Skocz do zawartości

Ninja Gaiden Sigma 2


raVen20

Rekomendowane odpowiedzi

Demko calkiem duze (a zajmuje dosyc malo, niecale 700MB). Jest w pelni po angielsku (jest wybor angielski/japonski)

 

E: O demku dużo nie napiszę bo specem od NG nie jestem ;)

 

W skrócie:

Misja Ryu - do wyboru 4 bronie i boss na końcu

Misja Ayane - 1 broń

Team Mission - 2 misje (a raczej mapki) do wyboru, obie chyba tylko z AI

Kamera jest chyba jeszcze gorsza niż w NGS1...

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę. Nie mam wątpliwości, że preorder to był dobry wybór.

 

Sa 4 bronie:

 

Dragon Sword, Szpony, haczyk na lince i nowa broń Enma. Wszystkie na 3 poziomie. Do tego łuk, magia ognia i lecimy. Genialna gra.

 

Edit: Można grać jako Ayane. Mamy też do wyboru 3 misje z partnerem. Nie wiem czy można tu grać w coopie, czy tylko z CPU.

 

 

Powiem szczerze, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Gra jest trudna już na warriorze. O ile z NGB na Hard nie musiałem prawie wcale używać itemów tak tutaj zużyłem wszystko co miałem ;) Przeciwnicy są dużo bardziej agresywni przez co ciężej ogarnąć co się dzieje. No i te cholerne rzuty...

 

 

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem, zainstalowałem, zagrałem, przeszedłem i zakochałem się ponownie :D Pierwsza częśc mnie nie urzekła doszedłem do zielonego typka w gajerku i z powodu braku chęci (zbyt wysoki poziom trudności) wymieniłem tę grę. W drugiej części jest o wiele niższy poziom trudności graficzka ładniejsza i ciekawe rozczłonowywanie (przeciwnik mimo braku ręki nadal nas atakuje). Ogólnie gra mnie pozytwnie zaskoczyła i chyba sie kiedyś na nią skuszę:)

Odnośnik do komentarza

Grafika ładniejsza, lepsza kontrola nad Ryu, przeciwnicy są mocniejsi i przeżywają ID :mellow: GuldianThrow lepiej siedzi, ET z dragon sworda nareszcie jest w stanie odciąć którąś z kończyn, można mieć i łuk i shoryukeny w tym samym czasie. Budha jest prosty jak drut.......

Odnośnik do komentarza

Pograłem, fan taki sam ale są pewne zmiany czy lepsze czy gorsze to się okaże

- Guilotyna throw (rzut) nie urywa ręki/nogi za każdym razem a właściwie rzadko urywa- czyli gra na GT -> OT nie przejdzie ...

- na poziomie Master Ninja początek łatwiejszy (brak wybuchowych shurikenów) ale też idąc dalej wydaje się że przeciwnicy są mniej agresywni/jest ich mniej. (możliwe że to tylko w demie)

- niestety zwolnienia animacji i to spore. Aż strach pomyśleć co będzie potem

- nowa broń - ~ takie dabilahiro z 1 ale fajne, mocne i dość szybkie.

- statua buddy faktycznie prosta no ale to 1 misja

- wydaje mi się że coś popieprzyli z kamerą (odświeżałem ostatnio zwykłą wersję)

- delikatnie pozmieniany system save'ów pozmieniany układ przeciwników

- jeszcze o odrywaniu kończyn- wydaje mi się że jakoś tego jest mniej. Trzeba się napocić.

- nie można ładować łuku? Albo nie umiem :>

 

Oj będzie przeprawa na mn ponownie coś czuję :> Może się oczywiście okazać że powyższe zmiany znikną wraz z wyjściem fulla. Widać po tym co ograłem że pozabierali kilka ficzerów w sigmie co by przyciągnąć tych co 2jkę ograli już na maxa.

Odnośnik do komentarza

Brak UT z łuku, łuku można cancelować w powietrzu rzucając shoryuken'a, IS ninja na MN musieli przyjąć po trzy ID dopiero w tedy z dychali.....po za tym walka z nimi teraz jest dużo łatwiejsza(nie rzucają tak IS'ami). Przeciwnicy dużo częściej używają rzutów, które na MN kroją niemal że całe życie. Ogólnie są mocniejsi i trzeba nieźle się namachać żeby ich zabić/odciąć im cokolwiek. Podoba mi się to, ponieważ teraz poziom trudności ma idealny balans !!!

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obadalem demo i musze powiedziec ze jatka jest fajna :)

 

Mnostwo ciosow, widowiskowe akcje, swietna oprawa.

 

Niemniej jednak pare rzeczy mi sie nie podobalo. Loadingi przy zmianie broni poprzez D-Pada... straszna lipa... no ale w sumie to nie jest DMC ani GoW gdzie mozna sadzic combosy z roznych weaponow. system tutaj przypomina bardziej bijatyke niz wspomniane gry.

 

Druga rzecz ktora mi sie nie podobala, to ciag dalszy loadingow... za dlugie przed scenkami i za dlugie przed graniem wlasciwym... i to wszystko z dysku :o

 

Trzecia rzecz, to brak widowiskowego ucinania czlonkow. Odcinam reke a tam jakies niebieskie dymki leca, jak w super mario! :S Z tego co pamietam na XO byla masa juchy, a tutaj nic :( Czyzby chcieli dostac nizszy rating? ;p

 

Generalnie jest git, ale 80 godzinach w dissidii ciezko mi sie przestawic na brak chodzenia po scianach ;p

Odnośnik do komentarza

Generalnie jest git, ale 80 godzinach w dissidii ciezko mi sie przestawic na brak chodzenia po scianach ;p

 

Chodzić po ścianach jak najbardziej się da.

 

Dobra napiszę teraz. Pierwszy raz grałem w NG.

 

Oprawa jest nierówna. Raz jest ładnie, raz jak na pierwszym Xboxie. Modele postaci i efekty specjalne dają rade.

 

Muzyka nie zbyt ambitna, ale w pada w ucho i pasuje do klimatu gry.

 

Gameplay świetny. Gra mi się lepiej niż w DMC. Jest mniej mashersko, bloki i kontry są ważne. Walka oraz łuk są świetne, każdą bronią walczy się inaczej. Gra jest wymagająca, ale nie denerwująca, poziom trudności jest w sam raz. Niestety kamera często się gubi i trudno w tedy zapanować nad sytuacją.

 

Fabuła i dialogi faktycznie lipne, no, ale cóż. Tak samo ten boss to faktycznie marna podróba Kolosa z Rodos.

 

Jeszcze pogram w to demko. Spodobało się.

Odnośnik do komentarza
Chodzenie po scianie - chodzenie po scianie tak ze nie spadne

Idź zagraj w Naruto :lol:.

 

Po obadaniu dema stwierdzam iż od czasu pierwszej Sigmy dostałem pożądnego kopa w (_)_), ta gra jest ossom orzeczki !!

 

Generalnie siekam pazurkami i Ayane, nic mi do szczęścia więcej nie trzeba.

Widać że system walki tu był robiony z myślą o gore, a tutaj mamy go tyle co ... pffff :X

 

QRFA ja chce krwi !!

 

Co do poziomu trudności dema, i tak wątpie by miało to cokolwiek wspólnego z tym co będizemy mieć w oryginale (patrz demo NGS).

Ciekawi mnie co dostaniemy w pełniaku po obadaniu demka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...