Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

 

No jasne spoko przecież to stary bulid, ale w temacie PES-a po napisaniu, że wersja na GC jest z minionego miesiąca nagle kilka osób się oburzyło, że to ściema i wersja finalna nie będzie się różnić. Dostaniemy w łapy finalne wydanie FIFA10 i PES 2010, wówczas przyjdzie czas na taksty "umarl król..." na razie bazujemy na demie FIFA10, które ma sporo wad i relacjach z GC w PES 2010, gdzie jedni kryrykują Konami, a inni chwalą.

Odnośnik do komentarza

Czy tak trudno jest pojąć, że rok temu Fifa tak odskoczyła Pes'owi, że nie ma szans aby ją dogonić ? Fifa jest teraz o wiele lepsza i każdy stara się coś znaleść żeby tylko ująć tej grze. Dla mnie to jest bez sensu.. Fifa wygra w tym roku. Jeśli tak się nie stanie to wypije zjełczałe zsiadłe mleko ;]

Odnośnik do komentarza

Roznica jest taka, ze Konami o swoich buildach, procencikach ukonczenia gry rozpisuje sie juz od paru dobrych lat, a gamplay wciaz jest taki sam. To sie stalo juz norma w ich produkcjach. Pozniej wychodzi wersja demo, takze z przed 2 miesiecy zazwyczaj i wersja finalowa - ktora sie praktycznie niczym nie rozni. Z EA bylo zawsze inaczej - z demem Euro 2008, FIFY 09 wiec nastawienie jest inne...

Ci zas, co chwala sobie nowego PES'a to najzagorzalsi fani - ktorzy grali/graja w wersje 2008/2009 (chyba najslabsze czesci) i sa mimo wsyztsko zadowoleni. Wnioski same sie nasuwaja...

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ci zas, co chwala sobie nowego PES'a to najzagorzalsi fani - ktorzy grali/graja w wersje 2008/2009 (chyba najslabsze czesci) i sa mimo wsyztsko zadowoleni. Wnioski same sie nasuwaja...

W temacie PES-a pisałeś podobne brednie. Dałem Ci linki do zagranicznych serwisów (nie tam żadne pesowskie strony), gdzie są relacje odnośnie PES-a 2010. Nie odpisałeś wtedy nic, ale widzę, że znowu dzisiaj ciągniesz ten temat. Jak już pisałem - zagram w oba finalne produkty i wówczas, jeżeli FIFA10 będzie lepsza, to w nią będę grał. Na chwile obecną nie mam takiego punktu odniesienia, więc trudno to już teraz stwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Rok temu nie musiałem mieć punktu odniesienia. Kupiłem PES 09 po czasie i wywaliłem kasę w błoto. Taki oto właśnie był punkt odniesienia. Ten rok nie przyniesie nic nowego.

 

Miałem piękną akcje, Camor podaje do Alexa ale przed głównym dojściem do piłki stał na drodze jeszcze Diego. Wszystko w biegu, a Diego nie zgarnął przypadkowej piłki jeno zrobił kozacki ruch nogą, wysuwając ją, żeby doszła do adresata właściwego. MEGA to wyglądało. i Ssijcie mi już z tym PESem bo rzygać się chce.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

W końcu te biegajace panienki-terminatory będą do zatrzymania. Choć wszystko się okaże na sieci. Bo jak sobie przypomnę łamagi które po rozpoczęciu meczu na chama wbijają jednym zawodnikiem to pożal się boże a nie skill.

Odnośnik do komentarza

a wg mnie jest łatwiej niż w 09.Na rozegranych ponad 10 meczy w demo ani razu nie zdarzyło mi się przegrać w regulaminom czasie gry.Co więcej na te ponad 10 meczy straciłem łącznie 2 bramki !!.Myślałem,że to wina poziomu trudności ale wg dema gram na World Class....Na plus dodam,że AI lepiej się broni niż w zeszłej edycji ale atakują jeszcze debilniej niż rok temu :/

 

Dobrze,że i tak 95% czasu w Fife pewnie spędzę grając online więc o poziom trudności się nie martwię :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

I znowu będzie pies pogrzebany jeśli chodzi o singiel. W zeszłorocznej edycji nie dobrnąłem do końca sezonu bo się nie dało wysiedzieć, takie nudy..

 

Mam tylko nadzieję, że to z powodu dema i full będzie lepszy w tym temacie. Znowu czeka multi.

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

http://www.easportsfootball.co.uk/media/play/video/9125615

 

dla mnie mistrzostwo świata - a animacji jest od groma. Full mnie zniszczy pewnikiem.

 

A 09 nadal porywa swoją naturalnością, takiego czegoś chcę też w .. nie przytoczę już nazwy jakiej gry ;)

 

http://www.easportsfootball.co.uk/media/play/video/3946137

 

EDIT - kiedyś słuchałem OSTka i mi nie podszedł, ale teraz już grając kawałki siedzą :) jak w o9 - EA mistrzowsko dobiera utwory.

Edytowane przez Marvelous
Odnośnik do komentarza

Dobra gierka, na prawdę dobra. To tylko demo, a FIFA 08 i 09 uczyły mnie, że fulle są jeszcze lepsze, więc powinno być dobrze. Jest nieźle wyważona, drybling 360 mimo że nie jeszcze doskonały to robi.

 

Trochę za chude te ludziki w tej grze, ale kwestia przyzwyczajenia.

 

Tylko mam dylemat - bo w FIFA 09 grałem na podania i strzały asysta, teraz włączam częściowa i jest trudniej i zastanawiam się czy zostawić tak, czy czerpać jednak fun z gry, bo kiepsko mi się strzela raczej. Jak wy gracie?

Odnośnik do komentarza

jako fanboj pesa na razie sie ucze w fife grac wiec ciezko mi ocenic demo, 09 mi sie nie pododbalo, 10 musze jeszcze przetestowac, niestety przyzwyczajenie do pesa przeszkadza, fifa jest jakas taka... fifowata ;) rusza sie swietnie ale wyglada dziwnie, komiksowo czy karykaturalnie jakos (podobnie jak fight night r4), mi ten wyglad nie podchodzi, ale wiadmo ze chodzi tylko i wylacznie o gameplay w multi, testowanie tego jeszcze przede mna, na razie najbardziej w demie fifa10 podoba mi sie animacja i buraka som sistema.

Odnośnik do komentarza

O właśnie co do błędów. Mam wersje na PS3 i tak: wczoraj zagrałem kilka meczów i ok, ale dziś rano przez jakąś min. ciął mi się dźwięk a na dole ekranu migał mi taki pas, coś podobnego do tego gdy nie ma obrazu w telewizorze i śnieży. Potem się ustabilizowało i ok. Po południu też dobrze i nie wiem czy miał ktoś coś podobnego czy to wina konsoli/hdmi czy czego?

 

A co do gry to jest postęp i to się liczy, bramkarze faktycznie czasem dziwnie się zachowują, ale liczę że ogólnie gra będzie lepsza i wrzucą jakąś łatke, bo teraz to nie wiem czy zdążą cokolwiek zrobić.

 

Tryb menedżerski i online to będzie to :)

Odnośnik do komentarza

Jak tylko pobiorę, obczaję demko i przekonam się czy nowa Fifa przeciągnie mnie na swoją stronę czy zostanę po przeciwnej przy PESie. Napewno się nie rozczaruję bo zeszłoroczna gałka od EA była przyzwoita i teraz pomijając obietnice twórców o ogromie usprawnień pewnie będzie troche lepiej niż w 09, jestem ciekawy jak sprawdza się m.in. większa swoboda przy wolnych - planowanie ich rozegrania, ale znów będę narzekał na jeden aspekt, czyli realistyczna i wyczuwalna fizyka piłki, bo akurat na ten element piłkarskiego rzemiosła (pomijając błyszczącą oprawę, która też jest ważna) najbardziej zwracam uwagę, a ten czynnik ma PES i wiernie go odzwierciedla, a przecież to ta okrągła kula nadaje tej grze sens, więc dlatego PES jest dla mnie wartościowszy piłkarsko.

Odnośnik do komentarza

Całkiem przyjemnie mi się gra w nową odsłonę FIFY, dużo przyjemniej niż w potworki jakimi są PES 2008/2009. Jak na ironię odkąd tylko pamiętam, wybierałem piłkę od Konami :D Teraz jednak gdy wszystko się zmieniło, jako że "nie czuję" FIFY (mimo, że doceniam klasę chłopaków z EA to jednak ich najnowsze dzieło mnie nie pochłonęło, to nie jest ten feeling co w porządnych, starych PES'ach) a Japończycy odwalają totalną fuszerkę, pozostaje mi odpocząć od konsolowej (oraz polskiej) piłki nożnej, o losie... ;)

 

P.S. sprawdzę jeszcze ofc PES 2010 ale nie wiążę z tą częścią większych nadziei...

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Też miałem śmieszną sytuację, gdy dostałem czerwoną kartkę za faul ślizgiem. Faul którego nigdy nie było, gdyż wydałem komendę wślizgu w momencie w którym piłkarz drużyny przeciwnej był ode mnie oddalony o jakieś pięć metrów!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...