Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

W polskiej kolekcjonerskiej na pc nie ma wyboru języka - domyślnie jest polski dubbing.

 

ALE: można w "prosty" sposób zmodyfikować wersje pl na kinową angielską. Trzeba wyedytować ze dwa pliki. Dystrybutor skopał coś i dał wersje angielską na dvd, ale wywalił wybór. Jak coś to wal na pm, pomoge.

 

Nie wiem czy wszystkie dlc działają, ale mam dlc na Collector's armor i działa.

Odnośnik do komentarza

Mnie sie wydawalo ze w ME2 na PC mozesz wybrac wersje jezykowa podczas instalacji...chociaz glowy nie dam.

 

Głowy nie dawaj, bo byś ją stracił. ;)

Polska wersja jest tylko jedna, z tym śmiesznym dubbingiem...

 

me2polishlocalisationby.jpg

 

...chyba, że zakupicie sobie wersję angielskojęzyczną, a następnie ściągniecie z sieci polskie napisy do gry i filmików (raptem 20MB). Wówczas cała gra jest w "polskiej wersji kinowej" (angielski dubbing, polskie napisy), a przy okazji działaja wszystkie DLC. :)

Odnośnik do komentarza

Mnie sie wydawalo ze w ME2 na PC mozesz wybrac wersje jezykowa podczas instalacji...chociaz glowy nie dam.

 

Głowy nie dawaj, bo byś ją stracił. ;)

Polska wersja jest tylko jedna, z tym śmiesznym dubbingiem...

 

me2polishlocalisationby.jpg

 

...chyba, że zakupicie sobie wersję angielskojęzyczną, a następnie ściągniecie z sieci polskie napisy do gry i filmików (raptem 20MB). Wówczas cała gra jest w "polskiej wersji kinowej" (angielski dubbing, polskie napisy), a przy okazji działaja wszystkie DLC. :)

No i thank you for that, bo wlasnie o to mi chodzilo :)

Odnośnik do komentarza

Bardziej interesuje mnie ta :P:

 

http://www.empik.com/mass-effect-2-edycja-kolekcjonerska-pc-bioware,prod32350182,multimedia-p

 

Z tym, ze jest pelna lokalizacja. No ale za taka cene, jak przepuscic? Te ceny gier na PC sa smieszne, po prostu az trudno mi uwierzyc, ze za taka cene dostaje sie tyle contentu.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Mam następujący problem: (przeszukiwałem temat, ale nie znalazłem)

Dodatki

1. Pochód wolności - chciałem zwerbować Tali, ale mi odmówiła

Co powinienem zrobić, by nie odmówiła?

2. Horyzont - Ashley też mi odmówiła, czy w dalszej części będę mógł je zwerbować?

 

 

Z góry dziękuję za pomoc!

Zależy mi na szybkiej odpowiedzi, gdyż zastanawiam się czy nie zagrać od początku.

Sorki, za ten pasztet wyżej ale spoiler mi nie wskoczył.

Edytowane przez Hipolos
Odnośnik do komentarza

Z polską wersją nie działa tylko najnowszy dodatek - Liar of the Shadow Broker.

 

Już działa. Wyszedł parę dni temu odpowiedni patch (nie wiem, jak z Xboxem, ale na PC działa na pewno).

 

 

1. Pochód wolności - chciałem zwerbować Tali, ale mi odmówiła

Co powinienem zrobić, by nie odmówiła?

2. Horyzont - Ashley też mi odmówiła, czy w dalszej części będę mógł je zwerbować?

 

 

 

1. Nic nie musisz robić. W późniejszym momencie gry bedziesz ją mógł przyłączyć do druzyny.

2. Ashley/Kaidan są nieprzyłączalni. Być może wrócą jako grywalne postaci w trzeciej części "Mass Effect".

 

Edytowane przez Gooral
Naucz się używać spoiler tagów
Odnośnik do komentarza

Fabularne, platne DLC jakie wyszly to Lair of the Shadow Broker (800), Overlord (560) i Kasumi - Stolen Memory (560), razem za 1920 punktow BioWare? Cos pominalem?

 

No, skoro podpiąłeś pod "fabularne DLC" ten z Kasumi, to powinieneś także do listy dołączyć "Zaeed: The Price of Revenge". ;)

No i zapomiałeś o misjach z Hammerheadem... ale o tym jest chyba osobny topic.

 

Naucz się używać spoiler tagów

Gdybym chciała to ospojlerować, to bym ospojlerowała. To co tam napisałam jest ogólnie dostępne w sieci (na Wiki chociażby, czy na oficjalnej stronie gry) i nie ma sensu takiej wiadomosci ukrywać (bo po co?). Wiec się czasem wstrzymuj z edycjami czyichś postów... :P

Edytowane przez Luna
Odnośnik do komentarza

Z innej beczki - mam coś dla posiadaczy pecetowej wersji gry (może działa z Xboxową jakoś, ale nie wiem :)):

- Alternative Outfits and Armor For ME2 1.00

- Alternative Outfits and Armor For ME2 1.01

 

Jeden pliczek, którym zamieniamy oryginalny Coalesced.ini

, a dodaje kilkanaście (albo i więcej) nowych strojów wyjściowych i ciekawe wersje zbroi Sheparda. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...