Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Tak ogólnie to przydałaby sie zmiana w systemie wyświetlania nicków w Portalu - na forum ma dwie zmienne - login i nazwa wyswietlana. Z reguły login i nazwa wyświetlana są takie same, ale np. w moim przypadku jest inaczej - logując się w portalu wyświetla mi stary nick.

Byłoby miło gdyby te rzeczy były spójne.

Już poprawione. Wystarczy się zalogować (logowanie po nazwie wyświetlanej na forum również powinno działać).

Logowanie po nazwie wyświetlanej wywala błąd hasła.

A po zalogowaniu się na normalny login pokazuje użytkownika po loginie (tak samo w komentarzach), więc niestety fix nie działa :<

Odnośnik do komentarza

confirmed, teraz śmiga jak powinno ;)

 

BTW - moglibyście zrobić możliwość dodawania niusów przez userów - dodany przez nich nius, leciałby do 'poczekalni' widzianej przez redaktorów i oni by zatwierdzali to lub nie.

Albo jakiś system dodawania 'ticketów' na niusy do redów - często widze niusy z ppe nawet kilka dni wcześniej, więc takie 'dawanie cyny' przyspieszyłoby niektóre newsy ;)

Odnośnik do komentarza

Sprawdź proszę teraz. Powinno już być dobrze.

Przy logowaniu na PPE klikam na okienko login, wpisuję go a gdy "TAB"em chcę przeskoczyć do okienka hasło to mi się ta sztuka nie udaje. Muszę specjalnie kursorem klikać na to okienko hasła co mnie wnerwia delikatnie. Da się cos z tym zrobić Mistrzu Bólu?

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Na 24 calowym monitorze w rozdzielczosci 1920X1080 strona nie wyglada najlepiej. Pasy z tlem po lewej i prawej stronie sa strasznie szerokie w stosunku do "mieska", no i to tlo tez nalezy raczej do irytujacych.

 

Może dlatego, że standard w tworzeniu stron internetowych to 1024x768. Tylko niektórzy stosują wyższą rozdziałkę. Ale na pewno nie 1920x1080.

Odnośnik do komentarza

Sprawdź proszę teraz. Powinno już być dobrze.

Przy logowaniu na PPE klikam na okienko login, wpisuję go a gdy "TAB"em chcę przeskoczyć do okienka hasło to mi się ta sztuka nie udaje. Muszę specjalnie kursorem klikać na to okienko hasła co mnie wnerwia delikatnie. Da się cos z tym zrobić Mistrzu Bólu?

 

No rzeczywiście to jest bardzo wielki problem. Tak Ciężko kliknąć? Zawsze można zapisać w przeglądarce autologowanie.

Odnośnik do komentarza

No ok, ale ja chce o grze, ktorej nie ma w bazie (ODST).

 

Do jakiej gry chcesz dodac? Znajdz ja i w encyklopedii jest "dodaj recenzje". Poki co jeszcze wyszukiwarka dobrze nie dziala, jak zacznie dzialac, to bedzie mozna kazda gre wyszukac w wyszukiwarce. Teraz to roznie bywa.

 

No ok, ale ja chce o grze, ktorej nie ma w bazie (ODST).

 

Jesli nie ma w bazie, to sie nie da. Aczkolwiek zalozenie jest takie, ze wkrotce beda wszystkie gry wpisane do encyklopedii. Jesli chcesz wpisac gre ktorej nie ma, napisz mi na maila, to ja dopiszemy poza kolenoscia.

 

sciera

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...