Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

portal przypomina pudelka, robi z odbiorcy idiote.

Zagrywki ze screenami nie dotyczacymi zawartosci, mnostwo nie potwierdzonych plotek, pytania na koniec newsów typu " a czy wy tez byscie wydymali dode jak nergal?".

Plus opoznienia czasami tak wielkie, ze czytajac wasze "newsy" czlowiek mysli ze tego poprzedniego odwolali, i znowu go oglaszaja.

 

1/10

kiedys bylo lepiej

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Też mam takie wrażenie. Jakoś wcześniej uważałem że portal ma szansę się wybić, wyróżniał się jakością pośród pozostałej marnoty i chętnie go czytałem. Niestety od jakiegoś czasu często łapię się za głowę, portal się w ogóle nie rozwija a jego poziom spada - wstyd mi czasami otwierać stronę i jak tak dalej pójdzie zrezygnuję całkowicie z odwiedzania :/ Brak elementów takich jak filmiki Butchera i Urala, większość newsów spadła do poziomu blogowego kończąc się obowiązkową zagrywką "A jak Wam się to podoba?" prowokując prostackie rozmowy - ja oczekuje opinii autora, a nie wojenek w komentarzach. Wynajmowanie "praktykantów" (pracujących pewnie za darmochę dzieci) poziom tylko zaniża jeszcze bardziej (znikoma ich wiedza i marny poziom znajomości języka polskiego).

 

Wygląd i budowa strony też jest na poziomie sprzed paru lat - rozumiem na początku, ale tutaj nic się nie zmienia od wielu miesięcy, a napis "Beta" zaczyna być coraz to bardziej autoironiczny.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

to od czego to zależy?

 

Zważywszy na to, że mnie logowanie też kiedyś działało, a w tej chwili już nie, przypuszczam, że zależy to od wersji przeglądarki, którą użytkownik ma zainstalowaną, a która w moim przypadku nosi numerek 11. Przyczyną problemu jest błąd, na który zwracałem już uwagę na tym forum, a który powoduje również nieukrywanie znaków w polu tekstowym hasła pod IE8 czyli ustawianie w czasie rzeczywistym typu pola tekstowego na "password".

 

Pozdrawiam.

 

PS: Jeśli nadal nie możesz się zalogować, a koniecznie chcesz to zrobić na Operze to daj znać - postaram się pomóc.

Odnośnik do komentarza

to od czego to zależy?

 

Zważywszy na to, że mnie logowanie też kiedyś działało, a w tej chwili już nie, przypuszczam, że zależy to od wersji przeglądarki, którą użytkownik ma zainstalowaną, a która w moim przypadku nosi numerek 11. Przyczyną problemu jest błąd, na który zwracałem już uwagę na tym forum, a który powoduje również nieukrywanie znaków w polu tekstowym hasła pod IE8 czyli ustawianie w czasie rzeczywistym typu pola tekstowego na "password".

 

Pozdrawiam.

 

PS: Jeśli nadal nie możesz się zalogować, a koniecznie chcesz to zrobić na Operze to daj znać - postaram się pomóc.

ściągnąłem 11 ale to samo wiec wróciłem do wcześniejszej wersji bo bardziej mi pasuje

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Logowanie na operze zawsze mi działało. Od pewnego czasu nie miałem ankiet, a od przedwczoraj strona w ogóle się nie wyświetla zwracając informację:

 

Stan przekierowania

Nastąpiło przekierowanie pod adres http://ppe.pl/ Aby tam przejść, proszę kliknąć ten 
odnośnik.
Dokument wygenerowany przez przeglądarkę Opera.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Moje pytanie - Czy jest możliwość "podrzucania" w jakiś sposób redakcji jakichkolwiek newsów na temat nowych produkcji? Często znajduję w sieci trailery, czy nowe informacje odnośnie danej gry, które po pewnym czasie trafiają na główną stronę PPE albo i niekiedy niestety nie. Fajnie gdyby gracze mieli taką możliwość, a zdarza się, że czasami redakcja coś przeoczy ciekawego w sieci nt. gry. :)

Czy służą do tego po prostu poszczególne tematy na forum?

Edytowane przez R4VEN
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak najbardziej, po prostu podrzuć komuś z redakcji coś na maila. Najlepiej tej osobie, która w chwili obecnej coś pisze/ostatnia napisała news, co daje niejako większe szanse, że "donos" zostanie przyjęty.

A może by tak zrobić jakiś osobny odnośnik (baner,ramkę itp.)dla czytelników by mogli wysyłać linki z ciekawymi newsami.tak by inni mogli je sprawdzić bezpośrednio ze strony portalu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...