Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Warto poinformować (ale jeśli już to było, to sorry), że osoby które wybiorą wersję na PS3 (lub na PC) będą miały możliwość wyboru albo ang albo polskiego dubbingu (w wersji na 360 nie będzie takiej możliwości).

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=57929

 

A od czwartku będziecie mogli zobaczyć taką reklamówkę na niektórych polskich kanałach:

http://www.youtube.com/watch?v=xzAylVSycGg&feature=player_embedded

Dziwne, że EA Polska reklamuje C2 na PS3, skoro od początku to posiadacze Xboxów byli wyróżniani (wcześniejszy dostęp do bety itp).

Odnośnik do komentarza

Właśnie byłem świadkiem wyjątkowej głupoty AI przeciwników.

 

Koleś mnie zauważył i zaczął do mnie strzelać. Ja też go trafiłem kilka razy i uciekłem za budynek. Tam włączyłem niewidzialność, podniosłem duży żółty stojak z gazetami i wyszedłem zza budynku. Koleś stał centralnie przede mną i rzecze "zgubiono wroga" (czy coś w ten deseń). Nie zaniepokoiło go lewitujące duże pudło na gazety :teehee:

Odnośnik do komentarza

Eeee ja to już zupełnie zgłupiałem , na lens porównanie wersjii retail wypada na korzyść ps3 . Czy ktoś (pipi) ma już obie wersje i może rozwiać moje wątpliwości ( a najlepiej gdyby grał w Crysisa 1 , Warhead , przeciek z pc , i oba dema multi i z tej pozycjii ocenił oprawę heh) . Czyżby Crytek aż tak się odegrał ? Czekam na więcej info , kurde a miałem pudełko dzisiaj w rękach i nie wziałem heh...

Odnośnik do komentarza

lens of truth - pozytywne zaskoczenie ... dla miłośników porównań

 

http://www.lensoftru...hot-comparison/

Tutaj znowu widać przewagę PS3, szczególnie w zdjęciu z żołnierzem (jego strój i logo na ramieniu) więc jednak nie wdrożę się w tą wojnę pomiędzy wersjami a poczekam na grę i sam sprawdzę czy wszystkie zarzuty mają swoje pokrycie w rzeczywistości w co wątpie. Dajcie znać ile zajmuje Singiel ;)

Odnośnik do komentarza

Tutaj znowu widać przewagę PS3, szczególnie w zdjęciu z żołnierzem (jego strój i logo na ramieniu) więc jednak nie wdrożę się w tą wojnę pomiędzy wersjami a poczekam na grę i sam sprawdzę czy wszystkie zarzuty mają swoje pokrycie w rzeczywistości w co wątpie. Dajcie znać ile zajmuje Singiel ;)

Jak na xboxkie grasz z plyty to tekstury wolniej sie wczytuja...akurat tutaj "nie zdazyla" sie wczytac.

Grajac z HDD ie ma juz tego problemu:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...