Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Nie da się zagłosować na Resident Evil Revelations na 3DS'a, choć premiera była grubo ponad rok temu. Coś się chyba zwalił system ocen. Ocarinę of Time na 3DS oceniłem na 9, a wyskoczyło 1. To samo z Resident Evil Umbrella Chronicles, chciałem dać 7, a jest 1. WTF?

 

Fix. Była drobna usterka z "rozumieniem" dat wydania przez system. 

Odnośnik do komentarza

I już widać jeden wielki problem z systemem achievementów. Lubię je, są całkiem spoko, wiem że to miało na celu zwiększyć ruch na stronie etc

 

Ale przez osiągnięcia poziom komentarzy to teraz dno. Wiem że wcześniej też to nie były jakieś wyżyny, ale do tej pory jak nius był nieciekawy lub średnio ciekawy to komentów było mało lub wcale. A teraz?

 

Niewiele informacji, ale wiadomo że coś się dzieje :)

Cieszy ilość nowych projektów, nie mogę się doczekać :)

 

Nie lubie Star Trek'a :D

 

I tak dalej i tak dalej.

 

O to wam chodziło? O spam i nic nie wnoszące wpisy?

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@Mazzeo

Tak jakby wcześniej poziom komentarzy był jak z uniwersyteckiej dyskusji na Sorbonie :]

 

Pomysł z aczikami świetny, (gratuluję doboru ikonek i nazw) trafił na bardzo podatny grunt. Wcześniej nawet nie widziałem, że w komentarzach na PPE.pl pisze tyle ludzi. Zawsze myślałem, że są to te same osoby które udzielają się na forum, a widzę, że tam jest drugie tyle nicków których nigdy nie widziałem 0_0 Widać, że jest wokół portalu spora społeczność, teraz będą się zabijać o gierkę nabijając punkciki w rankingu, zdobywając kolejne  trofiki, ciekawe czy będą ustawki pod osiągnięcia na PPE.pl :]

Odnośnik do komentarza

Przy kilku reckach graczy tekst wyjeżdża, pewnie dzieje się tak gdy zostaje przekroczona pewna liczba znaków. Powinno napisane ile znaków można użyć. Lub belka powinna się wydłużać, by nie tracić na przejrzystości. Czasem przy minusach(dać linka?)/plusach również gdy się da za dużo literek lub samych minusów zaczynają uciekać do dołu.

recka.png

Odnośnik do komentarza

Nie da się zagłosować na Resident Evil Revelations na 3DS'a, choć premiera była grubo ponad rok temu. Coś się chyba zwalił system ocen. Ocarinę of Time na 3DS oceniłem na 9, a wyskoczyło 1. To samo z Resident Evil Umbrella Chronicles, chciałem dać 7, a jest 1. WTF?

Tak, tutaj jest błąd. Z racji tego, że wersje na PS3 i Xboksa dopiero wyjdą w maju, blokuje to również wersje na 3DS-a. Już to naprawiamy.

Odnośnik do komentarza

halo halo, czemu moj komentarz chciales edytowac! :P Tak czy inaczej, problem z premierami nadal istnieje, nadal nie moge ustawic ze posiadam MonHuna 3 Ultimate bo wedlug encyklopedii, premiera jeszcze sie nie odbyla..

Na poprzedniej stronie perez pisał że jakieś łatki będą wieczorem :P.

Jak ktoś ma funkcje do usuwania zapraszam tutaj http://www.ppe.pl/blog-15309-564-zmiany_zmiany__ciagle_zmiany.html#c287327

Odnośnik do komentarza

Od początku PPE 2.0 miałem problemy z wchodzeniem na własne konto. Teraz już nie mogę wcale.

 

Jako login wpisz Pix a NIE pix (tzn textbox rozróżnia teraz wielkość liter).

 

A właśnie @Perez - co z trofi za założenie konta via facebook? Tzn wiadomo, że wielu userów nie skorzysta z takiej opcji posiadając już "normalne" konto na PPE więc może była by możliwość podłączenia normalnego konta do fejsbukowego?

Edytowane przez Szczuru
Odnośnik do komentarza

Mi strasznie zamula i wywala jakoś błąd podczas przeglądania na telefonie.

 

Dlatego, że nie ma jeszcze "dedykowanego" stylu mobilnego.

 

 

Po wielu godzinach testowania portalu stwierdzam że najbardziej irytującym błędem jest "Błąd! Formularz był już wcześniej wysłany" gdy chcę dodać komentarz. Nosz bulwa! Cholery można dostać :)

 

Podbijam - chyba najbardziej wkurzający bug...

Odnośnik do komentarza

Po wielu godzinach testowania portalu stwierdzam że najbardziej irytującym błędem jest "Błąd! Formularz był już wcześniej wysłany" gdy chcę dodać komentarz. Nosz bulwa! Cholery można dostać :)

 

Zgłosiliśmy, czekamy na proponowane rozwiązanie. 

 

Co do zamulania - kwestia kilku dni, abyśmy zamknęli temat optymalizacji. 

 

@Szczur: takie łączenie konta do rozważenia. 

 

@Rayos: edycja nawet dla moderatorów to ostateczność. Jeśli uznasz, że coś jest nie tak - zgłaszaj. 

Odnośnik do komentarza

 

Mi strasznie zamula i wywala jakoś błąd podczas przeglądania na telefonie.

 

 

Dlatego, że nie ma jeszcze "dedykowanego" stylu mobilnego.

 

 

Po wielu godzinach testowania portalu stwierdzam że najbardziej irytującym błędem jest "Błąd! Formularz był już wcześniej wysłany" gdy chcę dodać komentarz. Nosz bulwa! Cholery można dostać :)

 

 

Podbijam - chyba najbardziej wkurzający bug...

przeglądam na galaxy s3, nie interesuje mnie styl mobilny ;)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...