Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

Czy na PPE będą PODCASTY??????????????????????????????????????????????????????

 

 

Chetnie bym posłuchał ekipy zgredzioli. Np taki Ściera ględzący o old schoolu...czy Koso o histori gier sportowych....dawać pany, dawać!!!!!

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A ja z innej strony, bo portal ppe mi się nie podoba. Znaczy informacje są spoko, ale po lewej i prawej stronie jest tyle rzeczy, że wszystko strasznie trudno ogarnąć i jest nieczytelne. Poza tym w piśmie wszędzie piszecie żeby zajrzeć na ppe, rozumiem że reklama itp. ale trochę za duża jak dla mnie. A i szkoda że nie ma już najbliższych premier w piśmie tylko napisaliście żeby patrzeć na ppe, wolałem w piśmie. Pozdro

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Na jakiej zasadzie odbywa się głosowanie TOP 11 na portalu? Bo z tego co widzę, można oddawać głos co jakiś czas (więc patent dobry dla cziterów). Chyba, że obecne głosowanie anuluje poprzednie.

 

Glosowac mozna raz. Jesli w zeszlym miesiacu cos sie zwalilo, to pewnie wine ponosi za to awaria i przenosiny na serwer tymczasowy.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, może padła już odp na to pyt (jak tak- to sorry)

 

 

Kiedy będzie archiwum podcastów do pobrania?

 

Podcast jest na razie 1 wiec po co archiwum? A podcast ze mna nie wiem kiedy mozna przeprowadzic, bo wyjezdzam na urlop. Z tym wyjazdem, to sie zreszta niezla historia wiąże. Opowiem wkrótce. Będzie hardkor. Końcówka na wczasach. Jak nie złapie neta, to bedzie... klops. Wracam do pracy, mam jej sporo przed koncowka i E3.

Odnośnik do komentarza

napiszę tu to co napisałem w temacie propozycje

 

Ja bym proponował, żeby recki crapów przenieść z magazynu na ppe, a w magazynie zostawić tylko ważniejsze, większe recki, a powstałe w ten sposób wolne strony przeznaczyć na kąciki, felietony itd (z dużym naciskiem na felietony;] ) No i mile widziane (na ppe) by były wideorecenzje z targów (oczywiście umieszczane po premierze relacji w magazynie)

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Nie wiem, może padła już odp na to pyt (jak tak- to sorry)

 

 

Kiedy będzie archiwum podcastów do pobrania?

 

Podcast jest na razie 1 wiec po co archiwum? A podcast ze mna nie wiem kiedy mozna przeprowadzic, bo wyjezdzam na urlop. Z tym wyjazdem, to sie zreszta niezla historia wiąże. Opowiem wkrótce. Będzie hardkor. Końcówka na wczasach. Jak nie złapie neta, to bedzie... klops. Wracam do pracy, mam jej sporo przed koncowka i E3.

 

 

Po to bym sobie mógł go POBRAĆ i wrzucić np na mp 3 playera i wyjść pobiegać słuchająć waszych wywodów;-)

 

 

Edit: największą wadą PPE jest to, że...NICZYM nie wyróżnia się pośród innych portali. Jedyny plus jaki odnotowuję na razie (bardzo subiektywny ale ważny dla mnie) jest taki, że PPE skupia ludzi forum PE noi zgredów. To ważne ale troszkę więcej potrzeba. ale kredyt zaufania jest, wszak to beta.

 

 

Sprzydałyby się poradniki do trofeów/ aczików. Koniecznie archiwum podcastów (no i ...zacznijcie je nagrywać w końcu heh)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tiaaa jak chciałem Podcastu/zgredcastu(o ile dobrze wnioskuje ze to to samo) :rolleyes:ze zgredami to mi pyskowali "(...)masz temat o zgredach(...)" a teraz to wszyscy chcą czegoś takiego i nikt nic nie pyskuje!!!! :verymad:

OK ale ja nie o tym,chodzi mianowicie ło to,że o ile mi wiadomo PPE i PSX EXTREME miało się uzupełniać,a tu się okazuje,że co nie które jeśli nie większość artykułów z PPE czytam też w pigule PE!!! :confused: O co kaman?? <_<

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

hmm wkońcu się zarejestrowałem i PPE jako portal jest spoko, aktualne newsy, dodawane codziennie, czuje się wiec na bierząco, gazetke i tak będe kupować, bo to naług, ale ppe.pl jest spoko, podoba mi się forum no i blogi "zgreduf" mmmuuuaaa fajnie sie to czyta, sciera na wakacjach hah:] dzięki za portal :]

Odnośnik do komentarza

O nowym firmware (3.41) i zmianach jakie wnosi dowiedzialem sie z gamezilli (chcialem z ps3site ale to te same serwery co wasze wiec mulilo. swoja droga dobrze ktos z tego forum kiedys napisal, ze z wszystkich odwiedzanych stron tylko wasze zawsze maja problemy z serwerami...). O updatecie ps store dowiedzialem sie juz z ps3site. Mnie to tam ryba skad zaczerpne wiedzy bo jak nie znajde jej uwas to mam caly internet do dyspozycji ale skoro pretendujecie do miana dobrego portalu infromacyjnego to wypadaloby sie troche postarac pod wzgledem "swiezosci" jak i szybkosci dostarczanej informacji.

 

ps. w momencie jak pisalem tego posta pojawil sie na ppe news odnosnie ps store update. Troche jednak przesadziliscie z tym ze infromacja zostala zamieszczona o 17:01 (o 17:45 jej jeszcze spokojnie nie bylo). Czyzby znow problem z serwerami?

Odnośnik do komentarza

mam opinie/prośbe

 

ostatnio zauwazylem ze w komentarzach na portalu zdarzają sie chamscy trolle, pol biedy gdyby poprostu pisali glupoty ale oni obrażają bluzgają i wszczynają kłotnie z kim popadnie

oczywiscie mozna zminusować i komentarz sie chowa ale jednak to niewielka "kara"

czy ktos z władzy moglby sie tym zająć? (a moze dodac mozliwosc raportowania komentarzy?)

w tej chwili mam na mysli uzytkownika kroth, chociaz to nie jedyna osoba jaka zachowuje sie ponizej jakiegokolwiek poziomu, tutaj przykład akurat ktory zobaczylem przed chwilą

http://ppe.pl/news-2029-PS_Store_28072010.html

ale ze 2 dni temu bardzo podobnymi (nawet gorszymi) teksami rzucał

 

edit znalazlem, o wiele dobitniejszy przyklad jego zachowania

http://ppe.pl/news-2005-Imponujace_dema_techniczne_PS_Move.html

 

to serio psuje atmosfere i przyjemnosc korzystania z portalu

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ot to samo Mnie w(pipi)iło właśnie co kolegę powyżej. Czy portal celuje w target wiekowy gimnazjalistów?! Bo to co ostatnio się dzieje to żenada. Obrzucanie się wyzwiskami czy ciągłe podjazdy do konsolowych wojenek zaczynają być irytujące i z tego co zauważyłem podkręcają kolejnych debili do głoszenia swych światłych myśli. Portal już trochę czasu funkcjonuje więc chyba można by takie rzeczy ogarnąć, bo wkrótce zrobi się totalny syf.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, nie wiem co się stało ale od pewnego czasu na portalu powstało dziwne przepychanie słowne pomiędzy niektórymi urzytkownikami które całkowicie odrzuciło mnie od dodawania swojej opini.Od samego początku powstania co dziennie odwiedzam portal i muszę powiedzieć że jeśli coś nie zrobią z tymi małolatami ścigającymi się z dodawaniem do karzdego niusa opini czy obrzucania się mięsem przy innych urzytkownikach będzie sie coraz gorzej zagladało na PPE.Ten portal tez czytają dorośli,więc apeluje do wszystkich młodych nabuzowanych testosteronem: do tych przepychanek służy forum.Acha i jeszcze jedna rzecz dość mocno mnie irytuje a mianowicie osoby które doczynienia z grami mają do zaledwie od poprzedniej generacji konsol a usilnie starają wszystkich przekonywać do swojej jakże fachowej opini oraz racji.Moje doswiadczenia z grami zaczeły się jakieś 20 lat temu ale nigdy nie wpychałbym innym swoich przewidywań na dany tytuł i stawiania już oceny grze która jeszcze się nie ukazała (za przykład niech posłuży MGS Peace walker gra która przed premierą wedłuch niektórych była totalnym syfem którą każdy szanujący fan serji nie powinien kupić,a która okazała się że zebrała bardzo wysokie noty na całym świecie łącznie w Polskiej prasie)

 

 

Przepraszam za ewentualne błędy ale pisałem bardzo szybko i nie zdążyłem sprawdzić.

Edytowane przez GwynBleidd_79
Odnośnik do komentarza

Jak widzicie na ikonce PPE jest napis beta - konta użytkowników z forum i na PPE, to te same konta (ten sam system). Niestety jak widać nie zostały w 100% powiązane ze sobą, ale z tego co wiem już nad tym pracujemy, więc każdego dosięgnie długa ręka sprawiedliwości ;). Jak ktoś ma bana na forum, to automatycznie będzie miał bana na komentowanie na PPE, bo to jedno i to samo konto użytkownika.

Odnośnik do komentarza

O nowym firmware (3.41) i zmianach jakie wnosi dowiedzialem sie z gamezilli (chcialem z ps3site ale to te same serwery co wasze wiec mulilo. swoja droga dobrze ktos z tego forum kiedys napisal, ze z wszystkich odwiedzanych stron tylko wasze zawsze maja problemy z serwerami...). O updatecie ps store dowiedzialem sie juz z ps3site. Mnie to tam ryba skad zaczerpne wiedzy bo jak nie znajde jej uwas to mam caly internet do dyspozycji ale skoro pretendujecie do miana dobrego portalu infromacyjnego to wypadaloby sie troche postarac pod wzgledem "swiezosci" jak i szybkosci dostarczanej informacji.

 

ps. w momencie jak pisalem tego posta pojawil sie na ppe news odnosnie ps store update. Troche jednak przesadziliscie z tym ze infromacja zostala zamieszczona o 17:01 (o 17:45 jej jeszcze spokojnie nie bylo). Czyzby znow problem z serwerami?

 

Masz absolutna racje, nasze obecne (tymczasowe) serwery to kiszka, ale to sie zmieni mam nadzieje na dniach, bo teraz mnie samego szlag trafia. Czasami jest taka zenada, ze nie da sie dodac newsa na strone. Obecnie wszystko dziala na zapasie, bo przesladuje nas Murphy (gdy juz dostalismy nowy serwer, to szef serwerowni wyladowal w szpitalu i nie ma kto go podpiac - i od tygodnia zbiera kurz).

Edytowane przez Mr_Sciera
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.