Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Po nastepnych paru meczach widac bardziej zywe ruchy obroncow sterowanych przez komputer. Jest o wiele wiecej blokowanych strzałow etc. ciagle jednak podejrzewam (sprawdze to dopiero po piatej gdy wpadna ziomki) ze bramek w porownaniu do PESa bedzie padac ciagle zdecydowanie za duzo. Jest to jednak przypuszczenie gdyz ciagle gralem za malo bym mogl to powiedziec na 100%. Zauwazylem rowniez wiele animacji kibiców podczas konkursu rzutow karnych. Szkoda ze jest taka mala roznorodnosc stroii noszonych przez nich. Aha i koszulki Barcelony sa paskudne :P

Odnośnik do komentarza

USA ma 6 godzin w plecy czyli jak u nas było o 11 to na koncie USA będzie o 17 naszego czasu, u nich wtedy będzie 11 i update marketu.

 

DEMO NA MARKETPLACE USA BĘDZIE DOPIERO ZA TYDZIEŃ LINK

Link nie dziala. To potwierdzone ? ech - nie chce mi sie plyty wypalac... :angry2:

Odnośnik do komentarza

To moze ja sie wypowiem...jako osoba ktora nie jest jakims mega fanem FIFY.

 

Zaczne od pozytywow:

Drybling 360 sprawia ze gra w ruchu jest plynna i naturalna jak zadna inna gra pilkarska wczesniej - nie jest jeszcze idealnie ale napewno bardzo dobrze.

Nowe modele pilkarzy w koncu naprawde wygladaja jak swoje zywe odpowiedniki - karykatury odeszly w zapomnienie (choc ten argument dotyczy jak narazie gwiazd pilki - nie wiem jak to sie ma do np. Polskiej drewnianej reprezentacji).

Animacje znow zrobily kolejny krok do przodu i jest ich tak duzo ze nie powtarzaja sie non stop te same jak w 09 - tez jest bardzo dobrze ale nadal nie idealnie.

Strzaly sa silniejsze - to samo tyczy sie dosrodkowan - ale nadal do idealu sporo brakuje...zwlaszcza w temacie strzalow...

 

Teraz troche negatywow:

Nadal biegamy po lekkoatletycznych stadionach (w normalnym widoku nie uswiadczymy ani trybun ani kibicow na nich siedzacych - widzimy tylko murawe boiska).

Stadiony i ich wyglad nadal zatrzymaly sie na poziomie FIFY 08 - wyraznie widac ze odpuscili ten element i przestali nad nim pracowac.

Czasem - kiedy dostajemy kartke, albo podczas rzutow karnych nakladaja sie na siebie elementy interfejsu graficznego co wyglada po prostu brzydko i czesto np przy karnych zaslania pasek sily strzaly.

Nadal nagminnie zdarzaja sie slupki i poprzeczki - raz mialem 8 w jednym meczu :D.

 

Pomimo tych wszystkich zmian nadal mi sie w to gra jak w FIFĘ 09...dlatego komentarze o kolosalnym postepie w stosunku do 09 sa mocno przesadzone...postep owszem jest ale do kolosalnego bardzo duzo mu brakuje

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

To moze ja sie wypowiem...jako osoba ktora nie jest jakims mega fanem FIFY.

 

Zaczne od pozytywow:

Drybling 360 sprawia ze gra w ruchu jest plynna i naturalna jak zadna inna gra pilkarska wczesniej - nie jest jeszcze idealnie ale napewno bardzo dobrze.

Nowe modele pilkarzy w koncu naprawde wygladaja jak swoje zywe odpowiedniki - karykatury odeszly w zapomnienie (choc ten argument dotyczy jak narazie giwazd pilki - nie wiem jak to sie ma do np. Polskiej drewnianej reprezentacji).

Animacje znow zrobily kolejny krok do przodu i jest ich tak duzo ze nie powtarzaja sie non stop te same jak w 09 - tez jest bardzo dobrze ale nadal nie idealnie.

Strzaly sa silniejsze - to samo tyczy sie dosrodkowan - ale nadal do idealu sporo brakuje...zwlaszcza w temacie strzalow...

 

Teraz troche negatywow:

Nadal biegamy po lekkoatletycznych stadionach (w normalnym widoku nie uswiadczymy ani trybun ani kibicow na nich siedzacych - widzimy tylko murawe boiska).

Stadiony i ich wyglad nadal zatrzymaly sie na poziomie FIFY 08 - wyraznie widac ze odpuscili ten element i przestali nad nim pracowac.

Czasem - kiedy dostajemy kartke, albo podczas rzutow karnych nakladaja sie na siebie elementy interfejsu graficznego co wyglada po prostu brzydko i czesto np przy karnych zaslania pasek sily strzaly.

 

 

Nadal nagminnie zdarzaja sie slupki i poprzeczki - raz mialem 8 w jednym meczu :D.

 

Pomimo tych wszystkich zmian nadal mi sie w to gra jak w FIFĘ 09...dlatego komentarze o kolosalnym postepie w stosunku do 09 sa mocno przesadzone...postep owszem jest ale do kolosalnego bardzo duzo mu brakuje

 

Zgadzam sie z kazdym słowem. Draznia mnie rowniez naprawde koszulki w bardzo niskiej rozdzielczosci. Oby byla to przypadłość dema. Mimo nie grania jeszcze w PES2010 mysle jednak ze nie ma szans nadgonic. Oby w 2011 roku porzucili archaiczny engine :)

 

I nie ma Robbena w Bayernie :P

Edytowane przez BartIrlandia
Odnośnik do komentarza

Koszulki nie są w niskiej rozdzielczości. Podczas powtórek zmień sobie RB zawodnika na innego i zobaczysz, że jest idealnie ostro. Tak to jest filtr i koszulki wydają się zblurowane. RB i LB zmienia się kamerę na piłkarzy i na nich jest ostrość. Coś jak Focus w aparacie. Ja nie miałem jeszcze ani jednego słupka. Ustawcie sobie sterowanie całkiem na manualne i będziecie mogli ładować nawet bramkarzowi pod pachą. Co do błędów w interfejsie to jest to demo. Pełna wersja 09 była jeszcze ładniejsza od dema. Ja liczę jeszcze na progres. Dla tych co mówią, że gra się tak samo jak w 09 to polecam zassać demo i porównać. Dla mnie różnica jest olbrzymia. Nikogo nie atakuje, ani nie neguje. Po prostu wyrażam swoją opinię. Mnie Fifa oczarowała.

Odnośnik do komentarza

Co do zarzutu Xymka o tym, że nie widać trybun. Da się dowolnie ustawiać kąt, wysokość, zoom kamery. Bez problemu można ustawić tak żeby trybuny były widoczne i zarazem był dobry obraz gry. Kapitalna gra. Obok Forzy3 i Halo ODST must have najbliższych 2 miesięcy.

 

Widze ze jestes w stanie zbic kazdy zarzut,a w twoje rece wpadla gra idealna. Zazdroszcze ci gdyz z tego punktu widzenia nie masz potrzeby kupowania FIFY 11 :P

 

 

http://www.easportsfootball.co.uk/media/play/video/9095853

Edytowane przez BartIrlandia
Odnośnik do komentarza

Dla mnie porażka. Rozumiem nie trzeba zmieniać tego co jest dobre, ale to po co wydawać nową grę. Prawie wszystko jest tak samo. Przed meczem w chwili wgrywania, to samo miejesce do treningu. Tuż przed meczem sędzia tak samo sprawdza siatki. Są minimalne zmiany

- trochę płynniejsza gra

- normalne dośrodkowania, a nie jakieś cyrki jak w poprzedniej części

- lepsza obrona ( ale to może złudne wrażenie, bo po kilku meczach znajdzie się na nią jakiś sposób)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...