Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Będziesz musiał zmienić, ale jest to rozwiązane na tyle sprytnie, że krążek zmienisz jakoś dwa razy. Początek i końcówka są na pierwszej płycie, a lojalnościówki i środek jest na drugiej. Chyba, że coś pomieszałem.

 

Jeżeli ukończyłeś to nie widzę powodu, dla którego miałbyś nie grać tą postacią.

Odnośnik do komentarza

kumpel z roboty chciał żeby mu pobrać dodatki do me1/2 jest fanem tej gry, które dodatki są dobre (czas gry) cena=jakość dodam że acziki go nie interesuja. gra for fun, nie jest nawet do lajva podłączony :thumbsup:

czytałem że sporo ich tam jest i nie które nie działają z polską wersją gry. proslbym jakby ktoś się wypowiedział w tej sprawie :blush:

Edytowane przez czesio83
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko do siedzących w temacie. Czy Mass Effect 2 na ps3 dostanie coś ekstra oprócz tego komiksu i dodatków które już wyszły na xboxa (mam wszystkie)?.

Mam ochotę ponownie przejść ME2 i nie widzę jednak sensu (po obczajeniu dema) w kupowaniu za 200 zł gry którą już mam na xboxa. Chyba że jakiś naprawdę fajny kawałek gry będzie ekstra w zestawie. Niby tą grafikę tak wychwalali ale zagrałem w demo na ps3 i szczerze prawie różnicy nie widziałem więc dla troszkę lepszych kolorów i tekstur nie będę 200 zł płacił.

 

 

A i jeszcze jedno pytanko. Pamiętam jak Bioware zapowiadało iż między ME2 i 3 wyjdą dodatki spajające fabuły obu części. We wrześniu wyszedł świetny dodatek z Liarą ale od tamtej pory cisza w temacie. Ostatnio zapowiedziano ME3 i to już za rok a o jakimś nowym DLC cisza. Czy będą jakieś jeszcze DLC (poziom ostatniego poproszę!) do Mass Effect 2 ?

Odnośnik do komentarza

Spoiler z początku gry, werbowanie członków ekipy.

 

 

Czy jakbym odznaczył się egoizmem przy ataku na bazę Archanioła (wtedy co mogłem porazić prądem sierżanta Cathke) to nie byłoby ataku helikoptera?

 

 

 

dodam jeszcze że można wszystkie renegate akcje robić i jednocześnie paragona podwyższać ja tam się nie bronie przed fajnymi akcjami :D

 

Odnośnik do komentarza

Spoiler z werbowania Kroganina

 

Opłaca się wypuszczać "dziecko" Okeera ze zbiornika? Dostanę za to punkty Prawoći albo Egoizmu.

Czy śmierci Okeera dało się zapobiec?

 

 

A sprawdź sobie sam. Graj w tą grę według własnego uznania, a nie jak Ci inni powiedzą że powinieneś. Co z tego za frajda.

 

Jeśliś jednak ciepła klucha i to dla Ciebie za wielkie wyzwanie to masz:

 

 

To 'dziecko' to Grunt, i jeśli go wypuścisz to będzie on członkiem twojej załogi.

 

A w sprawie Okeera - nic się nie da zmienić.

Edytowane przez Cethu
Odnośnik do komentarza

Mógłby ktoś napisać o klasach postaci: która co posiada(jakie "moce") i zarekomendować którą się najlepiej gra?

Ogladałem filmiki przedstawiające wszystkie klasy, jednak niektóre są wyjątkowo chaotyczne i przedstawiają może z jedną moc, a przecież każda postać ma ich kilka. Bardzo byłbym wdzięczny za takie zestawienie.

widziałem że w grze znajduje się NG+, ale czy można zupgradować bohatera moce na maxa wszystkie?

 

Jeszcze pytanie odnośnie fabuły:

Czy Shepard po tym jak go uratowali i składali przez 2 lata to ten sam Shepard co przed wypadkiem, czy może został on jakoś "uszkodzony" mentalnie i nie jest do końca tą samą osobą?

 

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Mógłby ktoś napisać o klasach postaci: która co posiada(jakie "moce") i zarekomendować którą się najlepiej gra?

Ogladałem filmiki przedstawiające wszystkie klasy, jednak niektóre są wyjątkowo chaotyczne i przedstawiają może z jedną moc, a przecież każda postać ma ich kilka. Bardzo byłbym wdzięczny za takie zestawienie.

widziałem że w grze znajduje się NG+, ale czy można zupgradować bohatera moce na maxa wszystkie?

 

Jeszcze pytanie odnośnie fabuły:

Czy Shepard po tym jak go uratowali i składali przez 2 lata to ten sam Shepard co przed wypadkiem, czy może został on jakoś "uszkodzony" mentalnie i nie jest do końca tą samą osobą?

 

Bardzo fajnie się gra Biotykiem. Taka klasa wspomagająca resztę ekipy. Moja ulubiona to Vanguard ale to trochę ciężka klasa dla początkującego bo trzeba praktycznie 90% walk w zwarciu wygrywać inaczej przycisk LOAD się zrobi czerwony od używania ;)

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Nie kopia tylka jak sam tryb fabularny w dwojce, ale ladnie go uzupelniaja. Lair of the Shadow Broker ma wplyw na fabule i chocby z tego wzgledu warto go zaliczyc. Sam w sobie stoi na naprawde wysokim poziomie. Bardzo dobry jest tez Overlord. Ma swietne zakonczenie. Kasumi to przyjemna misja i kompan w czasie gry.

 

Jezeli jestes fanem uniwersum to olac tego nie mozesz, lecz jezeli nie zalezy Ci na wszystkich smaczkach w historii to mozesz je odpuscic, choc Lair of the Shadow Broker naprawde polecalbym zaliczyc chociazby jako ten jedyny DLC, bo jezeli masz wybierac jeden z nich wszystkich to powinien byc to LotSB.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...