Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

jak sie posypały gromy ze grafika w demie jest na poziomie atari to nic dziwnego ze usuneli żeby jak najmniej ludzi to zobaczyło i sie zniechęciło

 

Ja tam się nie znięchęciłem a wręcz przeciwnie-spodobał mi się multi i już zamówiłem preordera. Zanim zagrałem w demko miałem na gre kompletne wyebane-czytaj nie jest aż tak źle. Demko usunęli pod pretekstem naprawy serwerów by w dniu launchu było wsio cacy, ta.

Odnośnik do komentarza

Demko zassałem wczoraj, pomijając problemy z połączeniem po 30 min prób udało mi się zagrać. Grafika jest ok, fajne efekty uruchamiania przezroczystości, gra w multi nie wiem dla czego ale przypomina mi Halo. Mam tylko jedno pytanie: Czy ktoś ku*wa może mi wytłumaczyć dlaczego gra chrupie niemiłosiernie? Czasami wydawało mi się jakbym próbował odpalić to na dwudziestoletnim kompie.Tyle zapowiedzi jaka ta gra nie jest oszałamiająca, dziesiątki zdjęć i trailerów a tu taki shit.

 

note: Dodam że czasami wręcz grać się nie dało, tak drastycznie spadały fpsy.

Edytowane przez KoD
Odnośnik do komentarza

Te screeny w ogóle nie odzwierciedlają tego jak gra wygląda na TV.

 

Pisałem o tym stronę wcześniej-strasznych różnic PS3/X360 nie ma, te testy to jeden wielki trolling-samo z siebie wrzucenie PC do jednego worka z nimi to idiotyzm bo gra ma tyle możliwych ustawień na PC,że nie ma najmniejszego sensu porównywania z konsolami.

Prosze Cie! Nikt tu nie wrzuca Pecetow, a porownania odnosza sie jedynie do konsol i roznica miedzy xem, a ps3 jest ogromna. Trolingiem zas mozna nazwac posty sprzeczne z rzeczywistoscia, ale dla niektorych nawet bayoneta miala roznice "malo zauwazalne".

 

Co do samej gry,z opini wynika, ze jednak nudna, a szkoda, bo to chyba najladniejszy fps na xboxa 360. Poczekam, az ceba spadnie i moze wtedy zainwestuje.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Zaraz wezme lupe i jeszcze raz porównam obie wersje.

 

ffs

 

 

Widocznie mam zyebany wzrok bo tak jak mówiłem-oprócz rozmycia w wersji ps3 róznić nie widziałem-przynajmniej nie takich, przez które odmówiłbym sobie wersji na PS3-podczas gry w demko nawet nie chrupała mi animacja. Tyle.

 

Nikt tu nie wrzuca Pecetow, a porownania odnosza sie jedynie do konsol

 

Ta,a te screeny z logiem windowsa znajdujące się w każdym porównaniu C2 na necie to mi się przywidziały od grzybków?

Odnośnik do komentarza

@2razyjot

Aha, wiec wedlug ciebie dlatego, ze mozliwosci PS3 zostaly wyczerpane, developerzy nie powinni wykorzystywac pokladow mocy, tak? Uwazasz wypuszczenie gry odstajacej poziomem od GoW 3 / Uncharted 2 / Killzone 3 i nie tylko (przeciez BC2 ma lepsza grafe, MW2 przy podobnej rozdzialce chodzi w 60 fpsach i grafe tez ma lepsza) to cos normalnego, tak? Usprawiedliwiasz to?

 

Jaka w tym logika? Co mnie obchodzi jak sie prezentuje PS3 w porownaniu do PC. Wiem, ze nie porownujac do niczego, prezentuje sie swietnie. Wystarczy popatrzec na exclusivy.

 

Jak komus nie odpowiada taka grafa jaka serwuje nam SONY, to nie mam slow na taka osobe.

Wiec problem nie polega na mozliwosciach PS3, bo mozliwosci sa wystarczajace. Problemem sa niedorozwinieci developerzy third party (oczywiscie nie wszyscy, bo wielu umie stworzyc dopracowany produkt).

Odnośnik do komentarza

Tyle ze rzecz polega na tym ,ze obecny wyglad Crysisa 2 na PS3 nie jest wina konsoli, a wiec narzekanie na jej mozliwosci jest nie na miejscu (a juz w szczegolnosci na podstawie tej gry).

Moznaby bylo narzekac, gdyby Crysis 2 wykorzystywal mozliwosci PS3,a komus by to nie wystarczalo. Niestety ta gra ich nie wykorzystuje.

 

Gra wyglada tragicznie bo Crytek to banda kompletnych beztalenci. Widziales KZ3 ? Przynajmniej w demko na pewno grales, to wiesz ze wyglada jakis miliard razy lepiej niz ten Crysis 2 (mowie o wersji PS3).

 

A Crysisa 1 na PC to ja widzialem i takie KZ3 wcale jakos mocno nie odstaje (od reszty wspolczesnych gierek PCtowych zreszta rowniez nie odstaje jakos specjalnie).

 

Kolosalne roznice w grafice to byly za ery PS2, teraz az takiej duzej przepasci miedzy platformami nie ma (glownie dlatego, ze kiedys na konsole nie powstawaly porty z PC, a zupelnie inne wersje; teraz sytuacja ma sie z gola inaczej, bo pod wzgledem merytorycznym obie gry sa identyczne, sa rowniez tworzone na tym samym silniku graficznym itd. Niejako konsole hamuja rynek PC - gdyby byly one mocniejsze, to i gry na PC pewnie jeszcze lepiej by wygladaly).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Z forum ps3site

Na PPE znalazł się koleś, który pracuje w GAMESTOP'ie, właśnie ogrywa pełna wersję i z jego komentarzy wynika, że nie ma znacznych różnic między X360 i PS3 (mówię tylko o single, w multi nie grał) Gierka podobno jest znacznie zmieniona pod względem dema, zmieniono skalowanie, gra trzyma 30 klatek, zmieniono także coś w cieniach. Grafika podobno troszkę lepsza niż w KZ3, także jeśli koleś mówi prawdę, a na to wychodzi, bo jego wypowiedzi są całkiem składne to kroi nam się niezła gierka, przynajmniej single.

 

i 9 minut gameplayu, niestety, jakość nie najlepsza

Odnośnik do komentarza

Zaraz wezme lupe i jeszcze raz porównam obie wersje.

 

ffs

 

 

Widocznie mam zyebany wzrok bo tak jak mówiłem-oprócz rozmycia w wersji ps3 róznić nie widziałem-przynajmniej nie takich, przez które odmówiłbym sobie wersji na PS3-podczas gry w demko nawet nie chrupała mi animacja. Tyle.

 

Nikt tu nie wrzuca Pecetow, a porownania odnosza sie jedynie do konsol

 

Ta,a te screeny z logiem windowsa znajdujące się w każdym porównaniu C2 na necie to mi się przywidziały od grzybków?

LOL - roz(pipi)ales mnie stary ! Tylko Tobie w demie nie chrupala animacja. Moze wsadziles dodatkowa karte do PS3? Nie obchodza mnie screeny na necie, dyskusja sie toczy w dziale PS3, platforma PC w ogole mne nie interesuje, bo cale zycie gram na konsolach i jezeli Ty nie widzisz roznic miedzy demem na X'a, a demem na PS3, to gratuluje, sam mam -2,5 diopri i nawet nie musialem sie przygladac, bo od razu roznice wala po oczach! <_<

I nie mowie, ze nalezy sobie odmawiac tej wersji, podzielam zdanie innych, ze port zostal z(pipi)any, w bayonete tez ludzie grali, ale nie znam nikogo, kto posiadajac obydwie konsole kupil ta gre na PS3, tak samo jak Mafie, RDR, FIFE i inne gorsze porty - ot co. EOT.

 

Czekam na dema z singla, moze tam bedzie lepiej.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

A co pisali o multi?

 

Wiadomo ile będzie map i trybów w multi? I co z możliwością zakładania własnych pokoi?

 

Na starcie bedzie 6 trybow i 12 map. Wiecej informacji w spoilerze:

 

 

 

Instant Action – This is the classic game mode and several ‘Free For All’. The player with the most kills wins

 

Team Instant Action – Here, two teams against each other. The team, which provides first a certain number of kills, wins

 

Crash Site – Ceph shoot pods to New York. These must take, because only successful holding of pods, you can win, as this brings in the points

 

Extraction – A team watched two tanks, while the other team must steal the tank. It is however not normal vessels, because while one of the invisibility mode improves, strengthens the other for Armor mode of the team that owns the container

 

Assault – A team needs to obtain data terminals, while the other team must prevent this. The interesting thing is that the defending team has no Nanosuit, but equipped with heavy guns. The attacking team can draw on the other hand Nanosuit, is only in possession of light weapons

 

Capture the Relay – A classic ‘Capture the Flag’ is a variant on offer here. If not new, it is CTF is still a very popular game mode

 

The names of the 12 maps

City Hall

Downed Bird

Evac Zone

Impact

Liberty Island

Light House

Parking Deck

Pier 17

Sanctuary

Skyline

Terminal

Wall Street

 

 

Odnośnik do komentarza

Kurde, na prawde sympatycznie ta gierka wyglada na pleju, na dobra sprawe mozna rzec, ze tak samo dobrze jak na PC, jedynie tekstury nie sa az tak ostre. Wazne, ze animacja jest stabilna i calosc prezentuje sie rewelacyjnie. Teraz zaluje, ze pospieszylem sie z zakupem Killzone 3, bo w Crysis 2 juz mam ochote zagrac, a forsy brak :confused:

 

Co do porownan wersji PS3-X360 to Crysis 2 nauczyl mnie jednego. Nie ma co sie podpalac, ulegac paranoi kilku idiotow, ktorzy wykrzykuja na forach jaka to wersja na PS3 nie jest zwalona w stosunku do pozostalych. Nie wspomne juz o porownaniach tych samych kadrow na screenach, bo to jest juz wogole porazka frajera, ktory takowe wykonal - zapewne dla prowokacji i wojenek, zmieniajac ustawienia w kolorach itp. Po tym co zobaczylem uwierzylem Crytek i juz teraz wiem, ze C2 na PS3 i X360 nie bedzie sie roznil wcale, a przynajmniej nie na tyle, by moglo to dostrzec oko czlowieka przy standardowej grze.

 

Szykuje sie kolejny mocny FPS wyrozniajacy sie z tlumu prawie foto realistyczna grafika! MOC!!!

Edytowane przez Square
nie cytuj posta wyżej, na dodatek z filmikiem
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...