Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Zróbcie coś z tym gnojem, nie da się go jakoś wyłączyć z dyskusji?Nie może być tak,że jakiś kasztan wyzywa wszystkich od najgorszych i nic na to nie można poradzić.Admini mają chyba swoje sposoby na wypadek takich sytuacji prawda?

Da się go wyłączyć. Banem na IP :angry2:

 

A swoja droga to chyba alien_alien tylko ksywkę zmienił. To samo dno. <_<

Admin,moderatorzy prosimy zwalczcie trolle.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Już posprzątane.

 

Thank you our master.

 

Zwyrodnialec dobrze prawi, wiem ze ppe to nie forum, ale jakaś "grupa szybkiego reagowania" by sie przydała., bo jak widać, burdel narasta jak kula śniegowa, wystarczy 1 troll.

 

Dobrze gada, trzeba zrobić "komando troll" i wytępić te małe potwory bo za chwilę i tak jakiś wyskoczy na nowym nicku :verymad:

Sypać banami ile wlezie to sobie może odpuszczą.

 

Butcher dzięki że zrobiłeś porządek. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Hej, pytałem wyżej, naprawdę niepotrzebna Wam opcja obejrzenia swoich komentów?

Gdzie na portalu znajdę spis swoich komentarzy do niusów?

Czasem coś napiszę i chciałbym widzieć po czasie, czy ktoś coś odpisał.

________________

Druga sprawa, na portalu brakuje wyszukiwarki archiwalnych PE.

Tj. chcę wiedzieć w którym numerze był opis/recka do gry XXX i co? Musze wertować swoją 10 kilową kolekcję numerów :(

Ot, gdzie i czy w ogóle był opis do dodatków GTA4?:)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Hej, pytałem wyżej, naprawdę niepotrzebna Wam opcja obejrzenia swoich komentów?

 

Pozwole sobie podpowiedzieć, jak dla mnie to zupełnie zbędna opcja i nie oczuwam takiej potrzeby, poza tym, szczerze wątpię zeby cos takiego sie pojawiło. News ma to do siebie ze po jakimś czasie przestaje być NEWsem, ja zazwyczaj nie wracam do tematow ktore zejdą z front page'a. Pamiętać należy ze ppe to nie miejsce do pisania postów tylko skomentowania newsa, ściska mnie jak widze jak ludzie urządzają tam sobie chat odchodzą coraz dalej od tematu. Od takich rzeczy przeciez jest forum, tematów tu nie brakuje i nie ma problemu z wyszukiwaniem swoich wypowiedzi, a sama rozmowa tez zapewne dłużej sie tu pociągnie.

Odnośnik do komentarza

a mi nie działa opcja "odpowiedz" (na czyjś komentarz) <internet explorer>

Podejrzewam że chodzi Ci o to o czym ja myślałem na początku (czemu nie pokazuje się dodatkowa ramka ? ).

Wystarczy Kliknąć na to "odpowiedz" po czym wpisać odpowiedź w ramkę na dole a post pojawi się właśnie jako odpowiedź na tą treść do której chciałeś sie odnieść

Edytowane przez Bioter
Odnośnik do komentarza

Hej, pytałem wyżej, naprawdę niepotrzebna Wam opcja obejrzenia swoich komentów?

 

Pozwole sobie podpowiedzieć, jak dla mnie to zupełnie zbędna opcja i nie oczuwam takiej potrzeby, poza tym, szczerze wątpię zeby cos takiego sie pojawiło. News ma to do siebie ze po jakimś czasie przestaje być NEWsem, ja zazwyczaj nie wracam do tematow ktore zejdą z front page'a. (...)

No tak, ale na PPE, nie tylko masz niusy, ale i artykuły, czy blogi.

Opcja podglądu ostatnich pięciu postów byłaby okej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie mam pytanie bo wg mnie granice dobrego smaku zostały przekroczone

 

na PPE pojawiła sie raklama, z cyklu tych , które przewijają się przez cały ekran, jakby uciekały w dół, nie pozwalajac się łatwo zamknąc (domeny bodajze z jakąs fajna dupencją)

 

osobiscie mam tak, ze kazdy serwis , który stosuje takie chamskie reklamy omijam szerokim łukiem. Nie przeszkadza mi baner reklamowy (bo nikt sie nie łudził, że PPE obejdzie sie bez reklam) ale takie cos jest nie do przyjecia wg mnie.

 

Pytanie" czy takie raklamy beda codziennoscia?

Odnośnik do komentarza

ja sie bulwersuje nie tak- dla zasady , mam powód

 

czesto, bardzo czesto przegtlądam ppe z poziomu przeglądarki PS3. Gram sobie , robie przerwe i chetnie wskocze wtedy na jakąś stronke.

 

A konkluzja jest taka: spróbujcie zamknąc "uciekajacą reklame" na ps3, za pomoca pada.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...