Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego ciągle są jakieś problemy z wejściem na portal?Średnio raz w tygodniu nie mogę się połączyć...Powoli zaczyna mnie to irytować.I nie jest to problem mojego komputera tudzież łącza bo z innymi stronami/forami/portalami łączę się w tym samym czasie bez problemów.Dzisiaj sytuacja się znowu powtarza...Zróbcie coś z tym panowie;)

Odnośnik do komentarza

Ja też korzystam z UPC i firefoxa i co z tego? Za chwilę wchodzę na konsolowisko albo polygamie czy jakiekolwiek inny portal i jest OK.Nie ma to więc związku z operatorem ani przeglądarką.Z przykrością stwierdzam,że PPE działa najgorzej ze wszystkich tego typu portali.Już ktoś wcześniej napisał,że gdyby nie to,że czytuję pismo od dziesięciu lat to olał bym PPE właśnie z powodu zachwianego komfortu użytkowania.Ale co do jednego zgadzam się ze zwyrodnialcem-5 minut nigdy nie czekałem.Najwyżej 1 minutę,ale generalnie jest to kilkanaście sekund.Problem dotyczy tego,że często w ogóle się nie można połączyć.

Odnośnik do komentarza

Dołączam się do narzekających. Strona, której użytkownicy muszą zastanawiać się "będzie chodzić czy nie będzie?" albo "wczyta się czy się nie wczyta?" nie ma na dłuższą metę racji bytu. Jeśli pojawia się problem to trzeba go rozwiązać, bo użytkownicy będą przenosić się tam, gdzie nie ma tego typu problemów technicznych.

Odnośnik do komentarza

używam firefoxa i serio jak bumcykcyk nie mam takich przebojów jak tu niektórzy opisują

może za mało pr0n zasysam czy inne cholery

 

ty, bo oni konta VIP nie mają przecież.

 

U mnie też spoko chodzi, ale opóźnienie newsów dramatyczne. Żeby być wolniejszymi od Kotaku (zwanego także Slowtaku)?

Odnośnik do komentarza

chce skomentować filmikowe podsumowanie zgredów na temat gamescom - samo podsumowanie może nie powala, ale ogolnie dobry pomysł z filmikami (lepszy niż sam dzwięk, mimo ze panowie nie są zbyt piekni)

ale to wlasnie fajny krok do przodu, tyle lat w gazecie nie dalo sie robic filmikow, teraz gdy jest portal mozna by rozwinąć to i ... robić filmikowe wersje zgrendgenów (czy jak to tam)

pewnie w gazecie sa przemyslane i redagowane :P ale takie żywiolowe dyskusje na temat jakis gry mogly by byc ciekawe bardzo

 

a nawet jak nie to to ogolnie filmiki to fajna sprawa i mogli byscie coś wiecej pokombinować , recki gier to moze akurat nie bo tam lepiej pokazywac gameplay a nie swoją twarz ale napewno ejst sporo tematów ktore mozna by zrealizowac w formie filmików

Odnośnik do komentarza

Hello, moze mi ktoś odpowiedzieć, gdzie znajdę swoje komenty pisane na portalu?

Czasem coś napiszę i po jakimś czasie ciekawi mnie czy ktoś coś odpisał, czy ocenił :)

Brakuje jakiejś opcji typu "wyświetl profil użytkownika, jego komenty, posty, itp.

A może gdzieś to jest? Proszę o linka w takim razie :)

Też nie wiecie gdzie ta opcja? :)

Odnośnik do komentarza

Mała prośba.

Czy można by było zrobić z użytkownikami:

 

m@upa

pavlo3721

 

Robią straszne zamieszanie w komentarzach pod newsami zaniżając poziom swoimi wypowiedziami.

Pokaz ich możliwości jest pod większością newsów z dzisiejszego dnia.

 

Najlepszy przykład:

 

 

http://www.ppe.pl/news-2661-Snoop_Dogg_pojawi_sie_w_Rock_Band.html

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Przyłączam się do prośby Kudłatego. M@upa to jeden z największych trolli jakiego widziałem. Wyjebać go :diablo:

 

ja tez chetnie sie przylacze do postulatu, nie wiem czy cos daje ale chyba te kilka przeszczepów o ktorych kiedys tu bylo pisane juz dostalo kopa i bylo fajno. Dla pavlo3721 jak nie kop to jakis warn albo co, wiem ze to dzieciak ale wkur$%6ące jest jak głąby traktują ppe jako chat i 1/2 komentarzy pod newsem to jakies ich pier$%lenie nie na temat. Ogólnie ostatnio jakiś bajzel sie tam robi :down:

 

Najgorsze jest to, ze idzie jesień, a jak wiadomo, kiedy deszcz pada - dzieci się nudzą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...