze-

Learned The Reverse Wind

Learned The Furious Wind

Learned Shadowless Footsteps

Learned The Flying swallow

Learned The Flying Bird Flip

Learned The Obliteration Technique

Learned The Ultimate Technique

Learned The Ultimate Guidance

Learned to The Counter Attack

Learned The Unrivaled Soaring

Learned The Invisible Path

Learned The Izuna Drop

Learned The Guillotine Throw

Learned The Art of Inferno

Learned The Art of Wind Blades

Learned The Art of Flame Phoenix

Learned The Art of Piercing Void

 

Feat of a Hundred Slashes (100 hit combo with any weapon)

 

Feat of a Thousand Obliterations (Defeat 1000 enemies using Obliteration Techniques)

 

Feat of Ultimate Destruction (Defeat 1000 enemies using Ultimate Techniques.)

 

Izuna Drop Master (perform 1000 Izuna Drops)

 

Guillotine Throw Master (1000 Guillotine Throws)

 

Dragon Sword Master (Defeat 1000 enemies with the Dragon Sword)

 

Lunar Staff Master(Defeat 1000 enemies with the Lunar Staff)

 

Falcon's Talons Master (Defeat 1000 enemies with the Falcon Talons)

 

Dual Katana Master (Defeat 1000 enemies with the Dual Katana)

 

Kusari-gama Master (Defeat 1000 enemies with the Kusari-gama)

 

Eclipse Scythe Master (Defeat 1000 enemies with the Eclipse Scythe)

 

Tonfa Master (Defeat 1000 enemies with the Tonfa)

 

Vigoorian Flail Master (Defeat 1000 enemies with the Vigoorian Flail)

 

Enma's Fang (Defeat 1000 enemies with the Enma's Fang)

 

Ultimate Ninpo Master (Chant 100 Ninpo spells)

 

Rescued 100 Ninja ( rescued 100 people in need)

 

-Secret-

16 unknown secret trophies

 

total: 51 Trophies

Odnośnik do komentarza

 Czekolada, jeżeli masz jakiekolwiek konto bankowe to polecam wziąć z www.shopto.net Nie opłaca się kupować gier w Polsce, bo jest po prostu drożej. Tam masz gierkę za 30 funtów + przesyłka za 3.5. Wychodzi cię to z 170 zł max, a w ultimie nie dość że płacisz 180 to jeszcze musisz opłacić przesyłkę, a jak chcesz mieć pewność że dojdzie w dzień premiery to musisz wziąć kuriera za 20 zł. Tam ci wysyłają 3 dni wcześniej, więc jak w PL nie będzie jakiegoś katolickiego święta to gra dojdzie na 100%. Sam zamawiam tylko stamtąd i jestem usatysfakcjonowany. 

 

PS: Jak na razie złożyłem tam chyba 4 preordery i poza jednym (bo było jakieś święto i poczta nie działała), wszystkie doszły na czas.

 

PS2: To nie jest mój sklep, ani nie zarabiam na nim w żaden sposób. Nie odpowiadam też za niego, więc jakby coś było nie tak (wątpię, szczególnie że jak gra ci nie przyjdzie na czas to dostajesz 3 funty zwrotu) to nie bij ;)

 

 

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

No ... Nie miałbym wątpliwości, gdyby nie fakt że nie mam narazie możliwości płacenia przez internet* :P.

 

* To nie to samo co "nie mam karty" zaznaczam.

 

Wybaczcie za offtop.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...