Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Czy M2 ma level scaling?

Jakiś czas temu przeszedłem grę na X-sie, ale na normalu(wiem, błąd ;) ), więc w sumie nie miałem jakiś wiekszych kłopotów-teraz odswieżam grę na PS3 i wziąłem się za hardcore.

Czy przeciwnicy w misji pobocznych uzaleznieni są od naszego levely?To same pytanie dotyczy watku głównego.

Acha, czy postacie z DLC mają swoje "lojalki"?

I ostatnie pytanie-"Shadow Broker" dostępny jest dopiero po skonczeniu gry, czy po skończeniu misji dla Liary?

Odnośnik do komentarza

Czy M2 ma level scaling?

Jakiś czas temu przeszedłem grę na X-sie, ale na normalu(wiem, błąd ;) ), więc w sumie nie miałem jakiś wiekszych kłopotów-teraz odswieżam grę na PS3 i wziąłem się za hardcore.

Czy przeciwnicy w misji pobocznych uzaleznieni są od naszego levely?To same pytanie dotyczy watku głównego.

Acha, czy postacie z DLC mają swoje "lojalki"?

I ostatnie pytanie-"Shadow Broker" dostępny jest dopiero po skonczeniu gry, czy po skończeniu misji dla Liary?

 

Tak jest level scaling w głównym wątku jak i w zadaniach pobocznych.

 

Kasumi ma swoją lojalkę,Liara nie.

 

W Shadow Brokera możesz zagrać

gdy dotrzesz na Ilium i porozmawiasz z Liarą ;)

 

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Tak, odchodzi.

 

Nie, nie można.

 

 

Dodam jeszcze, że różnica pomiędzy hardcore, a normal jest kolosalna. Ja przechodziłem za pierwszym razem na hardcore, potem z ciekawości włączyłem na chwilę normal i byłem w szoku. Toż na normalu można przejść tę grę "na pałę". ;]

Fakt, w sumie na normalu nie ma wyzwania, tyle tylko, że za ppierwszym razem grając na Veteranie zmieniłem na normal na Horizonie w miejscu gdzie musimy czekać na uruchomienie dział na Normandii-za nic nie mogłem przejść tego fragmentu.

Odnośnik do komentarza

Fakt, w sumie na normalu nie ma wyzwania, tyle tylko, że za ppierwszym razem grając na Veteranie zmieniłem na normal na Horizonie w miejscu gdzie musimy czekać na uruchomienie dział na Normandii-za nic nie mogłem przejść tego fragmentu.

Wiem coś o tym, na najwyższym poziomie trudności w pewnym momencie przestałem liczyć próby :D No ale wreszcie się udało :D

Odnośnik do komentarza

Taka mała rada - na wszystkie misje ze Zbieraczami bierzecie Kasumi z Improved Flash Grenade - Harbinger po potraktowaniu tym cudem jest prawie że zupełnie bezzębny :-) Niestety nie działa to na Sciony - bieganie po Horizonie w kółko z zombiakami na plecach i dwoma Scionami nawalającymi Shockwave'y jest bardzo frustrujące na najwyższym poziomie trudności :/

Odnośnik do komentarza

A ja jak grałem na PS3 od razu na Insanity to o dziwo żaden moment nie sprawił mi problemów,nawet drugie spotkanie ze Zbieraczami na platformach,z którym wcześniej męczyłem się niemiłosiernie na Xboxie. Myślę,że duża w tym zasługa karabinu Mattock i pancerzu Kestrel,które osobiście polecam ;) Ofkoz grałem żołnierzem. Teraz próbuje grać Inflitatorem jakoś idzie :P

Odnośnik do komentarza

Podsumowanie misji lolajnościowej Thane'a

edit:żalozmy że źle zrozumiałem podsumowanie. Kto jest ostatnim członkiem drużyny w takim razie?

 

 

Geth o imieniu Legion.

 

 

Jak rozwiązać tą łamigłówkę z klockami w bazie Greath, w misji gdzie muszę zniszczyć VI ?

Tak poza tym to stwierdzam, że łatwiej jest laskę przekonać do sexu w normalnym życiu niż w dzisiejszym grach komputerowych :teehee:

 

Chodzi o DLC Overlord? I co to jest to Greath? :P

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Skończyłem przed chwilą grę. Ending miażdżacy. Trzy razy powtarzałem aż wreszcie przetrwałem bez żadnych ofiar.

Co lepsze? 1 czy 2?

Szczerze to nie umiem powiedzieć. W dwójce brakuje Mako, wielu elementów RPG, kupowania sprzętu. Bardziej za to polubiłem Team z 2, ulepszenia, zadania pobobczne i Interrupty w rozmowie. Brakuje mi tylko Ashley.

Nie podoba mi się to, że przez 85 % gry zbierasz team i lolajnośc, a najważniejsze (czyli statek, baza, przekaźnik itp)trwa ok 15 %. Mogli odpuścić dodawanie lojalnośćiówek i wrzucić więcej walki ze zbieraczami. W jedynce pod tym względem było lepiej. Ale koniec już narzekania- obie gry mają swoje wady, ale obie są ZA(pipi)IŚCIE epickie i mają za(pipi)istą fabułę. Są zdecydowanie w czołówce najlepszych gier w jakie grałem.

Hipotetycznie:co by się stało jakbym nie miał upgradeów Normandii?

 

 

EDIT:Ale się podjarałem ilością możliwych zakończeń. Oglądam wszyskie możliwe na jutube. Najbardziej niesamowite jest to, w którym przeżyje tylko Joker- sam na tak dużym statku :( .

 

 

Jak będzie z importem postaci do 3? Gra Zaimportuje postać z ostatniego save'a (w którym wszyscy przeżyli)? Czy muszę usunąć wszystkie w którym ktoś zginął, żeby mieć pewność?

Edytowane przez m0rr0s
Odnośnik do komentarza

Co do mnie też miałem problemy z oceną która część stawiam wyżej ale mimo wszystko ME1>ME2

 

ME1: Lepszy główny, wątek fabularny, elementy RPG, kupowanie sprzętu, muzyka,

ME2: postacie, grafika, gameplay, zadania poboczne, support DLC - Lair of the Shadow Broker,Overloard, Kasumi są zdecydowanie lepsze od Bring down the Sky i Pinnacle Station, brak Mako :P

 

Co do importu postaci nie wiadomo jeszcze jak będzie wyglądał ale jeśli ukonczyłeś grę pare razy i masz z tego sejwy na pewno będziesz mógł z nich wybierać (tak jak przy imporcie do ME2)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.