Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czyli co singiel to ten sam poziom graficzny co na XO? Obejrzałem kawałek tego filmiku i wygląda elegancko ale nie wiem czy tak jak na Xboxie.

A jeżeli singiel będzie przedstawiał taki sam poziom graficzny to powinni sprzedawać 2 wersje. Wersja z samym singlem i normalna z multi i singlem heh, oczywiście wersja singiel o połowę tańsza.

 

Kupiłbym taką wersję.

Odnośnik do komentarza

Po trzech tygodniach i tak kupisz za połowę ceny, bo to gra od EA. ;)

Co do tych porównań to trzeba poczekać na fachowe od LoT i kogoś tam jeszcze. Mnie najbardziej interesuje jak multi na PS3 ostatecznie będzie się prezentował, bo singla po 9h rzuci się w kąt i tyle. Jeżeli będzie bez dropów, lagów i będzie przejrzyściej to kupię szybko, bo coby nie mówić, oprócz niewidzialności i animacji, gra się zaj.ebiście.

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

@Jabolek - konczmy ten offtop. To nie czas na takie rozmowy. Pamietaj, jestem graczem, nie fanbojem - czytajac twoja wypowiedz naprawde mam wrazenie, ze jestes wyznawca kultu playstation. Smutne. EoT z mojej strony.

Wyznawca kultu patrzac po moim poscie. Zartujesz, prawda?

 

OK napisze teraz sucho. Popatrz na sprawe obiektywnie jak myslacy czlowiek:

 

KZ3 - jak wyglada, kazdy widzi

Crysis 2 - jak wyglada na PS3, kazdy widzi.

 

KZ3 - pokazuje co potrafi PS3.

Crysis 2 - pokazuje, co potrafi Crytek (czyli jesli chodzi o proramowanie na PS3, to niewiele).

 

A wiec wniosek jest jasny - na podstawie Crysisa 2 nie mozna wysnuwac konkluzji na temat mocy PS3.

Tyle w temacie, to co napisalem jest niepodwazalne, wystarczy odpalic pelne wersje / dema tych gier i wszystko widac czarno na bialym.

 

A jedynego kultu jakiego jestem wyznawca, jest kult potepicieli razacych niescislosci. Jakby ten temat dotyczyl wersji na X360 bym napisal to samo (chociazby Gears of War wyglada lepiej od tego Crysisa 2).

 

Edit: Co do fotorealistycznosci Crysisa, to raczej do niej wiele mu brakuje (wersji PC rowniez).

Prawde mowiac to nie widzialem jeszcze fotorealistycznej gierki.

Edytowane przez Yabollek007
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

KZ3 - jak wyglada, kazdy widzi

Crysis 2 - jak wyglada na PS3, kazdy widzi.

 

KZ3 - pokazuje co potrafi PS3.

Crysis 2 - pokazuje, co potrafi Crytek (czyli jesli chodzi o proramowanie na PS3, to niewiele).

 

Co pokaże Crysis to się dopiero okaże, chyba, że gracie na piratach i już wiecie.

Będę bronił Crysisa bo w multi zaskoczył mnie jak żadna inna strzelanka i to od dawna. Cod i KZ to odgrzewane kotlety.

Jeżeli to co widziałem na powyższych filmikach to "niewiele" to proszę wszystkich dev.by tak wizualnie partolili gry.

Coraz częściej wydaje mi się, że jestem już za stary na pisanie na forach bo wydaje mi się, że pełno tu onanistów z gimnazjum co próbują na argumenty walczyć jakąś głupią gadką i skupiać się na rzeczach najprostszych.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

KZ3 - jak wyglada, kazdy widzi

Crysis 2 - jak wyglada na PS3, kazdy widzi.

 

KZ3 - pokazuje co potrafi PS3.

Crysis 2 - pokazuje, co potrafi Crytek (czyli jesli chodzi o proramowanie na PS3, to niewiele).

 

Co pokaże Crysis to się dopiero okaże, chyba, że gracie na piratach i już wiecie.

Będę bronił Crysisa bo w multi zaskoczył mnie jak żadna inna strzelanka i to od dawna. Cod i KZ to odgrzewane kotlety.

Jeżeli to co widziałem na powyższych filmikach to "niewiele" to proszę wszystkich dev.by tak wizualnie partolili gry.

Coraz częściej wydaje mi się, że jestem już za stary na pisanie na forach bo wydaje mi się, że pełno tu onanistów z gimnazjum co próbują na argumenty walczyć jakąś głupią gadką i skupiać się na rzeczach najprostszych.

 

 

Grałeś w multi C1? Dwójka wcale nie wprowadza super extra nowych rzeczy, jak KZ3 to odgrzewany kotlet, to C2 tak samo.

Odnośnik do komentarza

Grałem w demo multi C2 i o tym rozprawiam.

Nie mówię o wywróceniu gatunku FPS do góry nogami bo nie wiem co to musiałoby być. Piszę o frajdzie z grania, która z każdą kolejną częścią KZ czy CoD spada conajmniej o 20%. W tym aspekcie C2 mnie zaskoczył pozytywnie, nie jest to może super nowość ale gra mi się zdecydowanie przyjemniej od Black Ops czy Killzone 3. Część graczy podziela moje zdanie więc coś ujmującego w tym musi być :thumbsup:

Edytowane przez da$io
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Co pokaże Crysis to się dopiero okaże, chyba, że gracie na piratach i już wiecie.

Będę bronił Crysisa bo w multi zaskoczył mnie jak żadna inna strzelanka i to od dawna. Cod i KZ to odgrzewane kotlety.

Jeżeli to co widziałem na powyższych filmikach to "niewiele" to proszę wszystkich dev.by tak wizualnie partolili gry.

Coraz częściej wydaje mi się, że jestem już za stary na pisanie na forach bo wydaje mi się, że pełno tu onanistów z gimnazjum co próbują na argumenty walczyć jakąś głupią gadką i skupiać się na rzeczach najprostszych.

Po pierwsze caly czas mowilem o poziomie technicznym w odniesieniu do demka (jesli chodzi o reszte, powtarzac sie nie bede, wiadomo o co mi chodzilo).

 

A prawda jest taka ze teraz KAZDA gra w multi to jest odgrzewany kotlet. Naprawde, nie jestem w stanie wymienic ani jednej naprawde nowatorskiej gry.

Jedyna gra jaka przychodzi mi do glowy, to Bad Company 1 - destrukcja jak dla mnie przyniosla rewolucje jesli chodzi o tryb multiplayer.

 

Jakby sie troche zastanowic, to moglbym tez wymienic GTA IV, oraz RDR. Wczesniej gry z otwartym swiatem (pomijajac MMO) nie mialy multi - tutaj pojawil sie jako pierwszy. Tryb free roam z RDR jest rozwinieciem tego z GTA IV, jednak jest od niego lepiej dopracowany i daje duzo mozliwosci zabawy.

 

OK, moze znalazloby sie jeszcze kilka przykladow (np. Demon's Souls, ktore wprowadzilo naprawde ciekawe rozwiazania - nie tylko jesli chodzi o coop i pvp, ale takze wskazowki, duchy graczy itd), jednak jak widac, takich gier zbyt duzo nie ma.

 

Wszystkie inne gry to odgrzewane kotlety w mniejszym lub wiekszym stopniu. Co najwyzej dodaja jakies nowosci (ale nie jakies ogromne), albo i nawet tego w nich nie ma.

KZ2 bylo dosyc innowacyjne z tymi wszystkimi zdolnosciami itd.

CoD 4 - wprowadzil perki, chyba wczesniej tego nie bylo (tak czy siak, ja sie z tym nie spotkalem) co rowniez bylo nowym patentem

Team Fortress 2 - gierka niby innowacyjna, ale tylko z perspektywy dzisiejszego rynku, bo tak naprawde przeciez to jest rozwiniecie czesci pierwszej

Unreal Tournament 3 - kotlet

Gears of War - wczesniej ogolnie nie bylo zbyt duzo tak dopracowanych strzelanek z cover systemem, wiec mozna uznac ze nie jest to kotlet

 

Wymieniac tak mozna bez konca. A kolejne czesci tych serii, wiadomo - sa odtworcze. Rzecz w tym, ze w niektorych przypadkach mimo wszystko wykonaly jakies kroczki naprzod, ale nie we wszystkich.

 

Mam pytanie do osob, ktore graly w multi w Crysis 1 - tam byly wszystkie skille z singla? Jesli tak, to Crysis 2 jest nawet krokiem wstecz, bo mamy tutaj mniej skilli.

 

Edit: A jakosc multi w Crysis 2 to ciezko mi ocenic, w momencie kiedy ta gra chodzi tak wolno. Niby to nie jest pokaz slajdow, ale do plynnosci to temu duzo brakuje. KZ3 jest wolniejsze, ale plynniejsze. BC2 jest plynniejsze i szybsze. O Call of Duty to nawet nie wspomne...

A prawda jest taka, ze przy takiej grafice jak jest w demie to ta gra powinna chodzic przynajmniej w stabilnych 30fpsach (pewnie nawet i 60 daloby sie wycisnac, bo gra poziomem grafiki stoi kolo MW2).

 

Ciekawe ile prawdy jest z tego gadania devkow, ze pelna wersja chodzi i wyglada duzo lepiej niz to demo.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Co chciałeś pokazać tym zdjęciem,że to grafa z multi?Jak mnie wkur.wia fakt nie czytania przez ludzi,tego co pisza inni,przecież Yabollek007 pisał o grafie w multi,a ta ewidetnie jest z singla.szarku123 coraz mniej ludzi wymaga dobrego gameplayu kosztem grafy,a grono osób cisnących na Homefront stale rośnie,mimo właśnie dobrego multi.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

widziałem Crysis2 u kumpla na x360 i stwierdzam,że graficznie wyprzedza Killzone3. Szok jak to wygląda

Crysis 2 robi ogromne wrazenie bo styl graficzny tej gry jest mega realistyczny. KZ3 to sci-fi, wypchane po brzegi efektami jak w zadnej innej grze, z modelami broni oraz ich przeladowaniem, w ktorych doslownie mozna sie zakochac! C2 jeszcze nie widzialem na pleju, ale nawet jak KZ3 prezentuje sie gorzej to i tak zapewne nie ma sie czego powstydzic :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

ja widziałem na żywo Crysisa2 u kumpla ( ma kopie zapasową) i na serio po prostu szczęka mi na podłogę spadła. Wiadomo,że to inny styl graficzny i efekty cząstkowe K3 dalej wg mnie są nie do pobicia ale wykonanie postaci,wody itp w C2 po prostu miażdzy i do tego te skrypty...to co czasem się dzieje w singlu w C2 jest niesamowite...taki Motorstorm Apocalypse w fps

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...