Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Ograłem jeden meczyk i mam wrażenie grania w półprodukt. Zobaczę jeszcze drugą mapkę.

 

edit:

 

Tak jednak graficzny półprodukt. Jakość tekstur, rozdzielczość, wszystko wydaje się gorsze niż przy wersji na x360. Gra na bank nie chodzi w pełnym 720p co widać zaraz po odpaleniu jakiejkolwiek mapki.

 

Sama gra jednak fajna. Możliwe że kupię jak stanieje, bo ciekaw jestem samego singla. Szkoda, że ps3 znowu dostaje produkt wybrakowany. No, chyba że singiel wygląda inaczej niż multi pod względem technicznym.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj w zasadzie to dzisiaj zagrałem 3-4 mecze z DC heh...

 

Nie no graficznie całkiem fajnie spodziewałem się, że gorzej to będzie wyglądać. Szczególnie ta mapka bodajże Pier 17 wygląda ładnie ale za to strona techniczna... chamski pop-up (choć z tego co widziałem na XO też jest), rozdzielczość a przede wszystkim to na pewno nie jest 30 klatek. Poza tym jest strasznie sterylnie - pecetowo, doniczki, szyby pękają jak w poprzedniej generacji (oczywiście przesadzam).

 

Fajnie jakby ktoś kto grał na XO porównał i napisał jak wersja na Ps3 wypada gorzej. Haha nie zapomnę komentarzy na ppe jak pisałem o swoich obawach to dostawałem riposty: "nie troluj", "słupek Crytek nie kłamałby przecież stworzyli taki super uniwersalny silnik"...

 

Taaaa.... z tego co czytam to Mafia 2 się szykuje jeżeli chodzi o różnice. (pipi)a jak oni kłamią "takie same wersje"... a żeby ....

 

A sama rozgrywka całkiem przyjemna kompletnie bez rewelacji ale ok. Trochę chaotycznie mi się grało ale to na plus bo mapki są dosyć rozległe.

 

Jestem ciekaw jak singiel wypada ale tam cudów też się nie spodziewam. Jak stanieje do poniżej stówki to może w wakacje lub kiedyś obadam.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

Fajnie jakby ktoś kto grał na XO porównał i napisał jak wersja na Ps3 wypada gorzej.

 

Tutaj masz porownanie LOT

http://www.lensoftruth.com/head2head/verdictscreen-shot-comparison/head2head-crysis-2-multiplayer-demo-screenshot-comparison/

 

Niestety miales racje i Crytek nie odwalil zbyt dobrej roboty jesli chodzi o wersje na PS3.

Odnośnik do komentarza

Po tym co zobaczylem na PS3 i porownujac z wersja xboxowa to musialbym upasc na glowe z bardzo znacznej wysokosci, zeby Crysis 2 kupic na konsole Sony.Tyle mam do powiedzenia...Zeby nie bylo...wersja na konsole M$ tez nie jest pozbawiona wad, czemu dalem wyraz w stosownym temacie...

 

O cholercia :o:O:O

 

Ok Mafia 2 właśnie straciła koronę najbardziej zwalonego portu ;/. Panom z Crytek proponuję wstawić sobie nowe oczy skoro według nich obydwie wersje są takie same.

Slupek, uwazam ze Mafia 2 na konsole Sony zostala zrobiona IMO wiecej niz przyzwoicie.W moim prywatnym rankingu miano najbardziej spier...znaczy sie spapranego portu na PS3 dzierzy bezdyskusyjnie Bioshock 2. Po tym co zobaczylem teraz Crysis 2 ma duze szanse go zdetronizowac...

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

O cholercia :o:O:O

 

Ok Mafia 2 właśnie straciła koronę najbardziej zwalonego portu ;/. Panom z Crytek proponuję wstawić sobie nowe oczy skoro według nich obydwie wersje są takie same.

Slupek, uwazam ze Mafia 2 na konsole Sony zostala zrobiona IMO wiecej niz przyzwoicie.W moim prywatnym rankingu miano najbardziej spier...znaczy sie spapranego portu na PS3 dzierzy bezdyskusyjnie Bioshock 2. Po tym co zobaczylem teraz Crysis 2 ma duze szanse go zdetronizowac...

Niby czemu? :o

Odnośnik do komentarza

O cholercia :o:O:O

 

Ok Mafia 2 właśnie straciła koronę najbardziej zwalonego portu ;/. Panom z Crytek proponuję wstawić sobie nowe oczy skoro według nich obydwie wersje są takie same.

Slupek, uwazam ze Mafia 2 na konsole Sony zostala zrobiona IMO wiecej niz przyzwoicie.W moim prywatnym rankingu miano najbardziej spier...znaczy sie spapranego portu na PS3 dzierzy bezdyskusyjnie Bioshock 2. Po tym co zobaczylem teraz Crysis 2 ma duze szanse go zdetronizowac...

Niby czemu? :o

Pytasz o Bioshocka 2?Niby temu:

http://www.lensoftruth.com/head2head/verdictxbox-360/head2head-bioshock-2/

W rzeczywistosci to jeszcze gorzej wygladalo...

A porownanie Crysisa 2 zamiescil kolega wyzej.Nie mam wiecej nic do dodania.

Odnośnik do komentarza

O cholercia :o:O:O

 

Ok Mafia 2 właśnie straciła koronę najbardziej zwalonego portu ;/. Panom z Crytek proponuję wstawić sobie nowe oczy skoro według nich obydwie wersje są takie same.

Slupek, uwazam ze Mafia 2 na konsole Sony zostala zrobiona IMO wiecej niz przyzwoicie.W moim prywatnym rankingu miano najbardziej spier...znaczy sie spapranego portu na PS3 dzierzy bezdyskusyjnie Bioshock 2. Po tym co zobaczylem teraz Crysis 2 ma duze szanse go zdetronizowac...

Niby czemu? :o

Pytasz o Bioshocka 2?Niby temu:

http://www.lensoftruth.com/head2head/verdictxbox-360/head2head-bioshock-2/

W rzeczywistosci to jeszcze gorzej wygladalo...

A porownanie Crysisa 2 zamiescil kolega wyzej.Nie mam wiecej nic do dodania.

Z tego co pamietam, to w czasie premiery ludzie chwalili, ze porty sa bardzo podobne i roznice sprowadzaja sie w roznym kontrascie. Przesadzasz.

 

Poza tym, teraz to co widze z Crysisem po raz kolejny potwierdza jak perfidnie Crytek klamal. Naprawde, przez gardlo przechodzily im takie sciemy, ze porty sa identyczne. Niech lajzy maja niska sprzedaz. Zeby zainwestowana kasa im sie nie zwrocila, a na PC juz torrenty sie o to postaraja :P

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Ok Mafia 2 właśnie straciła koronę najbardziej zwalonego portu ;/.

 

Bayonetta chyba miala jednak bardziej zwalony port.

 

Jezeli chodzi o C2 to niestety wszystkie obawy sie potwierdzily. Gra ustepuje wersji na X360 pod kazdym wzgledem, roznica jest naprawde spora.

 

No właśnie jeszcze Bayonetta choć tu widziałem tylko porównania w necie. To jeżeli Bayo jest jeszcze gorzej zwalonym portem od Mafii 2 to wymiękam...

 

Ja od czasów Mafii 2 albo trochę wcześniej nauczyłem się, ufam pewnemu schematowi. Jeżeli dany developer pokazuje tylko filmiki z XO to można mieć pierwsze obawy, że coś jest nie tak z wersją Ps3. Ale tylko obawy, poza tym różnice mogą być małe i znośne jak IMO w RDR. Takie różnice nie robią większego wrażenia na mnie - nie przeszkadzają.

 

Potem dochodzi druga faza jak dany wydawca zaczyna pisać, że obydwie wersje są takie same. Wtedy można mieć już pierwsze, poważne obawy, że coś jest nie tak z wersją PS3. Ale to wszystko jeszcze w granicach rozsądku i bez większej paniki.

 

Ale gdy następuje faza trzecia mianowicie kiedy dany developer zaczyna gadać, że wersja na Ps3 będzie ładniejsza-lepsza. To wtedy ostatecznie oznacza, że Ps3 dostaje skopaną na maksa wersję ;]. Ostatnio tak mówili o mgs: rising i BF3 czyli szykują się zwalone porty ;p. Aha ta faza trzecia często występuje jako pierwsza czyli wtedy dwie pierwsze już nie są potrzebne ;].

 

Jak to dobrze, że L.A. Noire, Deux EX i MK pokazują na Ps3...

 

Też chciałbym zobaczyć jak C2 wygląda w singlu i pośmiać się z przepaści a raczej z Crytek i ich identycznych wersji ;/.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Smiac mi sie chce z Was. Za kazdym razem , na forum, na ppe pisze aby pohamowac bo na pewno EA klamie i sciemnia i co ? ... dostaje minusy od fanboyow ea, ktorzy maja mokro na kazdy teks od ea. Przychodzi czas na premiere i w szoku jestescie ze jak tak mozna oklamywac. No przeciez od lat ea sciemnia ale za kazdym razem jest to samo. I moim zdaniem to ea a nie crytek. To ea odpowiada za reklame, marketing i wystapienia tworcow i za to co maja mowic.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Smiac mi sie chce z Was. Za kazdym razem , na forum, na ppe pisze aby pohamowac bo na pewno EA klamie i sciemnia i co ? ... dostaje minusy od fanboyow ea, ktorzy maja mokro na kazdy teks od ea. Przychodzi czas na premiere i w szoku jestescie ze jak tak mozna oklamywac. No przeciez od lat ea sciemnia ale za kazdym razem jest to samo. I moim zdaniem to ea a nie crytek. To ea odpowiada za reklame, marketing i wystapienia tworcow i za to co maja mowic.

 

Eeee przesadzasz bo Ty jesteś hejter EA ;p.

 

Akurat z C2 dużo osób (posiadaczy Ps3) pisało, że boi się o port na Ps3. Raczej większość gier które wydaje EA chodzi elegancko na Ps3 choćby ostatnio DS2 który wygląda identycznie, port idealny. Poza tym to Crytek robił Crysisa oni wiedzieli doskonale jakie są różnice to Crytek rok temu czy tam ile temu pisał o "lepszej" wersji na Ps3.

 

To nie EA kazało zrobić gorszy port/wersję.

 

Choć z jednym się zgadzam to raczej EA wybierało materiały promocyjne, rozporządzało o demach, zajawkach itd. Ale "who cares" czy EA czy Crytek większość w branży ściemnia i wydaje podkręcone screeny, filmiki lub materiały z pc. Ostatnio stało się to bardzo modne a osobiście bardziej wkurza mnie to niż głupkowate dlc.

 

Co innego gdyby od razu mówili "słuchajcie wersja na PS3/XO będzie gorsza" a nie perfidne lanie wody. A potem wychodzi demo czy full i wtf, że już nie wspomnę, że gorsze porty zwyczajnie powinny być sprzedawane taniej.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

pogralem jedną runde w demo, mialem wrazenie ze grafa jest strasznie rozmyta i poszarpana, ciezko mi bylo grac, niby dużo detali i masa elemntów na mapie ale wszystko tak poszatkowane że niewiele widzialem, mam bardzo negatywne odczucia , ale z drugiej strony pochwalam sam fakt wydania dema multi, mam nadzieje ze inne nowe fpsy tez tak zrobią

Odnośnik do komentarza

Rozegrałem 2 mecze,gra sie całkiem fajnie,ale grafa to porażka,jest jakby no właśnie,mało wyraźna.Minus kolejny to jak kogoś zabijesz z daleka to musisz patrzeć do góry na pasek killi,bo nie jesteś pewny,dziwne jest oddane zabójstwo.Zdobyłem 2 dog tagi,ale co z tego skoro nie po moim killu,przebiegłem po trupie i mam,tego się obawiałem,że będzie można je podkradać.

Odnośnik do komentarza

 

 

Poza tym, teraz to co widze z Crysisem po raz kolejny potwierdza jak perfidnie Crytek klamal. Naprawde, przez gardlo przechodzily im takie sciemy, ze porty sa identyczne. Niech lajzy maja niska sprzedaz. Zeby zainwestowana kasa im sie nie zwrocila, a na PC juz torrenty sie o to postaraja :P

 

Crytek się wycwanił bo wypuszcza grę na PC tylko z DX9 więc porty będą bardzo podobne :). A potem da patcha z DX11, ale to szczegół :).

Odnośnik do komentarza

To co zobaczyliśmy w demie trochę się kłóci z tym tekstem z recenzji z Official Playstation Magazine: "excellent - technically strong, visually outstanding and full of welcome fresh ideas."

A co maja napisac... crappy,poor, disappointing or horrible?Zwaz, ze to OPM. Im nie wolno pisac prawdy...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...