Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Ech, a ja liczyłem na jakieś dużo większe wyzwanie, skoro gra nie jest łatwa przy 1 podejściu na Veteranie. Może to przez to, że przechodzą wszystkie upgrade'y Nanosuita?

 

Poki co jestem zachwycony Crysisem. Poczatkowo myslalem ze slabe AI sprawi ze gra bedzie zbyt prosta. Jakze sie mylilem. Juz dawno tak czesto nie ginalem z FPP. Glupote nadrabiaja celnoscia i liczebnoscia. No i ten speed obcych. Lokacje sa bardzo obszerne i trza miec oczy do okola glowy. Do tej gry trzeba podejsc spokojnie. Planowac atak, wykorzystywac teren, pobawic sie w predatora. Skrypty i oprawa urywaja glowe a im dalej tym lepiej. Muza z miejsca wskoczyla na liste moich ulubionych OST.

Podpisuje się pod tym. Veteran zmusza do kombinowania, i wiele razy powtarzalem jeden fragment. Zabawa w predatora wymiata, gameplay jest bardzo przyjemny, kładzie CoDa na łopatki. Grafika zachwyca, skrypty zrywają kapcie ze stóp. Jest przednio :)

Odnośnik do komentarza

Fakt ja też jestem pozytywnie zaskoczony, jedynkę skończyłem głównie, żeby grafikę pooglądać, ale tutaj gra się dużo przyjemniej. Strasznie fajnie wypada patent z "sandboxowymi" większymi partiami i tactical options, można sobie fajnie pokombinować i przechodzić niektóre prawie nie zabijając nikogo :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Ech, a ja liczyłem na jakieś dużo większe wyzwanie, skoro gra nie jest łatwa przy 1 podejściu na Veteranie. Może to przez to, że przechodzą wszystkie upgrade'y Nanosuita?

Też ale jak grasz za pierwszym razem to się bawisz, sprawdzasz kąty i zabijasz przeciwników. A na Supersoldier włączasz niewidzialność i po prostu idziesz. Na dobrą sprawę strzelać trzeba tylko kilka razy.

 

BTW pomyliłem działy. Powinno być w PySy3.:teehee:

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

Heh i Supersoldier skończony. Poziom porównywalny do Elite w KZ3 lub nawet łatwiejszy.

 

Gram na Veteranie i jak dla mnie jest on o niebo trudniejszy niz ten w KZ3. No ale jezeli faktycznie na najtrudniejszym poziomie, przy drugim podejscu jest latwiej tak jak w przypadku Elite w KZ3 (tam przelecialem przez gre bez zaciec w 3.5H i bylo mega prosto) to wielka szkoda. Dobrze przynajmniej, ze pierwsze podejscie jest sporo trudniejsze niz w przypadku wiekszosci gier.

Odnośnik do komentarza

Ja tam od razu zacząłem na superżołnierzu i wcale tak łatwo nie jest. Może gdybym tylko chciał przejść przez level to pewnie byłoby łatwo, bo niewidzialność i jazda, ale nie ma to jak pobawić się z przeciwnikami i powbijać kilka kos :)

 

Dzieki za wyjasnienie. Czyli rozumiem, ze jak zbiore np 5 niesmiertelnikow to prawym krzyzakiem odpalam nagrode i nie jest istotne czy np po zebraniu 3 zginalem?

Musisz zebrać 3, 5 lub 7 (różne nagrody) na jednym życiu.

Odnośnik do komentarza

Nigdy wczesniej nie gralem w Crysisa, ale pomijajac juz graficzne wodotryski, gra jest trudna. Gram na poziomie Soldier i nie ejst to zaden spacerek, wystarczy wyjsc na otwarte pole i CELL robi z Alcatraza kotlety. Non stop trzeba kombinowac z budowa leveli i mozliwosciami nanosuit'a. Nie powiem, nie spodziewalem sie takiego obrotu sprawy. pogralem dzisiaj troche i dopiero 6 chapter, jeszcze cale 13, oczywiscie gra pokazuje czas spedzony w niej bez powtorzen, a ginie sie nader czesto. Przeciwnicy zauwazaja automatycznie jak glowa wystaje nawet o 2 mm nad mur i sa zadziwiajaca celni. Nadrabiaja brak AI.

Odnośnik do komentarza

Singiel skonczony a veteranie (niesamowita gra). Wedlug licznika zajelo mi to 9 godzin i 15 minut. Rzeczywisty czas bedzie wynosil 14 lub 15 godzin. Genialny wynik jak na FPS'a w dzisiejszych czasach.

 

W ogole nie przeszkadzal mi polski dubbing wiec nie zaluje. Bluznierstwa pierwsza klasa :)

 

Ogolnie mam zamiar przejsc kampanie na PC, wiec tam sobie sprawdze angielski dubbing.

Edytowane przez Mastah
Odnośnik do komentarza

Zaskoczyła mnie ta gra. Naprawde jest wiele sposobów na dojscie do celu. Bardzo często można całkiem ominąć przeciwników i przejsć niezauważonym. Na początku gra wydawała mi się bardzo liniowa ale wystarczy się dobrze rozglądać i kozystać z kombinezonu, a wejście na Rambo nawet na easy jest niebezpieczne. Wielka szkoda że nie zrobili jakiegoś intra które pokazało by co się działo w pierwszej części chyba że chcą zrobić remake pierwszej części. I tak ogram obie część na PC koło wakacji :)

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza

Zauwazylem to. Jest to jakis glitch. Tak mnie to irytowalo, ze az sprawdzilem czy we wczesniejszych poziomach tego nie bylo. No i okazalo sie, ze faktycznie nie bylo. No wiec odpalam chapter, na ktorym skonczylem (musialem od poczatku, bo checkpoint kasuje sie gdy wybniera sie inny etap) i nagle obraz czysty i ostry jak zyleta. Dwa razy mi sie tak zdarzylo i dwa razy pozbylem sie tego upierdliwego efektu wlasnie w ten sposob.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Też miałem to ziarno na ekranie, szczególnie widoczne na niebie gdy było ciemno. W ostatniej misji było widoczne najbardziej, można powiedzieć, że wręcz przeszkadzało.

 

Co do samej gry, to powiem krótko: RE-WE-LA-CJA! W tak dobrego FPSa nie grałem już dawno. Ogromne brawa dla Crytek.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...