Skocz do zawartości

Marvel


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś czytał mini-serię "Loki" Rodiego i Ribica? Dobre?

Kupiłem ostatnio w grudniowej dostawie i zapomniałem napisać. Wg mnie warto. Ktoś powie, że tylko~120 stron i cena okładkowa 49 zł, ale wiadomo, że ilość nie znaczy jakość. Poza tym można wyrwać za 35 zł, a to już cena ok, jak na ładne wydanie od Muchy w twardej oprawie. No, a jeśli chodzi o mięsko, to oczywiście Ribić dalej świetny jak w Thorze i fajnie, że wydane w tym czasie kiedy wychodzi gromowładny. Także warto już dla samej warstwy graficznej, która jest palce lizać. Jeśli zaś chodzi o treść, to fabuła jest mało odkrywcza, ale ciekawa i pokazuje motywacje Lokiego, co do jego czynów. Czyta się to dobrze chociaż szybko, bo w godzinkę już jest po wszystkim, ale radzę nie przelatywać przez strony, tylko podziwiać twórczość grafika. No i nie ma tu praktycznie żadnej bójki, Thora widzimy na kilku kadrach, a sam komiks rozgrywa się praktycznie w jednej lokacji i jest raczej ascetyczny. Tak czy kwak polecam.

Edytowane przez Luqat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

 

w marcu Egmont wydaje "X-Men: Mordercza Geneza", a w kwietniu pierwszy tom "Punishera" Ennisa. Są już zapowiedzi na marzec/kwiecień.

 

http://filmozercy.com/wpis/zapowiedzi-na-marzec-i-kwiecien-od-egmontu

 

 

O czym te X-Meny będą bo trochę nie w temacie jestem?

 

btw

 

batman-8-072.jpg

 

co to ku,rwa ma być :dynia:

 

 

 

Tu coś o tym znalazłem:

http://marvelcomics.pl/comics/index/id/7965

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Sony znów takie dobre więc z nudów postanowiłem zaliczyć II Wojnę Domową Marvela wraz z wybranymi tie-in'ami. Co tam się dzieje to głowa mała. Pierwszy zeszyt kopie w ryj mocno. Teraz jestem przy #3, a Kapitan Marvel

zaraz przekaże pewne nieciekawe wiadomości Bannerowi. No w chooj mądre posunięcie blondi.

 

Tak czy owak troszkę się odbijam od tych rewelacji. Tie-iny pokazały mi bolesną prawdę, a mianowicie sporo się zmieniło od 1996 roku. Wtedy ostatni raz pilnie śledziłem Marvela wraz z TM-Semic. Od tamtego czasu tylko poważne wydarzenia odbijały się do mnie echem. A teraz czytam, że

stary Logan z innego wymiaru spotyka klona, który jest klonem jego klona, X-Meni są na liście gatunków zagrożonych wyginięciem (i pod kluczem), Peter Parker jest prezesem jakiejś wielkiej firmy, a Hulk jest teraz... Koreańczykiem? Dobrze, że Tony Stark się nie zmienia.

Cóż... źle znoszę zmiany ale rozumiem, że czasem są konieczne. Może po prostu robię się na to za stary. Na pewno nie przyzwyczaję się do większości kresek. Nie wiem... kiedyś przywiązywano uwagę do szczegółów, a teraz w wielu przypadkach dwie pionowe kreski, jedna pozioma i postać w tle gotowa. Czasem to przypomina słabsze wersje internetowych komiksów. Mam podobnie w przypadku DC. Ale jest kilkoro rysowników, którzy trzymają się dobrze.

Edytowane przez Farmer
Odnośnik do komentarza

Taka sytuacja

 

16939329_10206601727361416_9323048813091

:obama:

 

Civil War II przeczytane. Nawet trzyma poziom choć końcówka taka se. Niby jakoś tłumaczy ostatnie zachowanie Rogersa ale wg mnie jest to mocno naciągane. Mocno ograniczyli też udział osób trzecich w wojnie co czasami śmiesznie wygląda. Taka Thor niby czynny udział w zdarzeniach, a nie wypowiedziała chyba ani słowa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...