Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

mam opinie/prośbe

 

ostatnio zauwazylem ze w komentarzach na portalu zdarzają sie chamscy trolle, pol biedy gdyby poprostu pisali glupoty ale oni obrażają bluzgają i wszczynają kłotnie z kim popadnie

oczywiscie mozna zminusować i komentarz sie chowa ale jednak to niewielka "kara"

czy ktos z władzy moglby sie tym zająć? (a moze dodac mozliwosc raportowania komentarzy?)

w tej chwili mam na mysli uzytkownika kroth, chociaz to nie jedyna osoba jaka zachowuje sie ponizej jakiegokolwiek poziomu, tutaj przykład akurat ktory zobaczylem przed chwilą

http://ppe.pl/news-2029-PS_Store_28072010.html

ale ze 2 dni temu bardzo podobnymi (nawet gorszymi) teksami rzucał

 

edit znalazlem, o wiele dobitniejszy przyklad jego zachowania

http://ppe.pl/news-2005-Imponujace_dema_techniczne_PS_Move.html

 

to serio psuje atmosfere i przyjemnosc korzystania z portalu

 

widze ze post Yano nie spotkał sie z jakąś odp ze strony szefostwa. Fenix pisze ze banici z forum nie zalogują sie na ppe, ale owy kroth wydaje mi sie ze na foum jest zalogowany ale zupełnie sie nie udziela, w odróżnieniu od ppe. Dołączam sie do postulatu zeby coś z tym zadziałać. NIe hcodzi o to ze chłopiec ma jakies bardzo subiektywne poglądy, ktore nie podobają sie wiekszości użytkownikó... koleś to po prostu nasto-burak, z premedytacją i zamiarem zrobienia syfu komentuje, a nie żeby sie wypowiedzieć. Tak oto pluje ktoś na portal i jak widać cieszy się pełną swobodą. Da rade go jakoś ogarnąć, mości panowie "z góry"?

 

 

last minet:

"30:07:10 ,18:51

kroth>Sleeep: Dobrze powiedziane Sleeep, przecież to oczywiste że PPE.pl dyskryminuje X-Boxa :( Zrobili sobie takie drugie Konsolowisko normalnie (same fangnoje CrapStejszyn tam są). ŻAL :("

 

ed2:

polecam uwadze konto MOCNY, nieaktywny bot na forum, pewnie 2gie konto Kroth'a bo jako jedyny go plusuje i wspiera.. dziwnie nieaktywny sie robi Kroth kiedy pisze MOCNY.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Admin techniczny ppe juz potwierdzil, ze banici sie nie zaloguja na ppe. Oby.. poki co mozna obserwowac aby to potwierdzic. Chyba, ze sie zbanuje i sam sprawdze ;p

chyba nie jest zbyt cudownie bo uzytkownicy kroth i MOCNY nadal sieją syf :/

akcje z dziś

http://ppe.pl/news-2057-9_dem_w_zestawach_z_PS_Move.html

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Admin techniczny ppe juz potwierdzil, ze banici sie nie zaloguja na ppe. Oby.. poki co mozna obserwowac aby to potwierdzic. Chyba, ze sie zbanuje i sam sprawdze ;p

chyba nie jest zbyt cudownie bo uzytkownicy kroth i MOCNY nadal sieją syf :/

akcje z dziś

http://ppe.pl/news-2057-9_dem_w_zestawach_z_PS_Move.html

 

 

sęk w tym ze oni NIE są zbanowani na forum. Burdel sie niebawem Panowi zrobi za duży jak cos sie z tym szybko nie zrobi.

Odnośnik do komentarza

Główna i forum chodzą stanowczo wolniej niż spora ilość innych stron które przeglądam.

 

Dużo razy się również zdarzyło,że główna lub forum ładowała się katastrofalnie długo, ogólnie portal chodzi jakoś ociężale i zniechęca do zaglądania.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Główna i forum chodzą stanowczo wolniej niż spora ilość innych stron które przeglądam.

 

Dużo razy się również zdarzyło,że główna lub forum ładowała się katastrofalnie długo, ogólnie portal chodzi jakoś ociężale i zniechęca do zaglądania.

Strone wczesniej sciera wyjasnil co jest tego przyczyna.

Odnośnik do komentarza

panowie szefowie litości...

kolejny dzień i kolejny news na wszej stronie jest (pipi) przez debili.. tym razem jakiś inny typek wywołał prymitywny flame o majtkach :/ (chociaż MOCNY też dołożył coś od siebie)

http://www.ppe.pl/news-2103-Castlevania_Please_Change_Disc.html

 

czy serio nie da sie ich pobanować?

jak chcecie to ja nawet moge być modem tam i trzymac porzadek, i tak kilkanascie razy dziennie czytam newsy i komenty wiec moglbym kasowac burdel..

i nie, nie mowie tego bo chce władzy, tak naprawde wolal bym zeby robil to ktoś inny bo jestem leniem :P ale oferuje pomoc bo nie moge patrzeć na ten syf :/

Odnośnik do komentarza

panowie szefowie litości...

kolejny dzień i kolejny news na wszej stronie jest (pipi) przez debili.. tym razem jakiś inny typek wywołał prymitywny flame o majtkach :/ (chociaż MOCNY też dołożył coś od siebie)

http://www.ppe.pl/ne...hange_Disc.html

 

czy serio nie da sie ich pobanować?

jak chcecie to ja nawet moge być modem tam i trzymac porzadek, i tak kilkanascie razy dziennie czytam newsy i komenty wiec moglbym kasowac burdel..

i nie, nie mowie tego bo chce władzy, tak naprawde wolal bym zeby robil to ktoś inny bo jestem leniem :P ale oferuje pomoc bo nie moge patrzeć na ten syf :/

 

Mogę dołączyć do Yano...codziennie przeglądam waszą stronkę. Porządek by się zrobiło i to ostry :diablo: xD Jak nie to sami dajcie im BANY!

Odnośnik do komentarza

panowie szefowie litości...

kolejny dzień i kolejny news na wszej stronie jest (pipi) przez debili.. tym razem jakiś inny typek wywołał prymitywny flame o majtkach :/ (chociaż MOCNY też dołożył coś od siebie)

http://www.ppe.pl/ne...hange_Disc.html

 

czy serio nie da sie ich pobanować?

jak chcecie to ja nawet moge być modem tam i trzymac porzadek, i tak kilkanascie razy dziennie czytam newsy i komenty wiec moglbym kasowac burdel..

i nie, nie mowie tego bo chce władzy, tak naprawde wolal bym zeby robil to ktoś inny bo jestem leniem :P ale oferuje pomoc bo nie moge patrzeć na ten syf :/

 

Mogę dołączyć do Yano...codziennie przeglądam waszą stronkę. Porządek by się zrobiło i to ostry :diablo: xD Jak nie to sami dajcie im BANY!

 

 

jakiś Mod byłby potrzebny ale wygląda na to ze panom "z góry" nie przeszkadza gówniarskie trollowanie na ppe, bo nikt nie raczy zabrać głosu w tej sprawie. WSTYD mości panowie!!

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

to ja mam nowego kandydata

uzytkownik "no-life"

http://ppe.pl/news-2166-Marks__Kinect_i_EyeToy_sa_ograniczone_.html

przykładowy post, ale widzialem wczesniej kilka podobnych ktore nic nie wnoszą tylko obrażają

Nom

 

http://www.ppe.pl/news-2163-Naughty_Dog_ostrozne_z_Move_i_3D.html

 

i jeszcze użytkownik pavlo3721 to pewne kolejne konto któregoś z ostatnich mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

nie pasuje mi ten portal:

 

- nieprzejrzysty interfejs, za dużo syfu na głównej. Zobaczcie na konsolowisko lub polygamie, duże i czytelne newsy które wygodnie się czyta. Zaś PPE milion tabelek, rubryczek i innych cudów.

 

- zamiast -/+ w komentarzach dać opcję raportowania i obiektywnego moda który zrobi porządek

Odnośnik do komentarza

nie pasuje mi ten portal:

 

- nieprzejrzysty interfejs, za dużo syfu na głównej. Zobaczcie na konsolowisko lub polygamie, duże i czytelne newsy które wygodnie się czyta. Zaś PPE milion tabelek, rubryczek i innych cudów.

 

- zamiast -/+ w komentarzach dać opcję raportowania i obiektywnego moda który zrobi porządek

 

A mi się konsolowisko i polygamia designersko nie podobają.

Pierwsza strona, moim zdaniem, ma kiepsko dopasowaną kolorystykę. Jest aż nazbyt wiele różnych odcieni, co może irytować. Do tego główna strona nie wyróżnia się spośród tła - czyni to jedynie poprzez czcionkę i nagłówki. Dodatkowo logo zostało zaprojektowane brzydko, bez pomysło,natomiast te PPE wręcz urzeka swoją prostotą i nieskrępowaniem jednocześnie.

 

Polygamia wygląda o niebo lepiej od konsolowiska. Brakuje tu jednak jakiegoś rozdzielenia pomiędzy główną treścią, news'ami, a paskami bocznymi z innymi informacjami. Kolorystyka, podobna do tej PPE, jest bardzo przyjazna dla oka. Barwy się uzupełniają i pomagają w odczytaniu strony.

 

Osobiście uważam, że nie można przekładać funkcjonalności nad wygląd i design. Wszystkiego potrzeba w odpowiednich dawkach. Brzydkich stron, nawet z najbardziej dostępnie opisaną treścią, nikt nie ogląda i czytać nie chce.

 

Cytując dość kontrowersyjną postać :

"Piękno mogą dostrzec jedynie stanowiący jego część."

 

A więc jednak mam rację. :)

Edytowane przez Rodzyna
Odnośnik do komentarza

Konsolowisko wyprzedza o lata świetlne PPE pod względem designu i funkcjonalności. Ale mimo to korzystam głównie z PPE, ze względu na czasopismo. Gdybym nie był czytelnikiem PE, uciekł bym z portalu po jego pierwszym otwarciu. Według mnie wygląda cieńko, no i jeszcze te ciągłe awarie i przerwy. No ale pamiętajmy, że to młody portal. Mam nadzieję, że będzie się rozwijał równie dobrze jak konsolowisko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...