Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

jako, ze nie jestem fanem polskiego dubbingu (to temat na inna dyskusje ;) ) skusilem sie na wersje angielska (limitka). z tego co pamietam (ale moze zle pamietam) mialo byc tak, ze polska wersja to polski dubbing, a angielska miala zawierac 'wersje kinowa' czyli polskie napisy. tak jak bylo w ME.

Nieprawda. Angielska wersja nie miała zawierać napisów i nie zawiera. Inaczej mówiąc możesz przestawiać język do woli, robić cuda nie widy a i tak z anglika nie wydusisz napisów PL.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Kiedy dokładnie jest scenka, gdy Shepard się rucha? Przez całą grę może z raz max dwa razy zagadałem do Tali i teraz przed Omega 4 jeszcze raz zagadałem i powiedziała,że mnie kocha itd. ale scenki nie ma. Jedynie gdy przelatuję przez przekaźnik Miranda do mnie mówi coś o misji, jeszcze, gdy stoję przy mapie.

Edytowane przez iJames
Odnośnik do komentarza

Wiecie co jest najlepsze? Że wątek miłosny w ME jest tak namacalny i z punktu widzenia gracza ważny. Dla tych kilku sekund animacji człowiek jest w stanie przechodzić grę od nowa. Nie mówię tutaj o zwyrodniałym podejściu do tematu ale o więzi jaka powstaje pomiędzy postacią którą gramy a towarzyszami. Chyba właśnie o to chodzi w tej grze. Czy właśnie granie na uczuciach gracza nie powinno być w każdym dobry Action RPG? Dzisiaj zapewne wbije w ME 1 60 nową postacią i zacznę przygodę na najwyższym poziomie trudności w ME2. Trochę achów zostało do nabicia. :)

 

Pytanie za 100 pkt, ile razy już przechodziliście grę? I czy macie spore odczucie niedosytu i chęci grania jeszcze raz. Oraz czy brakuje wam "dziewictwa" Liary w 2 części Mass Effect 2? :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Wiecie co jest najlepsze? Że wątek miłosny w ME jest tak namacalny i z punktu widzenia gracza ważny. Dla tych kilku sekund animacji człowiek jest w stanie przechodzić grę od nowa. Nie mówię tutaj o zwyrodniałym podejściu do tematu ale o więzi jaka powstaje pomiędzy postacią którą gramy a towarzyszami. Chyba właśnie o to chodzi w tej grze. Czy właśnie granie na uczuciach gracza nie powinno być w każdym dobry Action RPG? Dzisiaj zapewne wbije w ME 1 60 nową postacią i zacznę przygodę na najwyższym poziomie trudności w ME2. Trochę achów zostało do nabicia. :)

 

Pytanie za 100 pkt, ile razy już przechodziliście grę? I czy macie spore odczucie niedosytu i chęci grania jeszcze raz. Oraz czy brakuje wam "dziewictwa" Liary w 2 części Mass Effect 2? :D

 

 

 

ME1 siedem razy w róznych odstępach czasowych ;) Me2 2 razy narazie <_< własnie zaczynam misje samobójczą, brak aczika za brak zgonów. zawsze ktoś ginie :angry2:

Odnośnik do komentarza

Wiesz jeśli zrobiłeś misje z lojalką to powinno być ok. Kwestia dobrego dobrania kompanów. Do pierwszego teamu daj grunta, do drugiego jacoba, do swojego teamu wez mirande i katsumi. Potem do tarczy wybierz samare, do eskortowania morinda a do hakowania tunelu legiona. Powinno być gładko i przyjemnie. Ja w sumie teraz przechodzę 3 raz (na tej konsoli i na tym tagu :)) me1 i powiem szczerze że jednak 2 jest lepsza. Wnerwia mnie spadek FPS ciągły. Poza tym me2 jest bardziej nastawiona na akcję, dużo więcej się dzieje, jest spore zróżnicowanie misji i bardziej do mnie trafia. Tylko czemu moja Liara ubrała w 2 części pas cnoty :P Pewnie jej Turianie kazali xD Normalnie rozłąka nie do wytrzymania  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...