Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Buuuuuuulshit. Jeżeli gra prowadzi za rączke to jest biadolenie, że gracz jest traktowany jak debil. Jeżeli daje możliwośi do kombinowania, różnych taktycznych podejść i nie wykłada ich na talerzu i nie mówi, tego przeciwnika podejdz od tylu uzywajac kamuflazu. Widzisz tamtych dwoch? Obok nich jest beczka. Strzel w nia o obaj zgina. Jezeli tego nie robi to jest biadolenie, ze gra nie zmusza do uzywania mocy i mozna przejsc gre nie zabijajac nikogo i kitrajac sie non stop. Kuzwa, szkoda nawet to czytac.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Nie uważam, że Crysis 2 jest grą złą, jest po prostu grą na poziomie, w którą da się pograć, przejść singla, popodziwiać Nowy Jork, dokopać obcym i odstawić na półkę. Nic wybitnego do gatunku nie wnosi. Osobiście więcej intensywnej przyjemności dostarczył mi Bulletstorm, ale to nie miejsce na ten temat ;)

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak porównywać Crysisa 2, w którym każdą miejscówkę możesz przejść na parę sposobów do prostackiego FPS'a, gdzie nawet skoczyć nie można.

 

Oczywiście nikomu nie mam za złe że C2 może nie do końca się spodobać, ale trzeba być wybitnie zgwałconym przez CoDa etc żeby nazywać Crysisa 2 i w ogóle inne gry gdzie nie ma piz.dyliona przeciwników na level nudą.

 

Gdyby AI było lepsze, to IMO Crysis 2 byłby najlepszym FPSem tej generacji, jeśli chodzi o single player.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj skończyłem singla i jestem bardzo zadowolony z Crysis'a 2. Ciekawe i różnorodne możliwości eksterminacji wrogów i przechodzenia levelów przeplatane oskryptowanymi akcjami, to wszystko sprawia, że gra jest bardzo satysfakcjonująca. Ciężko było mi się przyzwyczaić na początku do tej otwartej przestrzeni w FPSie i pierwsze wrażenie nie było najlepsze, jednak im dalej tym lepiej. Końcowe poziomy miażdżą. Nad grafiką nie ma się co rozwodzić, bo wszystko zostało już powiedziane :) Co do multi, to jest w porządku, gra się całkiem przyjemnie jednak bez szału :)

Odnośnik do komentarza

Zakupiłem grę od forumowicza easye

Po tygodniu grania doszedłem do wniosku, że:

SP:

- lipa

- prosty (to niekoniecznie minus, bo ja wolę po MP śmigać, a o achievy w SP przynajmniej nie trudno)

- zero fabuły lub żadnej nie dostrzegłem :P

 

MP:

- lubię futurystyczne FPS

- fajny system nanosuita. W porównaniu do Halo Reach (który też lubię), tutaj w biegu można się przełączyć na stealth, armor lub power

- dużo map jak na premierę. W porównaniu do H:R to istny wypas

- mało broni w porównaniu do BF:BC2, ale perki troszkę to nadrabiają

- killstreaki - żeby w COD:MW2 było tak samo to pewnie dalej bym w to grał

- zróżnicowanie map. Od małych typu Terminal, do dużych typu Pier17

- fajny system unlocków broni.

- często po migracji hosta wywala z gry

- straszne lagi. czasami wygląda to tak:

Edytowane przez el dresso
Odnośnik do komentarza

Wymusiłem się, ukończyłem w końcu singla i jak dla mnie wypadł bez szału, w sumie kalki z pokroju hitów takich jak MGS,MW, Halo...itp. nawet znalazł się filmowy odpowiednik "Kosiarza umysłów", "Predatora" :P ogólnie klimat jakiś taki nijaki, rzekłbym nawet że bezpłciowy, podobnie jest z postrzałami gdzie wypadają bez większych emocji.Od cholery bugów i z(pipi)any A.I, gdyby nie to byłoby całkiem dobrze.Ogólnie plus wędruje za urozmaicenie zadań w sumie nie specjalnie się starano ale na monotonnie nie ma co narzekać.Tak na moje oko 6/10

 

Był czas że MULTI byłem wstanie ocenić na dychę i gdyby nie multi to moje zainteresowanie grą byłoby pewnie marne, na obecną chwilę -9/10, minus z tego względu że gra z czasem jednak się nudzi i szkoda że raptem po dwóch tygodniach.Widocznie zasługa BETY, którą katowałem niemiłosiernie :rolleyes:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

okej własnie dostałem swoją kopie crysisa 2. jedynie co mnie intryguje to efekt 3d na x360 :blink: jak obadam to napisze co i jak. zastanawiam sie jednak co jeżeli będzie to dobrze wygladać w tym 3d, czy to bedzie takie ps3-kowe 3d jak tak to panie sony FAIL.

 

 

edit: juz wiem wszystko. te 3d to nie jest takie na 100% 3d tylko te takie wymuszone :turned: grę trzeba specjalnie przestawic w tryb obok siebie (po prostu jest nakładane 2 obrazów obok siebie co daje 3d i w tv-iku trzeba ustawic konwersje na 3d cała sztuczka) wygląda to troche średnio w 3d imo , nie widziałem na ps3 crysisa 2 wiec sie wstrzymam. o wiele lepiej sie gra bez okularów bez 3d (i lepiej wygląda :thumbsup: )

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Grałem w trybie 3D w Crysisa 2 i chyba nie wiesz co piszesz bo telewizor wcale nie konwertuje dwóch obrazów do widzenia stereoskopowego tylko sygnał w każdej trójwymiarowej gierce z Xboxa 360 tak będzie wyglądać. Przeczytaj to. Ale swoją drogą nie ma takiej głębi 3D jaką możemy podziwiać np. w Killzone 3 lub innych paru gierkach na PS3.

 

PS. A tak wogóle to mam pytanie do wszystkich grających online: Czy ktoś jeszcze ma teraz problemy z podłączeniem do meczu i lagami? Bo u mnie co drugi mecz 1 kreska a przeważnie tylko dwie. Wcześniej działało OK a łącze mam 20mbit/s

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Moja opinia ;]

 

Jedynki na PieCu nie miałem siły skończyć. Dwójka wychwalana pod Niebiosa, hajpowana przez EA i reklamowana wszędzie miała być killerem.

Okazało się dla mnie mega nudą. Dla mnie ta gra jest jak pusta dziewczyna - co z tego, że jest piękna i wszyscy się na nią gapią, skoro po godzinie w jej towarzystwie zaczynasz ziewać, bo nie grzeszy inteligencją i poza urodą niczym nie przyciąga ;)

 

Cenię sobię dobrą fabułę w grach. Nie lubię debilnego strzelania, aby tylko strzelać. Fabuła w Crysisie jest słaba. Postacie miałkie - najbardziej rozbawiła mnie postać Tary - "zwolniona dyscyplinarnie z Navy SEALs" :D A jej głos w polskiej wersji - mega zołza ;] Za głównego bohatera robi kombinezon, ponieważ Alcatraz praktycznie się nie odzywa. Reszta ludzików kompletnie nie zapada w pamięć, po prostu się na nich nie zwraca uwagi.

 

Gry mają bawić, nie nudzić. Grając w Crysis nudziłem się potwornie. Ile można używać niewidzialności lub pancerza i strzelać do DEBILNYCH przeciwników. Właśnie - przeciwnicy... totalni kretyni, blokujący się na skrzynkach albo biegający w kółeczku :/ Crysis 2 jest mało wymagający. Ukończenie gry na veteranie zabrało mi ok. 8h, potem na poziomie superżołnierz chyba z 3,5 (używając cloaka prawie non stop), bo w statystykach gry mam ok. 11,5h, dlatego nie wiem skąd te legendy o tym, że gra jest długa.

 

Multiplayer w grach traktuję bardziej jako dodatek. Dla mnie król jest tylko jeden - Bad Company 2 :) Zaraz za nim Halo. Multi w Crysis nieodparcie kojarzy mi się z Fearem 2. Pograłem mało - dobiłem do 5 levelu i starczy, bo i tak nie mam czasu na to.

 

Achievementy jak ktoś się w to lubi bawić mało pomysłowe, fajnym konceptem jest tylko ten z fotoradarami.

 

Muszę jednak przyznać, że grafika miażdzy system, a muzyka Hansa Zimmera też jest świetna, ale oprawa to nie wszystko.

 

Ode mnie 7/10.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...