Skocz do zawartości

Brink


Marchi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 6 miesięcy temu...

Zapowiada się miodnie. Brudny, przepełniony mrokiem klimat aż wylewa się z ekranu, razem z tryskającą juchą i tym świetnie wyglądającym uzbrojeniem. Może to będzie jeden z tych projektów Bethesdy, który faktycznie przyciągnie na dłużej.

No i świetny pomysł z akcją pod jednym przyciskiem i automatycznym dopasowaniem czynności do miejsca, elementu przed nami i możliwości.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

czemu temat o tej grze leży gdzieś martwy od ponad roku?

premira sie zbliża, gierka zapowiada sie całkiem miło, podoba mi sie wielka customizacja, styl graficzny i pożliwosci ruchowe

co prawda nie mam pewnosci jak wypadnie samo strzelanie dlatego bardzo chetnie zobaczył bym demo jeśli bedzie

 

ale nawet bez dema dosyc znacznie mnie kusi ta gierka (głownie chodzi mi o multi)

 

tutaj jakis nowy filmik, jest ich sporo bo premira za 2 tygodnie

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem może to są tylko moje odczucia. Widać, że gra ma jakiś swój unikatowy styl graficzny ale patrząc na postacie i otoczenie to wygląda to po prostu tandetnie. Gameplay jest nawet ciekawy, podobny do Mirror's Edge choć tutaj liczyłem na podobną walkę wręcz, która w grze EA prezentuje się wyśmienicie.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Filmik z pełnej wersji, walka z botami.

http://www.youtube.com/watch?v=slS-K3mXCZo&feature=player_embedded

 

Kilka kosmicznych liczb prosto z gry

http://www.ps3site.pl/brink-w-liczbach-szalonych-liczbach/71117/

 

PS. Mapy do Brink projektował Dave Johnson, to ten od Dust z CS!

PS2. Właśnie złożyłem preordera, premiera już za 5 dni, bierze ktoś na premierę?

Odnośnik do komentarza

 

PS2. Właśnie złożyłem preordera, premiera już za 5 dni, bierze ktoś na premierę?

ja bardzo powaznie rozważam premiere, chyba że PSN nie wstanie do tego czasu, bo interesuje mnie tylko multi

 

oprocz zgonu psn inna "przeszkoda" to LA noire kilka dni pozniej, albo wezme na premiere i pogram kilka dni do czasu LAN, albo najpierw na spokojnie przejde LAN i brinka kupie kilka tygodni po premierze

 

edit - po zobaczeniu tego filmiku wyzej troszke moj zapał zmalał, jakos dziwnie to wygloda , typek czai sie na balkonie i kosi całymi stadami przeciwników stojących jak kołki w przejsciu, mam nadzieje że to tylko wina głupich botów i grajac z ludzmi nie bedzie takich akcji że 10 osob stoi obok siebie i kazdy do kazdego strzela bez wielkiego efektu, licze że bedzie podobnie jak w COD i BF że jak na kogos wybiegasz to albo on albo ty jego i zgon, a nie takie pitolenie

oby to była wina głupich botów , musze poczekac na rozgrywke prawdziwych ludzi, bo poza tym mankamentem z filmiku to cala reszta gry mi pasuje bardzo

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Mój napał na tę grę z kolei wzrasta. Design mnie zauroczył, jestem także strasznie ciekawe tego przemieszania multi z singlem, jak to wypali to będzie rewolucyjna zmiana. Ciekawy maj się szykuję bo obie największe premiery tego miesiąca mają szansę odmienić naszą branżę.

Odnośnik do komentarza

 

PS2. Właśnie złożyłem preordera, premiera już za 5 dni, bierze ktoś na premierę?

ja bardzo powaznie rozważam premiere, chyba że PSN nie wstanie do tego czasu, bo interesuje mnie tylko multi

 

oprocz zgonu psn inna "przeszkoda" to LA noire kilka dni pozniej, albo wezme na premiere i pogram kilka dni do czasu LAN, albo najpierw na spokojnie przejde LAN i brinka kupie kilka tygodni po premierze

 

edit - po zobaczeniu tego filmiku wyzej troszke moj zapał zmalał, jakos dziwnie to wygloda , typek czai sie na balkonie i kosi całymi stadami przeciwników stojących jak kołki w przejsciu, mam nadzieje że to tylko wina głupich botów i grajac z ludzmi nie bedzie takich akcji że 10 osob stoi obok siebie i kazdy do kazdego strzela bez wielkiego efektu, licze że bedzie podobnie jak w COD i BF że jak na kogos wybiegasz to albo on albo ty jego i zgon, a nie takie pitolenie

oby to była wina głupich botów , musze poczekac na rozgrywke prawdziwych ludzi, bo poza tym mankamentem z filmiku to cala reszta gry mi pasuje bardzo

 

Miałem na nią chrapkę od samego początku ale im bliżej tym rozczarowanie większe....animacja zgonu wygląda tragicznie :sick:

Odnośnik do komentarza

w innych głosnych grach (cod, bc2) tez animacje zgonu sa średnie (moze nie zawsze ale czesto dziwnie wygladaja)

 

wlasnie na PPE podali że pełne powstanie PSN ma być dopiero pod koniec miesiąca - nie kupuje brinka na premiere bo nie mam zamiaru robić singla ani botów, pogram w singlowego LA noire, a w przyszlym miesiacu dam szanse brinkowi jak wstanie PSN , moze przy okazji odribne kasy zaoszczedze

Odnośnik do komentarza

w innych głosnych grach (cod, bc2) tez animacje zgonu sa średnie (moze nie zawsze ale czesto dziwnie wygladaja)

 

wlasnie na PPE podali że pełne powstanie PSN ma być dopiero pod koniec miesiąca - nie kupuje brinka na premiere bo nie mam zamiaru robić singla ani botów, pogram w singlowego LA noire, a w przyszlym miesiacu dam szanse brinkowi jak wstanie PSN , moze przy okazji odribne kasy zaoszczedze

 

No, Yano ale nie mów że to normalne ? Bo padają jak kłody jakby wyłączone od zasilania roboty, zero naturalności.Taki Perfect Dark, który na karku już ma bodajże 11 lat, przy obecnych tytułach nie ma się czego się powstydzić, pomijając już inne dokonania i to że jest nieśmiertelny :)

A BC2 pod tym względem prezentuję się całkiem dobrze :o

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Dość zróżnicowane oceny Brink'a:

  • Joystiq – 2/5
  • IGN – 6/10
  • Eurogamer – 8/10
  • 1UP – D
  • Destructoid – 7.5/10
  • Gaming Today – 88%
  • JPS – 3/5
  • GamesRadar – 8/10
  • CVG – 8/10

 

Recenzje z Joystiqa bym odpuścił koleś podobno ledwo liznął grę - LINK do strony gdzie koleś pisze co i jak (cały Update).

 

Z tego co wyczytałem w recenzjach najwięcej narzekania jest na to, że w grze chodzi o normalne granie. Najwięcej narzekania jest na:

- szybkie levelowanie - osobiście jestem za, koniec z farmowaniem expa w FPSach, no i nie trzeba grać Bóg wie ile, żeby mieć taki sam sprzęt jak inni - liczy się skill.

- brak K/D - w końcu ktoś o tym pomyślał, może trochę więcej osób zacznie grać zespołowo

 

Gra idealnie dla mnie, problem polega na tym, że pewnie szybko umrze na sieci, bo nie jest klonem CoDa ani BFa...

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...