Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.zalando.pl/lotto-speedride-500-obuwie-do-biegania-treningowe-galaxy-silver-1lo42a077-k11.html


Nadają się te buty do szeroko pojętego sportu? Przede wszystkim rower, może jakiś marsz, czy tam trucht. Mój tato chce sobie kupić, żadne profesjonalne jeżdżenie, tam maksymalnie może pociśnie te 30 km, ale głównie chodzi o robienie tras rzędu 10-20km. 

Odnośnik do komentarza

Heloł. Tak jak wcześniej wspominałem wybrałem się dziś na wycieczkę. Zaatakowałem podnóże alp od ich południowej  strony.

 

5790289b774d2.jpg

 

2a07422d29212.jpg

 

977a951c5c58c.jpg

 

0f52a443090e7.jpg

 

 

Tyle jeśli chodzi o zdjęcia gór.

 

W drodze powrotnej zaatakowałem Marcoule nuclear site

 

Fe1AhVA.jpg

 

który w google earth wygląda tak

 

08bfa4f967dd0.jpg

 

 

Całość zajęła mi ~6,5h, a wszystko dzięki silnemu północnemu wiatrowi (apka pokazała średnią prędkość ~15 km/h).

 

7898b7613c60e.png

 

Tak było.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

na rowerze jechałeś wolniej niż biegłeś, żeby to porównywać musiałbyś jechać sporo szybciej.

 

a oczywiste jest to, że bieganie pali więcej kalorii niż rower.

No wlasnie kolega ocelot probuje wmowic ze jest inaczej xd

 

No wolniej ale nie mam zadnego innego porownania bo na rowerku nie jezdze Damian wole jednak silownie i bieganie, wtedy akurat przejezdzalem zbadac trase bo na drugi dzien mialem tam bieg

Poza tym wyciskam 128 na klate i biegam na 10km wiec jestem tylko zwyklym przegrywem :(

 

 

Dobra znalazlem sprzed roku, zwykla jazda srednie tempo 16kmh , skladakiem, ot tak jak rodzice z dziecmi sie na piknik wybieraja.

 

Dalej nawet nie ma polowy kcal ktore przez ten czas spalilem biegnac.

 

YjnGwo7.png

Odnośnik do komentarza

Tylko porównywanie tempa wycieczkowego na rowerze do biegania nie ma sensu, prędzej do spaceru to można porównać. Poza tym wyliczanie spalonych kalori przez programy może jeszcze przy bieganiu ma jakiś sens ale przy rowerze dużo mniejszy bo możesz jechać tą samą trasę szosą i robisz średnią 30km/h a pojedziesz składakiem, zorbisz 20km/h przy tym samym tętnie a pewnie spalanie kalori program całkowicie inne ci pokaże a wysiłek bedzie zbliżony.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jakim cudem tylko 1900 kcal?  :o (...)

 

:dunno: To, że apka nie brała pod uwagę wiatru, to pewniak, a kalorie zlicza zapewne wg jakiegoś algorytmu. Gdybym miał podłączony pulsomierz (pulsometr?) to bankowo pokazało by co innego, tym bardziej, że zrobiłem 2 kilkukilometrowe podjazdy :obama: gdzie apka pokazała najniższą prędkość na trasie (3,6 km/h).

Odnośnik do komentarza

Tak pisalem w temacie o bieganiu ale jak widac polmaratonczycy nie czytaja dyszkowego przegrywa

:reggie:

 

tomtom_9uj0_001_00_tomtom_bluetooth_hear

 

Taka opaske sobie sprawilem niestety nie tomtoma. Fajny temat chcialem sprawdzic jak wyglada praca serca podczas biegu. Srednio wygodne jak sie biega z endomondo, ale jakbym mial smartwatcha jak staruszkowi kupilem to fantastyczna sprawa taki podglad na tetno

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...