Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A jak Ci się rower sprawuje? Ja jeszcze walczę w sobie, ale chyba pęknę.

 

 

 

 

 

Jeszcze dodam tylko, że dwa lub nawet trzy lata walczyłem "kupić czy nie kupić", wtedy ten rower kosztował 1500 zł. Dlatego też jak w przyszłym sezonie będzie z 1700 na 1900 to będziesz żałował, że nie kupiłeś :) 

spiesz się!

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Hybrid zakupiony na zime,

wybor padl oczywiscie na rower firmy Cube, rocznik 2017 Cube Curve Pro

 

rBi8zM4.jpg

 

Bardzo przyjemnie do pracy się jeździ na oponkach 700x48c, błotniki super sprawa, zawsze bylem przeciw takim bzdetami no ale 3 razy w ulewie już jechałem a rower dalej czysty, czekam jeszcze na bagażnik bo zamierzam torbę zakupić co jest na pasek i zaczep po boku na bagażnik (nie lubię zwykłych plecaków na rower, mam jeden firmy cube ale i tak po dłuższej jeździe zawsze plecy mokre) na zime to bedzie dobry rower, poszukam jeszcze pewnie opon z kolcami.

 

W wrześniu jeszcze trochę po używam szosowy rower, zamierzam jeszcze wyskoczyć na kilka wycieczek po 75-150km, po tym szosowy na trenażer i trenujemy w świece Zwift przez cala zimę, a hybrid będzie do jeżdżenia do pracy

Odnośnik do komentarza

Jak jesteś zielony to nie pchaj się w używki sam, bo zapewne nie chcesz na początek przeznaczyć na to zbyt wielkiej sumy, a rynek tanich używanych rowerów, zwłaszcza szosówek, jest pełny strasznego badziewia. Jak znasz kogoś kto oceni twoje wybory to ok.

 

Ale na początek przejdź się do Decathlona, pomacaj Tribany i zobacz czy taki rodzaj roweru w ogóle cię kręci. 

Odnośnik do komentarza

Uwierz mi, do najniższych modeli Speca, czy Treka nie wsadzą ci Zippów. To wszystko jeden pieron, koła będą klocowate, na 32, albo 36 szprychach,źle złożone w fabryce i i tak będziesz musiał je po jakimś czasie podociągać w warsztacie. Tribany wygrywają resztą osprzętu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...