Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na PPE czytałem newsa o Assasin Cread II n/t świadomego zaniedbania developera wersji na PS3, względem wersji na klocka (wiadomość zamieszczona dzisiaj). Chciałem sprawdzić przed chwilą komentarze i już go nie ma , a może ślepy ? OCB ?

 

Tutaj masz newsa:

 

http://www.ppe.pl/news-3353-_ACII_na_PS3_bylo_niedopracowane_.html

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Korzystam z netbooka (acer d260) i od dziś ppe.pl tak mi się tnie przy przewijaniu że jest po prostu nie do przeglądania, rozumiem reklama (kinect w tle) ale bez przesady, bo to chyba to powoduje te moje problemy z portalem.

 

Watpie ze to jest wina tla. Wez sciagnij aktualizacje dla swojej przegladarki.

Też mi na netbooku okropnie chodziła stronka ppe ostatnio, ściągnąłem tego AdMuncher'a i płynnie chodzi. Masz plusiwo bountyhunter. :*

Odnośnik do komentarza

A ja się pobawię w skarżypytę :P

 

Do tej pory sądziłem, że idea minusowania/plusowania komentarzy ma na celu ewentualne piętnowanie spamu, chamstwa, offtopu i innych durnot jakie często pojawiają się w dyskusjach. Dyskusje te tracą jednak dla mnie sens, kiedy ktoś wyładowuje swoje frustracje w taki sposób jak tu: http://ppe.pl/news-3979-Infinite_nie_zawiedzie_posiadaczy_PS3.html

 

Obraziłem kogoś? Sprowokowałem? Piszę nie na temat? Wyrażam jakieś skrajne fanboywoskie opinie?

 

Rozumiem, że ktoś może się nie zgadzać moją niesamowicie "kontrowersyjną" opinią, że BioShock na PS3 to bdb konwersja, ale walenie tylu minusów jak bym co najmniej zwyzywał tam kogoś, to chyba lekka przesada.

Zdaję sobie sprawę z tego, że na tak dużym serwisie ciężko kontrolować wszystkie trolle, ale sytuacje takie jak ta są po prostu wpieniające - nie po to się pisze w miarę konstruktywną i normalną odpowiedź, żeby została ona zeszmacona i zaszufladkowana razem z całym innym floodem i spamem.

 

Zaraz ktoś pewnie moje pretensja uzna za śmieszne, ale nie przesadzajmy - w komentarzach często dochodzi do żenujących wręcz zaczepek i kłótni, a jakoś nikt tylu minusów, żeby je ukryć :]

Odnośnik do komentarza

Wyrzuccie + i - komentarzy, bzdura to taka sama jak ocenianie postowna forum. Czasem trzeba rozwijac komentarze, ktore sa trafne a zrownane z gruntem minusami przez jakichs fanbojow. Niech ktos moderuje te komentarze. Wystarczy button Zglos pod kazdym komentarzem i uzytkownicy sami wyselekcjonuja obelgi itd, a osoba odpowiednia juz sie tym zajmie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pod IE8 jeśli nie jestem zalogowany wyświetla mi się formularz do zalogowania z polami "Login" i "Hasło". Kiedy wpisuję coś w polu "Hasło", to co wpisuję nie jest automatycznie ukrywane przed wzrokiem osób trzecich przez zastępowanie kropkami, gwiazdkami czy innym badziewiem, ale jest widoczne i stwarza potencjalnie "security issue" :).

 

issued.png

 

Z tego co zauważyłem problemem jest funkcja wykonująca się na onfocus elementu 'haslo' a mianowicie ta linijka document.getElementById(haslo).type = "password";.

 

Wg IE właściwość type nie istnieje na tym elemencie:

 

error2c.png

 

Podejrzewam, że problemem jest to, że wg dokumentacji właściwość type jest właściwością tylko do odczytu.

 

Pozdrawiam

 

PS: Poza tym przy starcie strony leci jeszcze jeszcze jeden błąd:

 

error1do.png

Edytowane przez 2DH
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ponoć nie odpowiadacie za reklamy wyświetlane na głównej wiec zróbcie żebyście odpowiadali. A nie najgorsze barachło reklamowe się co chwile pojawia, miałem już nawet reklamę ruchomą którą ciężko było zamknąć. Co to komdelek czy wupe?

 

Co strona to ordynarna reklama, to ,że nadal strona nie chodzi zbyt szybko to teraz jeszcze paskudne reklamy co strona.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...