Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo moich ostatnich narzekań, gra cholernie wciąga, spędziłem przy niej prawie cały weekend i nie w sposób nic złego powiedzieć na jej temat ale widocznie autorzy aż się o to proszą.Lagi, lagami można czasem i to wybaczyc ale zglichowane achivmenty ? :shout: To już lekka przesada .

Po odblokowaniu wszystkich broni, niestety acziv u mnie nie wpadł :yucky: także calak prawdopodobnie z głowy.Koleś z live też wspomniał o tym ale akurat w jego przypadku był to jakis achiv z singla.

Także mamy HIT roku pod względem bugów ! :yahoo: CALAKI DRŻYJCIE ! :flag_of_truce:

Odnośnik do komentarza

Witam.

Zamierzam kupić C2 i mam dwa pytania:

1. Czy multi jest naprawdę aż tak słabe, bo głównie w tym trybie zamierzałem grać?

2. Widziałem, że w osobnej sprzedaży jest "Threat awarness module" (pokazuje z jakiego kierunku ktoś do nas strzela. Czy jest to po prostu wcześniejszy dostęp do tego perka, czy może jest on tylko jako DLC?

Odnośnik do komentarza

a czasami nie mojej aukcji licytujesz ? :teehee:

Mi akurat Multi nie podeszlo, dlatego wlasnie koncze 2 raz ta gre i sprzedaje, ale jest sporo osob, ktorym sie podoba.

Co do 2 pytania - no idea, ale pewnie kody są tylko po to, ze masz wcześniej dostep do niektorych perkow, ktore i tak mozesz sobie odblokowac pozniej osobiscie.

Odnośnik do komentarza

a czasami nie mojej aukcji licytujesz ? :teehee:

Wychodzi na to, że tak :D Zobaczymy czy wygram?

Ten odbiór osobisty w wawie to w na jakiej dzielnicy?

 

Wiem, że te DLC z wersji Limited to da się odblokować, ale z tym namierzaniem pocisków to nie jestem pewien. Na zagranicznych forach czytałem i nigdzie nie piszą czy to jakiś specjalny perk czy early access?

Odnośnik do komentarza

No moim zdaniem bez rewelacji, zdecydowanie więcej radochy miałem z singla, który jak się już rozrkęci, to jest ok (bo początek mi średnio przypasił ;)).

Dla mnie ta gra od poczatku jest za(pipi)ista i przez sekunde sie przy niej nie nudzilem. Ba - singiel tak mnie wciagnal, ze chcialem jak najszybciej wrocic do domu z pracy, by kontynuowac historie.

Polecam takze rozpoczac gre od razu na Veteranie, wtedy nie zaczynasz glupich wymian ognia, tam gdzie nie potrzeba, supersoldier zas pozniej jest juz latwy.

 

Nikt nie odpowiedzial na moje pytanie:

rozumiem, ze:

 

ten niemiec na końcu to właśnie Alcatraz?

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nie poddałem się ;) i patrze coraz to bardziej przychylnym okiem na multi, który koorewsko wciąga i jestem wstanie wybaczyć wszystkie błędy, co dziwne zauważyłem większą kreatywność ze strony graczy bo zaczynają korzystać z możliwości używania perków (hologramy itp.) i to jest właśnie super !

Ogólnie ostatnio lagi trafiają mi sie coraz rzadziej.Mapy z czasem wydają się coraz ciekawsze.Do pieca dokładają dodatkowe tryby w tym świetny "Assault" wykradając albo broniąc dane gdzie masz jedno tylko życie, jak nic kinowy Predator się kłania do tego tryb przypomina jak najbardziej Metal Gear Solida, nadający sie do składu w grupie w headsetach na głowach, przewaga wtedy znacznie wzrasta.Gra ma potencjał i grania na długie godziny, aż ciężko się od niej oderwać a jeszcze przede mną singiel i chyba tak szybko to się nie zmieni.Miodzio :good:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Spróbuj to sam się przekonasz ...20 minut rozgrywki i na bank z ratio nie będziesz zadowolony :rolleyes:

 

To nawet nie zacząłeś singla? :blink:

To nie poziom Nintendo ;) Wybredny jestem, wyjątkiem było Halo: Combat Evolved , Metroid Prime, Zelda to akurat inna para kaloszy :). A tak szczerze nudzę się i ziewam zazwyczaj w grach w singlu, a multi stawia mnie na nogi.

 

Mnie w tym mutli irytuje momentami bezczelny aimassistance, ze 4x bardziej pomocny niż w CoD...

 

Wiadomo że można go wyłączyć, ale wtedy nie ma równej walki.

 

Halo było zdecydowanie bardziej upierdliwe pod tym względem, a taki RDR na zwykłym trybie to istny samograj. Ja wyłączyłem aimassistance i nie ma tragedii, dalej szaleje :turned:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Dokładnie mam takie samo zdanie po połowie gry. Nic mnie nie interesuje gadanie, że będzie nudna jak sam tak sobie zrobisz. Bo ja nie mam zamiaru kombinować, skoro gra ode mnie tego nie wymaga i mogę bez najmniejszego problemu przejść używając kamuflażu. Jednak przyznać trzeba, że muzyka i oprawa daje radę. Rewelacyjne oświetlenie, do tego teren jest całkiem rozległy, chociaż widać czasem uproszczenia, głównie w cieniowaniu gdzie dorysowuje się czasem na obiektach.

Odnośnik do komentarza

Damianos ma racje, jak ktos leci przez gre jak d.ebil zamiast bawic sie tytulem to jest to tylko i wylacznie jego problem. Gra daje mnostwo mozliwosci, nie moja wina ze ktos z nich nie korzysta. Przy pierwszym przejsciu w ogole do glowy mi nie przyszlo, zeby sie chowac i notorycznie omijac przeciwnikow.

 

Rozumiem, ze komus gra mogla nie podpasowac (Czappi), ale jak ktos wali takie farmazony jak Zwyr to az zal czytac.

Edytowane przez Ins
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...