Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Hejka,

 

Panowie o co chodzi z tymi blogami. Z tego co się orientuję, podstawową zasadą istnienia bloga (i przez to zasadą pozyskania czytelników) jest aktualność. Tymczasem na ppe.pl najnowszy wpis był dwa miesiące temu(!) a inni autorzy to nawet i pół roku ostatnio łaskawie coś skrobnęli. W taki wypadkach może lepiej to zlikwidować - zaoszczędzicie miejsca z lewej strony a poza tym sami zobaczcie: ktoś nowy wchodzi na portal po czym widzi od razu na głównej coś takiego:

 

blogil.jpg

 

no to można zwątpić w profesjonalizm autorów oraz ich zaangażowanie. @Butcher - czy idea blogów już padła? Czy też było to całkowiecie dobrowolne?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie chcę się wypowiadać za Butchera, ale jak już zajrzałem to to zrobię. Z tego co wiem blogi są dobrowolne, w sensie takim, że autorzy piszą w nich gdy mają ochotę i/lub coś ciekawego do przekazania. Nie ma miejsca sytuacja, w której każdy jest zobligowany do wrzucenia jakiejś ilości wpisów miesięcznie. Czy rzadko aktualizowane blogi świadczą o braku profesjonalizmu? Nie mam pojęcia, ale zważ na to, że tylko część ekipy PE pisze dla PPE, a blog mają także Ci, którzy nie uczestniczą aktywnie w uzupełnianiu stron treścią. Poz tym wpisy typu "byłem na zakupach, a tu cukier za 4,75 w Biedronce" chyba mijają się z celem?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Poz tym wpisy typu "byłem na zakupach, a tu cukier za 4,75 w Biedronce" chyba mijają się z celem?

 

masz rację, dlatego martwi mnie, że osoby piszące blogi mają do powiedzenia coś ciekawego raz na pół roku (wpisy o cukrze w Biedro nie był fascynujące). Po prostu to słabo wygląda i zgadzam się - jesli to jest dobrowolne i istnieje zgoda na pisanie raz na kilka miesięcy, to może po prostu to jakoś ukryć, dać linka do działów BLOGI? Bo zdecydowanie ten dział w tym wypadku nie jest tak ważny aby zajmował cały lewy baner. Co innego gdyby blogi żyły, działo się tam coś ciekawego, były magnesem dla odwiedzin. Z resztą z tego co pamiętam, jak otwierano portal to ideą projektu (czymś co miało go wyróżniać na tle innych "newsolandii") były właśnie blogi, artykuły, tzw. wartość dodana. Początkowo nowe wpisy pojawiały się często. Moim zdaniem 1 wpis na miesiąc można z siebie wykrzesać, zwłaszcza jeśli jest się redaktorem posługującym się piórem na co dzień.

 

Z resztą nie chcę tutaj nic przytykać, po prostu zwróciłem na to uwagę. A skoro ja zwróciłem to pewnie parędziesiąt innych osób, które nawet nie znają portalu również.

 

pozdro i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

Też od dłuższego czasu zastanawiam się co się stało z blogami.Na początku istnienia PPE dość często można było poczytać nowe wpisy na blogach,potem z upływem czasu było tego coraz mniej.Teraz jak widzę dział ten został chyba całkowicie zapomniany przez ludzi go tworzących,bo nie uwierzę że ludzie którzy tam pisali nie mają pomysłów na nowe teksty.Liczę że to przeczytacie i coś ruszy bo cholera lubię czasami poczytać wasze wypociny :P

Edytowane przez GwynBleidd_79
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja mam dosyć "fruwających" banerów reklamowych!!! O ile na komputerze jest jeszcze w miare latwo to wylączyć, o tyle na urządzeniach mobilnych jest to prawdziwy problem. button wyłączający okno reklamy zawsze ucieka poza ekran i nie mogę nic spokojnie przeczytać!!!

Rozumiem że to kasa i w ogóle ale cierpi na tym czytelnik!

Przyznam, że odkąd zaczęły pojawać sie te latające ustrojstwa, zacząłem spędzać więcej czasu na konkurencyjnych portalach.

 

EDIT: Teraz to już jest WKU*RWIAJĄCE, popup na każdej podstronie?!?! WTF???

Edytowane przez Beck
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...