Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć nie odpowiadacie za reklamy wyświetlane na głównej wiec zróbcie żebyście odpowiadali. A nie najgorsze barachło reklamowe się co chwile pojawia, miałem już nawet reklamę ruchomą którą ciężko było zamknąć. Co to komdelek czy wupe?

 

Co strona to ordynarna reklama, to ,że nadal strona nie chodzi zbyt szybko to teraz jeszcze paskudne reklamy co strona.

 

 

na mozilli jest taki plugin ad-block wtedy wystarczy raz zablokować rekleme i juz sie wiecej ie pojawi, chyba ze wchodzi nowa :) ale na jakis czas jest spokoj. :laugh: właśnie przed chwilą gdyby nie to żę siedze na fotelu to bym sie wiyebał na plecy - jakiś pseudo turek z kebabem na reklamie mi wyskoczył :laugh:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pytanko mam do playtestu NfS Shif2. Z całym szacunkiem do Rozba, ale Jaki jest sens wysyłania go do Niemiec w celu ogrania najnowszej ścigałki, który już na wstępie zaznacza, żen ie jest jakimś wielkim fanem wyścigów. Nie było ,czy jak ?

 

Shift był tylko jednym z kilku tytułów do ogrania w Niemczech (co zresztą możesz przeczytać w tekście o Shifcie). A jako że wszystkie pozostałe należą do gatunków, w których się zazwyczaj specjalizuję, to masz już odpowiedź na swoje pytanie. Poza tym to, że nie jestem jakimś wielkim fanem ścigałek (co szczerze wyznałem), nie oznacza, że w ogóle w takie gry nie przycinam. Nie trawię wprawdzie GT5, ale Shifcik to co innego :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

U mnie też występuje problem z logowaniem pod najnowszą operą 11.01, nie idzie w żaden sposób wpisać hasła. Chciałem zalogować się na chrome, żeby napisać komentarz i wprawdze dane da się wpisać, ale nie loguje - nie wyświetla nawet żadnego komunikatu błędu.

 

A prócz tego, chciałbym pogratulować serwisu, odkąd wystartował praktycznie stał się jedynym źródłem growych informacji dla mnie. Merytorycznie jest bardzo dobrze, layout również bez zastrzeżeń. Mam nadzieję, że szybko uporacie się z problemem logowania, chciałbym dodać swoją cegiełkę do budowania społeczności, jakimś komentarzem.

 

Keep up good work.

 

 

 

 

edit: rozkminiłem, trzeba zalogować się pod newsem, wtedy działa. PRoblem występuje tylko przy próbie zalogowania na stronie głownej.

 

 

 

Edytowane przez SNESiak
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...